Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:09 23.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Мъжка тема, само за мъже!!!нови  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано12.11.04 20:51



Хайде в тая тема да си опллюваме жените на воля, а?.....най вече младите дето не могат и на малкия пръст на каките да стъпят...................... Чувствайте се свободни и не се притеснявайте че някоя фуста ще ви прочете, какво ви пука за някаква си жена.
Та сега на спокойствие...........................................................................................какво мислите за младите жени................не са ли много мързеливи..................мен ако питате, никакви жени не са и трябва да се учат от по-възрастните жени над 30 и да ги гледат в ръцете и да попиват от тях..........................................................не смятате ли че са и много галенички и притенциозни..........................тъпи путки с извинение..............................................иска им се да не ходят пеш, ако може постоянно да ги возиш..............и да им ходиш зад дупенцето, да им правиш вечери, закуски...................да им переш килотките.................................................ако може и дупенцата да им избършеш за да не се изморят видиш ли.

Ще почна да си търся стари моми, или жени над 30....................сигорен съм че не са толкова мързеливи.....................или поне аз така си мисля.

Хайде позволено ми е и на мене един ден да се издразня, прощавайте.


УсещанЕ

Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!!нови [re: XищниK]  
Автор SilentEnigma (минаващ)
Публикувано12.11.04 21:06



Да живеят старите моми:)))) Това ли ти е новият лозунг? Недей така - те са много нервни, беля си взимаш на главата. Само си представи колко секс ще трябва да правиш за да я дъжиш спокойна ... и това за едното готвене - не си струва



Тема Мале как плачеш за бой!нови [re: XищниK]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано12.11.04 21:47



И аз обичам да ми правят вечери и закуски, ама като бях по-млада ми правеха по-често. Сега, понеже вече не съм толкова млада , не ми правят и ща не ща си ги правя сама, ама това не ме радва.



Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!!нови [re: XищниK]  
Автор Sam (сини очи)
Публикувано12.11.04 21:47



Пич, ти ме сбърка ! След написаното от теб други обиди са все едно да се дописва роман на Достоевски. Само този бисер стига:

по-възрастните жени над 30



Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!!нови [re: XищниK]  
Автор roshla (шемет)
Публикувано12.11.04 21:51



Мили ми Хищнико,понеже съм ти какичка ще ти кажа нещо....
Вярно е,големите момичета повече дават,но и повече искат в замяна.Не се задоволяват с кого да е и на всяка цена.Както обичат да дават ,така обичат да вземат.
Та,я по добре с младите девойки,не ти трябва на баир лозе

:-)По добре е да си мълчиш и да те сметнат за глупак,отколкото да бързаш да го докажеш.


Тема Re: Хахаха!нови [re: XищниK]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано12.11.04 21:56



Ръцете ми от две леви станаха две десни.
Ей,сладък, на бел лист по-лесно се пише,не мислиш ли?!



Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!!нови [re: XищниK]  
Автор alexbg67 (~~~~~)
Публикувано12.11.04 22:06



На колко си, бе Котаче?


Верно с тази тема си На баир Лозе...

Ford Rider

Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!!нови [re: XищниK]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.11.04 09:08



А, тази тема аз ли съм я писал.....................голям съм простак..............забравяме за нея, мина ми .............бързо ми минава.


УсещанЕ

Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!! [re: XищниK]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано13.11.04 09:38



Да ме прощаваш, ама във всяка възрастова група си има и от едните и от другите. А я си представи някоя кака, която е била мързелива от малка и непрекъснато се е упражнявала да манипулира. Тогава, колкото по-възрастна става, толкова по-опитна ще става в манипулациите.

И още нещо. Замисли се сериозно и кажи, слагайки една ръка на сърцето си, ако бяхме в матриархат (не че не сме, но имах предвид явен матриархат) на теб не би ли ти било приятно да попаднеш на някоя кака, която да те вози, да ти купи кола и апартамент, да ти слага стотинки в джобчето?

Ако се замислиш ще откриеш, че тези желания ги има във всяко сърце. Разликите между хората са тези, че им се поддаваме в различна степен.

Better silly girl with flower, then silly boy with horse and stick...


Тема Re: Мъжка тема, само за мъже!!!нови [re: High Carbon Steel]  
Автор XищниK (СилеН)
Публикувано13.11.04 12:06



Определено не. Не че не ми е минавало край акъла...............доста богати жени познавам.................но някак си не мога така..........като знам че аз съм слабия..................На мен ми харесва аз да съм силния.............навсякъде.......включая и секса............от 4години жена не е била върху мен..............а и няма да позволя де.


УсещанЕ


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.