Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Кой,къде и как...нови  
Автор Orнивo (:)))))))))
Публикувано15.11.04 03:15



И понеже клуба е "Говорим за секс"интересно ми е на какво най-необичайно място сме правили секс.........ще Ви кажа и моето мнение но нека първо да загреете и да си припомните някой нещица
А първият Ви път наистина ли е бил най-красивото нещо а

Какво видях когато се обърнах,какво разбрах,когато аз те зърнах...


Тема Re: Кой,къде и как...нови [re: Orнивo]  
Автор чaeнo мoмичe (в зелена чаша)
Публикувано15.11.04 06:34



Га бЕхме млади, тогава любехме асансьору. Он малък, топъл, самотен...тц, тц, тц!
Не казвам, че е супер необичаен като място, по-скоро има необичайни техники за практикуване на секс /ето, разгледай клуба, ще ти фръкнат дзъркелите/ и необичайност произтичаща от индивида, и начина по който е придобит.
Не съм щастливка, ко да се прави?! Искам да кажа, че не ми се е случвало даправя нещо ултра необичайно....Ама мога и да си наваксам!
.........
А! Сетих се аз за едни борови и елхови иглички! Дааа, веднъж се разхождахме на Витоша и аз реших, че ще е страшно секси да го направим в храсталака. Постлах си яке под дупарата /то палто щеше по да свърши работа/ и голям смях падна! Вадехме си иглички от ръцете, косите, храсталачетата...Но поне миришеше великолепно през цялото време!



Тема Re: Кой,къде и как...нови [re: Orнивo]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано15.11.04 09:45



Необичайни места колкот щеш . Чак ме е срам понякога
.... А първия път бе едно от най големите ми разочарования в живота . Бях толкова ..... ама толкова разочарован , че нямам думи . Лежах шокиран от разочарование и си мислех " Това ли било голямата работа !!! "

Добре че имаше и втори път , че да ми хареса

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВНИ ДНИ


Тема Re: Кой,къде и как...нови [re: Orнивo]  
Автор Иryaнa (морска)
Публикувано15.11.04 09:54



Търси в архива темите "Кое е най-перверзното нещо (което сте правили)" и "Кое е най-необичайното място, на което сте правили секс"
Ще се учудиш за какви щуротии става въпрос ...



Тема Re: Кой,къде и как...нови [re: чaeнo мoмичe]  
Автор kotaranko ((Хулиганко))
Публикувано15.11.04 10:14



Не ти ли боцкаше на дупето ?

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВНИ ДНИ


Тема Re: Кой,къде и как... [re: Иryaнa]  
Автор lvn (непознат )
Публикувано15.11.04 11:49



Na neobi4ainoto mqsto na koeto mi e se slu4valo 'tova' be6e v magazin za kafe.
Neznam no mi e malko neudobna taq tema.ne mi se razkazva v podrobnosti
A purviqt put opitah ot vsi4ko-3 v 1.No vupreki tova ne bqh na krilete na 6tastieto,moje bi purviq put vinagi e taka,dokato osuznae6 kak to4no se se 4uvstval i dokato po4ne tva 4uvstvo da ti lipsva,oba4e i purviq put ima i malko strah,tova edva li nqkoi 6te go otre4e.
I Mn gore6to preporu4vam na teq koito o6te ne sa go pravili 1viq put da go napravqt s nqkoi koito obi4at ili pone imat nqkaki po-specialni 4uvstva.



Тема Re: Кой,къде и как...нови [re: Orнивo]  
Автор Shining_ (az :))
Публикувано15.11.04 11:56



На плажа в поста на спасителя. Ама не тези, които сега ги има. Преди бяха едни жълти такива (поне в Созопол) и можеше вътре да си легнеш, като ти стърчат краката. Та там и в 5 сутринта... Хора си имаше вече по плажа, но поне от мен много не се виждаше

А първият път си беше голямо разочарование. Може би защото и с въпросния човек не се познавахме особено добре и стана малко набързо...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.