Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:06 14.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: Aйшa]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано17.11.04 13:09



"Ще взема да се гръмна с патрони за глиган
твърде съм красив, за да живея сам (...)" ?



П.П. Разхилваш в работно време!

Make your move, step across the line...Touch me one more time, come on, dare me!


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: kotaranko]  
Автор seriozna_36 (девица)
Публикувано17.11.04 13:15



Хахахахахаха, ама как се смях само! Ти какво, нямаш проблеми със зрението и се засегна лично ли? Не бъркам аз в очите, само в панталоните бъркам
А лещите нямат абсолютно нищо общо в случая. Такъв ефект могат да постигнат само очилата. Виж ... ако много си го закъсал ... в краен случай и на слънчеви ще се навия

Cherchez la femme


Тема Айше, бе-е!нови [re: Aйшa]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано17.11.04 13:22



Ще ме изгонят заради тебе! Знаеш ли как ме разхилваш винаги и к’ъв зор виждам да си стоя със непроницаемо сериозна физиономия и да ти чета щуротиите, като в същото време ми иде да се изхиля гръмовно. То… фустанелката поне бързо се запретва. Ти да не си си припомнила Мел Гибсън по карирана поличка, а?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: seriozna_36]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано17.11.04 13:27



Да се успокоя малко Че ако си с маникюр като нищо ще извадиш на някого окото А става ли вместо очила водолазна маска ?

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВНИ ДНИ


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: kotaranko]  
Автор seriozna_36 (девица)
Публикувано17.11.04 13:37



Става, ако е комплект с шнорхел и ако обещаеш, че ще се потопиш много дълбоко ...
А маникюра най-обичам да си го правя яркочервен, макар че понякога и на металик кандисвам

Cherchez la femme


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: Ghostwriter]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано17.11.04 13:45



Ама как се измъчих с тая задачка, само и само да ти видя предпочитанията

Страхотен вкус, не мога да отрека, само дето на мен ми харесаха много повече картинки

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: seriozna_36]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано17.11.04 13:46



Гмуркам се аз .
А ти за какъв шнорхел точно говориш ( Еееееееееее ! Хвана ме лиготията заради тебе )

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВНИ ДНИ


Тема Re: АДСКИ МИ Е СЛОЖНО ДА ГО ОБЯСНЯ...нови [re: 3aйчe B Чaшka]  
Автор cлaдkиш (вкусен)
Публикувано17.11.04 13:51



Нагласил съм си костюма, запасвам ризата, слагам готиния колан, след малко стягам и възела, след което тръгвам към теб за да уточним на място фантазиите ти касаещи костюмираните мъже Шегувам се

Честно казано знаеш от какво да се възбуждаш, струва ми се, че си доста загоряла за подобно изживяване. Всичко, което е необходимо да направиш е да свирнеш -- тук клубните момчета-костюмари от ударната група са готови за нови подвизи

Успех ти желая

-----
Your lucky number is 3552664958674928. Watch for it everywhere.


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: kotaranko]  
Автор seriozna_36 (девица)
Публикувано17.11.04 14:03



Ти гледай аз да не се разлигавя, че тогава ще видиш какво ще стане
А ти за какъв шнорхел си помисли? Не сме в темата за размерите все пак ...

Cherchez la femme


Тема Re: Я кажете едно нещо...нови [re: Grace]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано17.11.04 14:05



Тъпото, мила Грейси, е, че са си направили флеш-сайт и няма нито как да поустна директно снимките тук, нито пък става да дам директни линкове. Затова стана толкова сложно.

Радвам се, че са ти харесали! Нямах много време да дълбая, но в бързината и на мен доста неща ми харесаха. Все пак гледах за нещо, което се доближава до поставените условия в темата. Нещо, което да става и за носене в работна среда. Някои от предпочитанията ми малко излизат от това изискване, особено по отношение на аксесоарите си, но колкото да добиване на идея стават!

Ти в кой модел се виждаш "на работа"?

П.П. Последното квадратче на първи ред, крайният модел в дясно - също събужда умело фантазиите ми.

Make your move, step across the line...Touch me one more time, come on, dare me!

Редактирано от Ghostwriter на 17.11.04 14:09.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.