Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:11 04.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Защо хубавите жени...нови [re: *pearl]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано01.11.04 13:35



Щом те разкриват бързо, значи не се правиш успешно на проста



Тема Re: Защо хубавите жени...нови [re: Tinman]  
Автор Идиoтчe ()
Публикувано01.11.04 13:35



Комплексът не е на блондинките или на хубавите жени. Може би го има при някои професии. Например, една част от манекенките го имат, но според мен това не са наистина умните манекенки. Обаче я се замисли, ако непрекъснато четеш вицове за тъпи манекенки (респективно блондинки) и ти си манекенка (блондинка), дали ще имаш необходимата сила на характера, за да не се поддадеш на внушението и да не се опиташ да доказваш обратното. А колкото до това "защо не се задоволят само с красотата си", аз пък ще попитам откъде накъде искаш да определяш кой с какво трябва да се задоволява?



Тема Само едно предположение ...нови [re: Tinman]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано01.11.04 13:38



Защото красивите не са направили нищо за да са красиви - това си е дар божи паднал им от небето, докато умните са се потрудили да имат нещо в главата.

Чакам да ти дойде акъла, миличък!


Тема Re: Ще задам въпроса по друг начиннови [re: Tinman]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано01.11.04 13:40



Хубост къща не храни,затова.
За да се задоволят не с мутри,а с щогоде интелигентни мъже трябва да открият пряката реч след секс, иначе ще бъдат от ден до пладне.



Тема Re: Ще задам въпроса по друг начиннови [re: Tinman]  
Автор *pearl (sea)
Публикувано01.11.04 14:13



физическата красота е до време... акъла и той се развива докато е време.... после само се усъвършенства .... изобщо всичко с времето си....

красавица разчитаща само на външния си вид след години започва да завижда на не-красавицата не заради друго, а заради интелигентността / досега не съм видяла жена която да е глупава и интелигентна едновременно /.... след определена възраст голяма част от мъжете предпочитат не толкова хубави жени , колкото интелигентните - да има какво да говорят с тях ... е има мъже който предпочитат красавиците който не говорят, нито помнят ... по мои наблюдения това са мъже с ранни бракове отегчени от еднообразието на семейния живот....

интелигентен се става навреме, а не като минат годините.... навик непрекъснато да се усъвършенстваш се създава в детските и младежките години ..... след години просто не си правиш труда да го правиш, а лежиш на стари лаври и завиждаш....

не зная дали си виждал бивша красавица,разчитала само на външния си вид , която вече не е такава, защото е остаряла.... аз съм виждала обаче....

човек е млад до време..... с годините физическата красота намалява, а се увеличава интелигентната / това определение си е мое / .....

много сложно стана... съжалявам...


Вчера е история, утре е мистерия, днес е подарък .


Тема Re: Защо хубавите жени...нови [re: Tinman]  
Автор .AMATEUR. (лидер)
Публикувано01.11.04 16:19



Вземи 100 красиви жени и сто не чак толкова атрактивни,
събери ги на едно място и ги пусни на тест,да видиш....
Аз залагам 100$,може и повече ако желаеш,че красавиците
ще победят на теста...

All rights reserved


Тема Re: Защо хубавите жени...нови [re: Tinman]  
Автор kotaranko ((МЪРКАЩ))
Публикувано01.11.04 17:02



За мен това са пусканици от страна на птеродактилите и мъжете които никога не се " уреждат " ( Както виждате думата е в скобички )
Дали си красив или не няма нищо общо с ума ти . Най зле е комбинацията горозна , но пък за сметка на това много тъпа Такива дал господ бол ! Красотата както и ума са много относително понятие . Край мен е пълно с хора с по няколко визши , но без елементарна обща култура или лигически начин на мислене ( Зубренето е велика работа )
Но да си дойдем на темата . Преди около 10 години жена ми доведе при мен едно момиче на 18г. за снимки . Фотомодел и манекнека . Цялата крака , руса и синеока 1.85 см . точно от типа по който се зазяпват всички мъже . Та това " глупаво " момиче ме разби тотално Опердаши ме на шах още първия ден 6 пъти поред Знаеше 4 езика от които 3 перфект . Понеже видя зад мен една история на Рим се заговорихме по темата и ми каза неща за които не бях и чувал ( След голямо ровене се оказа , че е права ) Винаги ме е смайвала с интелигентността си въпреки , че не е от тези които парадират с това . Дори напротив . От пръв поглед човек би се излъгал в нея

В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН


Тема Re:нови [re: Tinman]  
Автор Niamh ()
Публикувано01.11.04 17:12



Щом така задаваш въпроса... ами не, не е така. Този стремеж изобщо не зависи от красотата, но може да бъде повлиян от нея. Никой факт не може да бъде до такава степен опростен и обобщен.

Всеки интелигентен човек държи да покаже интелекта си. Ако не го направи, това би било един вид загуба, поражение, защото когато МОЖЕШ и ЗНАЕШ, съвсем естествено идва да НЕ ИСКАШ да губиш. Още по-трудно ти става да приемеш загуба, когато си свикнал да печелиш. И да затворя кръга на съждението... а ако не се докажеш, че си умен, то е един вид поражение (свикнал си да го доказваш и показваш).

Това важи и за мъжете, и за жените. Няма нужда някой да се опитва да спори с това мое мнение, защото така само ще докаже, че разсъжденията ми са в правилна посока. Малко са хората, които биха се тупнали в гърдите, че умеят да приемат загуба и това действително да е така. Почти не познавам такива.

Why is the mind incapable of deciding its own subject matter?


Тема Re: Защо хубавите жени...нови [re: kotaranko]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано01.11.04 23:05



Не отричам вероятността, че може и да има подобно природно чудо.
Я сега жена ти да обясни, как на 18 имаш 4 езика, 3 от които перфектно, знания по шах, история на Рим и дълги до ушите крака. С крака се раждаш, но с другото не. Ти за колко време научи перфектно един език?

Фотомодел, а?

Как е името й?

Дай списък красиви имена, защото на 18 и това, което описваш, не е достоверно.



Тема Re: [re: Niamh]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано01.11.04 23:09



Аз пък мисля, че интелигентните хора са прекалено фиксирани върху интелигентните си проблеми и занятия и изобщо не мислят какво впечатление правят.

И че точно това поразява фатално неинтелигентните...безгрижието, с което се профукват безценни часове за зубрене и прелистване на страници....не само електронни.

ТОВА е нещо, което никой не може да не забележи и да прости. В очите на обикновените това е най-голямото престъпление...то е привилегия!

Да, сега някой да отвори тема за престъпленията и привилегиите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.