Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 23.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотията  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 10:42



И да ме оплювате така мисля

Нашия Биг Брадър няма нищо общо с испанското шоу



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 11:00



Аз пък не мисля така. Нормално е да има различни критерии за тъпо и интересно. Не смятам да споря с теб.
Моето мнение е, че шоуто е забавно и интересно. Без значение, че е по западен модел, българската продукция е добра. Аз го гледам и ми харесва. Намирам за интересно именно това как хората могат да съжителстват както с майтапи, така и с разногласия. Не виждам нищо пошло в това, че говорят за секс, че са самозадоволяват и каквото още правят.
На много хора им е трудно да живеят с един човек, какво остава за с 11.
Бих казала, че шоуто би могло да даде много данни за народопсихологията ни.
И другото, което е - много по-интересно и поучително е да гледаш нормални, естествени взаимоотношения, отколкото разни скапани сериалчета.



Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор dushichka (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 11:05



че шоуто поне засега е нещо ново и различно от това, което сме виждали досега в БГ. И колкото и да го плюете, факта, че вече даже в този клуб има към 4-5 теми за него говори за интерес и популярност.
За мен лично би било истинско предизвикателство да участвам аз в шоуто и то не за да ме гледа цяла България как мастурбирам, а напротив - бих искала да доразвия още повече чувството си за самоконтрол, привлича ме идеята, че все пак мога да прецакам камерите някакси, освен това да не говорим за бягството от еднаквото за повечето хора, рутинно ежедневие и запознанството с нови, млади хора И така всичко това накуп за мен е едно дори възбуждащо ( не в сексуален смисъл ) предизвикателство Да не говорим, че в момента, в който ти омръзне и спре да ти харесва да си там можеш да си тръгнеш абсолютно веднага, което е още един безспорен плюс
Уважавам мнението на тези, които не го харесват, но исках да изкажа и моята гледна точка



Тема Данови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 11:08



Снощи за пръв път гледах цяла серия и мисля че ми беше и за последен...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано22.10.04 11:12



И какво толкова има в испанското шоу?


На мен това ми харесва и засега ме забавлява

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: dushichka]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 11:16



Ами как да не предизвика интерес, като акцента пада върху най-големите простотии...

Освен това като гледам банята е задължителен елемент да се покаже - кой как се къпе и т.н. ... Да не говорим че има акцент и на това кой как се преоблича, и то в близък план... Нямам думи... Страшно интересно

Съгласявам се че е нещо ново и затова предизвиква интерес, ама малко ми напомня на едно шоу по първа, дето издържа около една седмица само... поне го свалиха от ефир навреме...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 11:19



Съмнявам се, че при цена 200 000 могат да се получат нормални естествени взаимоотношения...



Тема Благодарянови [re: тxъмб]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:30



Аз не можах да го кажа толкова точно като теб

Още в началото се усеща , че сценария е ясен



Тема Re: Аз пък мисля, [re: dushichka]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:33



Вярно, че всичко ново е популярно, но това не значи, че съм длъжен да го харесам Поне за сега според мен е тъпо, ако го гледам по нататък може и да си променя мнението



Тема тхъмбнови [re: Obstinacy]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:37



ти е отговорил много точно, нямам какво да добавя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.