Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:45 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотията  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 10:42



И да ме оплювате така мисля

Нашия Биг Брадър няма нищо общо с испанското шоу



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 11:00



Аз пък не мисля така. Нормално е да има различни критерии за тъпо и интересно. Не смятам да споря с теб.
Моето мнение е, че шоуто е забавно и интересно. Без значение, че е по западен модел, българската продукция е добра. Аз го гледам и ми харесва. Намирам за интересно именно това как хората могат да съжителстват както с майтапи, така и с разногласия. Не виждам нищо пошло в това, че говорят за секс, че са самозадоволяват и каквото още правят.
На много хора им е трудно да живеят с един човек, какво остава за с 11.
Бих казала, че шоуто би могло да даде много данни за народопсихологията ни.
И другото, което е - много по-интересно и поучително е да гледаш нормални, естествени взаимоотношения, отколкото разни скапани сериалчета.



Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор dushichka (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 11:05



че шоуто поне засега е нещо ново и различно от това, което сме виждали досега в БГ. И колкото и да го плюете, факта, че вече даже в този клуб има към 4-5 теми за него говори за интерес и популярност.
За мен лично би било истинско предизвикателство да участвам аз в шоуто и то не за да ме гледа цяла България как мастурбирам, а напротив - бих искала да доразвия още повече чувството си за самоконтрол, привлича ме идеята, че все пак мога да прецакам камерите някакси, освен това да не говорим за бягството от еднаквото за повечето хора, рутинно ежедневие и запознанството с нови, млади хора И така всичко това накуп за мен е едно дори възбуждащо ( не в сексуален смисъл ) предизвикателство Да не говорим, че в момента, в който ти омръзне и спре да ти харесва да си там можеш да си тръгнеш абсолютно веднага, което е още един безспорен плюс
Уважавам мнението на тези, които не го харесват, но исках да изкажа и моята гледна точка



Тема Данови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 11:08



Снощи за пръв път гледах цяла серия и мисля че ми беше и за последен...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано22.10.04 11:12



И какво толкова има в испанското шоу?


На мен това ми харесва и засега ме забавлява

If you truly want something in life, you need to work for it.


Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: dushichka]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 11:16



Ами как да не предизвика интерес, като акцента пада върху най-големите простотии...

Освен това като гледам банята е задължителен елемент да се покаже - кой как се къпе и т.н. ... Да не говорим че има акцент и на това кой как се преоблича, и то в близък план... Нямам думи... Страшно интересно

Съгласявам се че е нещо ново и затова предизвиква интерес, ама малко ми напомня на едно шоу по първа, дето издържа около една седмица само... поне го свалиха от ефир навреме...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 11:19



Съмнявам се, че при цена 200 000 могат да се получат нормални естествени взаимоотношения...



Тема Благодарянови [re: тxъмб]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:30



Аз не можах да го кажа толкова точно като теб

Още в началото се усеща , че сценария е ясен



Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: dushichka]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:33



Вярно, че всичко ново е популярно, но това не значи, че съм длъжен да го харесам Поне за сега според мен е тъпо, ако го гледам по нататък може и да си променя мнението



Тема тхъмбнови [re: Obstinacy]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:37



ти е отговорил много точно, нямам какво да добавя



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Grace]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:40



Най на края да сме на различно мнение с теб



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: тxъмб]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 11:42



Говориш така все едно всеки един от участниците в момента разполага с 200 000 . За повечето отишли там сигурно това е целта-паричната сума, но уверявам те, че има моменти, когато най- малкото нещо, от което човек се интересува в дадени ситуации са парите.
Що се отнася до твоята поправка- всичко си има цена, всичко се прави за постигането на някаква цел. Но понякога се налага да впрегнеш много усилия, за да задържиш психиката си стабилна, а затова парите не помагат.
Пропускаш и друго нещо, много важно, според мен- това, че отношенията на участниците се базират на всичко друго, но не и на материалните наща. Там за разлика от отношенията на повечето хора няма значение кой с какви средства разполага, кой какъв по нов модел телефон има, каква кола кара и т.н... Ако се формира някакво уважение то е на базата на общуването и кой какво е постигнал до този етап в развитието си / това дали си родил и отгледал децата си сам, дали можеш да правиш компромиси, съгласявайки се с другите, тогава, когато най-не си съгласен с тях, дали с можеш да напишеш правилно думата "кренвирш"...и още много, много неща.../



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано22.10.04 11:44



А какво е испанското?
Не виждаш ли, че от мерак за печалби, реалното шоу се дава в достъпна медия само около час, а останалото ще се предлага на сайта с/у пари и по медия която не покрива и 1/3 от София, за другите градове не съм запознат...
Колкото до това дали е тъпо или не е, за сега не се наемам да споря... рано е още


Welcome to the real world

Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: тxъмб]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.10.04 11:49



Дай лапа отдавна си го мисля, за всичките ти мнения, които съм чела изобщо

Why is the measure of love...loss?


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Mopфиyc]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:49



Вярно, че още е рано, но засега ми е тъпо.

А за печалбите си прав, това е основата , но аз уважавам хората които умеят да печелят пари и си мисля, че вече са си върнали инвестицията



Тема Толкова ли ти е неприятнонови [re: тxъмб]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано22.10.04 11:52



да гледаш жена как се къпе или как се преоблича?

Родена от пепелта!


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано22.10.04 11:54



Да, но не смяташ ли, че това го обезмисля до някъде...
Няма да мога да имам мнение само по изрезките от Нова, виж ако побарам кабелтел... ама не би...


Welcome to the real world

Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Mopфиyc]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:58



И аз не съм сигурен, но така ми се струва, още в началото си личи, че е режисирано.
Пък и аз не съм гледал пълната версия



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.10.04 12:03



Ми аз не уважавам хората според състоянието им. Казвам си честно. А ти така ли правиш?

И хайде да спрем най-накрая с буквоядството . Думата, която цитираш, е заемка (а може би чуждица) и е заета с грешки. Защо никой не обвинява въвелия погрешно думата в българския и не я е поправил навреме, а? Или ти се иска да спреш развитието на езика... което колкото и да не ни се иска, се променя най-често на принципа на масовата грешка. А всяка масова грешка първоначално е била еднократна.

Why is the measure of love...loss?


Тема Определено не...нови [re: Blue_Lady]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 12:06



Мисълта ми е че шоуто търси евтина популярност по тоя начин, защото голяма част от хората го гледат именно затова... С една дума акцентират на секса за реклама... Все пак това е най-лесния начин за привличане на интереса... или поне в България...

Просто си го представях по-различно... Ако толкова ми е зор да гледам голи жени по телевизията смятам че има достатъчно канали с тази цел...



Тема e, добро утронови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.10.04 12:09



Ти напарви откритие!
Мисял да те наградя

ретинираха ме, копелета.....


Тема И кво има толков ав испанското бееееееееееееееее,нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.10.04 12:18



не казваш ти,а?

ретинираха ме, копелета.....


Тема Re: e, добро утронови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 12:19



Много обичам наградите



Тема В испанскотонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 12:23



жените са два пъти по грозни от нашите и не е толкова нагласено

Ама то по принцип българките са най хубавите жени



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Niamh]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 12:23



Не мога да разбера защо в тоя клуб, винаги се намира някой, който да свежда общото към частно ???
Това, че съм дала пример, че някои хора оценяват по материалните неща, не значи, че аз го правя...Но това е факт. Отречи ми, че, когато някои види някоя лада как крета по Цариградско и самия той се вози в джип БВМ не се присмива. Отречи ми, че когато някой, който снима с олимпус с 300, не се подиграва на някой, който снима със Смена 8...отречи го и ще ти кажа, че явно не си наясно с много неща. Защо се захващаш за най-малкото и веднага почваш да спориш и то при условие, че си го разбрала погрешно ?
Още веднъж ти повтарям, че не става въпрос да оценяваш някой по състоянието му, не казвам, че аз го правя, не казвам, че и то го правиш. Но твърдя, че много хора го правят. Не чети между редовете, ако обичаш и не търси под вола теле.
Друго нещо- какво ми говориш за чуждици и за буквоядство ? Какво ме питаш дали искам да спра развитието на езика ? Ти въобще знаеш ли за какво съм го написала ? 100 % не знаеш. Ако знаеше, нямаше да напишеш тая глупост, която си написала.
Но нека ти обясня- В шоуто една от девойките попита как си пише кренвирш. Почна да спелува думата така " к р е м в е р ш", при което останалите естествено обезумяха. Не става дума за друго, а за развитие до степен, че за мен тази жена е освен проста, защото не може да говори, но и не може да пише...
Честно казано много се дразня на дървени философи...вземи се стегни малко.



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 12:36



Аз за БМВ-то и за Олимпус-а да кажа: това че се присмиват ясно говори много неща за тях Но ти всъщност го знаеш



Тема Re:Що го гледаш,тогава?:)))))нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 12:47



На мен ми допада пловдивчанката.Много е атрактивна,въпреки че не е от най-умните,но е симпатяга.
Държи се естествено,поне.
Това е на първо четене,от снощи.



Тема Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано22.10.04 12:48



Изобщо не мисля да влизаме в лишени от смисъл спорове за това какво е интересно и какво не. Много ясно, че всеки има своите си разбирания и така е ОК.

Проблем : "...нормални, естествени взаимноотношения". Много дълбока заблуда, Инатке. Нищо естествено няма, по простата причина, че всички участници са добре информирани за какво става реч. Знаят, че всяка тяхна крачка се филмира, че куп хора ги гледат, че ги преценяват, че ги коментират и клюкарят. И не на последно място - че освен да се позабавляват са отишли с цел 200 хилки. И за да си тръгнат с тях - те трябва да се харесат на аудиторията. Тук вече "нормалното и естественото" приключва, за да отстъпи то място на моделираното, престореното, изиграното. За една жена на 38 вероятно е немислимо да си тегли вибратор пред очите на близките и сина си. Това не означава, че не би го направила в реалния си живот. За друг участник целта е да блесне и той е готов за това с всички средства. Включително да си лъсне и бастуна. "Ех, какъв пич!", възкликва част от публиката. "Възмутително!" - граква друга. "Видяхте ли оня как си прасна една злобарка?", подхилква се на следващия ден и си разменя файлове с "мегасъбитието" трета. Не ми казвай, че пича е толкова мега-гига-хипер-сексуален, че на втория си ден въздържание е имал естествената нужда от чекия. Не го коментирам от гледна точка на опростеното "добро-лошо", само уточнявам, че това е целево маниерничене, нямащо нищо общо с естественото.

И в заключение : при психологически проучвания, а понякога при възможност и по време на социологически такива, с цел данните да не бъдат повлияни, участниците НЕ биват подробно информирани за целите и средствата, които се използват (примерно - тест-персоните биват снимани със скрита камера, за чието съществуване не знаят предварително). Тогава и те самите са максимално нормални и естествени, а данните имат стойност. Това, което гледаш е предварително опорочено откъм естественост.



Редактирано от Ghostwriter на 22.10.04 12:50.



Тема Re:Що го гледаш,тогава?:)))))нови [re: agripina_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 12:57



Готина мацка е , но аз си падам повече по Анелия Софиянката
Но също на първо виждане снощи ги гледах за пръв път.



Тема ... и друго да си кажа ...нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 13:00



Първо ще изкажа мнението на братовчед ми... (дано да не чете тук, че ще ме разконспирира веднага )

Българския народ е сеирджия

А ето и малко от моите заключения:

1) Продуцентите (или режисьорите - не съм наясно с тия неща) осъзнават мнението на братовчед ми доста добре...

2) Крйната цел на шоуто е изкарване на пари от цялата работа

3) За постигане на т.2 трябва да се предизвика голям интерес

4) Участниците са внимателно (!) подбрани (по т.1 и т.3)

5) За допълнителна реклама се използва секс (нещо което на голяма част от хората липва и търсят по всякакъв начин)

6) Надявам се поне задачите да са интересни (всъщност сигурно са - няма начин при положение че доста хора са помислили върху шоуто)...

7) (тук всеки да си добави по нещо)

пп. Надявам се някой да се опита да ме опровергае поне за точка 4 Чудя се как мога да си правя такива заключения като съм го гледал само веднъж...



Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Ghostwriter]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 13:04



Мили, сладки Каспърчо, на който толкова симпатизирам...не ме карай да навлизам в подробности и да споря с теб относно провеждането на социологически проучвания и да ти вадя приемери от теориите на Хънтингтън и да разясняваме понятия като социален капитал и т.н . Колкото и да съм инат, симпатията ми към теб надделява.



Тема Re:Що го гледаш,тогава?:)))))нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 13:05



Е,тази не я знам,но довечера ще я забележа специално,за да видя по какви мацки си падаш.
Ловя бас,че е някоя руса!



Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Ghostwriter]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 13:07



Скоро не ми се беше случвало да си чета мислите



Тема Това, което не разбрах е,нови [re: тxъмб]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано22.10.04 13:12



защо толкова се възмущаваш от това. Разбира се, че това шоу трябва да бъде комерсиално и както сам отбеляза се използват всички възможни начини за това

Родена от пепелта!


Тема и малко положителни неща накраянови [re: тxъмб]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 13:16



Ами като се замислих май все пак е по-добре да го има отколкото да го няма



Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано22.10.04 13:20



Скъпа ми своенравна Инатке, никога не ме е притеснявал спорът или несъгласието, особено в дискусия с интелигентен събеседник. Това не е комплимент, а факт.

Да оставим настрани теориите на този или онзи гуру в собствената му област, тук е по-важно ние какво мислим. Приеми, че сме седнали на по чаша Мартини (бианко) и нямаме никаква потребност да блеснем пред публика. Просто си обсъждаме.

Е? Очаквам да навлезнеш в подробности и да ми кажеш къде и защо не съм прав. Симпатията няма да се изпари от този факт.



Тема Re: Това, което не разбрах е,нови [re: Blue_Lady]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 13:22



Ами възмущавам се защото като се видя с някой познай каква му е втората реплика след "здравей"... Но всяко чудо за три дни...



Тема Не познанови [re: agripina_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 13:25



Брюнетка е , стилна жена, сигурен съм, че ще ти хареса



Тема така е. защотонови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано22.10.04 13:32



хората са безлични

пловдивчанката -простовата и с поведение на лека жена
тая каратисктака от морето дето е- много детенце изглежда, квадратно и лицето
италианката е някак си малко префърцунена и превзета.
дизайнерката пък е прекалено тиха и смирена
русата дето живее в гърция донякъде става, ма тя е малко студена като излъчване.


от мъжете

хилавият е гей, или поне така изглежда- и ме дразни много
гроши пък колкото и да показва книги е малко простоват
оня пък от приморско е абсолютен сваляч и бройкаджия
в арменецът има нещо прикрито
найден пък позира, личи си, че не е себе си

само зъболякарят ми е симпатичен- интелигентен пич е, приятелски настроен и не се дуе

The One You Love To Hate


Тема Re: така е. защотонови [re: the_dude_78™]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 13:36



не знам защо, но на мене ми харесват леките жени

Редактирано от ГPO3HИK_1 на 22.10.04 13:44.



Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Ghostwriter]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 13:38



Всеки е прав за себе си. Единственото, в което съм сигурна е, че аз нямам право да убеждавам теб къде и защо не си прав.
Ако съм несъгласна с нещо, то това е, че що се отнася до нормалните взаимоотношения, смятам, че в един момент участниците ще "забравят за камерите". Естествено е жена, чийто син е на 18, да не се къпе гола, да не мастурбира, да не прави секс и т.н.
Не всичко в играта цели да се търси сексът.
Ако да речем повярвам, но това, което се говори, че за вбъдеще продуцентите и сценаристите планират- да пускат хлебарки и мишки в къщата, да направят така, че да протече покрива, а котлоните да се повредят, смятам, че всичко опира до проверка на психика.
Има много по-големи проблеми, от това да не правиш секс 3 месеца, като тези да не си солидарен с мнението на останалите, да се стремиш да налагаш само своето светоусещане и разбирания, да си в конфликт с околните и въпреки това да се съобразяваш с тях/ както добре се вижда и в този клуб/. Това е основната цел да се покаже как различни хора, реагират в различни ситуации и при събиране на различни ценности.



Тема Прав е братовчед тинови [re: тxъмб]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 13:44



Големи сеирджии сме



Тема Re: Прав е братовчед тинови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор alexbg67 (Lost Soul)
Публикувано22.10.04 14:01



Щом се "харчи" и в други държави, май не сме само ние сеирджиите...

Ford Rider

Тема Re: Прав е братовчед тинови [re: alexbg67]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 14:07



Не сме само ние, но затова пък сме най големите



Тема Хич не е Прав е братовчед му...нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор alexbg67 (Lost Soul)
Публикувано22.10.04 14:13



Дааа, беее... за 2 дни и най-големите... Хората още не могат да си съставят мнение за качеството на "спектакъла", ти вече и традиция му лепна.

Ford Rider

Тема Re: Хич не е Прав е братовчед му...нови [re: alexbg67]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 14:21



Е ти пък, може по нататък да си променим мнението



Тема Re: Хич не е Прав е братовчед му...нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор alexbg67 (Lost Soul)
Публикувано22.10.04 14:29



Миии не знам... с тез екземпляри вътре, бали го как ще ми хареса...
Обаче по този повод съм забелязал нещо мно`о странно у себе си. Една глупост колкото е по-глупава, толкова повече ме човърка до къде може да изглупее още... Шантава работа...

Ford Rider

Тема Re: Хич не е Прав е братовчед му...нови [re: alexbg67]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 14:50



Обикновенно една глупост става още по глупава



Тема Има безбройнови [re: Blue_Lady]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано22.10.04 15:06



сайтове в интернет, където можеш да гледаш как жени се къпят, преобличат и всички последващи дейности с възходяща градация. Ако предаването набляга на това, може лесно да се прецени какъв е уклона му. Също и каква е таргет-аудиторията или поне каква е преценката на продуцентите за нея.

______



Тема Моля? Кое е най голямото постижение на тъпотията?нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Бpъмбap в мpaвyняka ()
Публикувано22.10.04 15:11



Абе Хубавец,
я помисли малко?!?!?!?!!!!

У нас сума ти неща са привнесени и реципирани.

Ако скоча с твърдението "Храм-паметникът Александър Невски" е най-голямото постижение на архитектурното безсилие,
понеже е по типов проект и негови уедрени/умалени копия има из Русия, Сърбия и Украйна,
нали сума ти българи и особено столичани ще ме заплюят?

Ако заявя, че търновската конституция е най-глупавата конституция,
само защото била заимствана от белгийската - нали сума ти историци и юристи ще ме заплюят?

Ако кажа,
че поничките на "Дънкин Донатс" са най-жалкото творение на сладкарството,
понеже американските полицаи плюскат подобни от 50 години,
а у нас от 100 години са популярни т.н "казанлъшки" понички -
нали ще си намеря бая врагове сред любителите на бързи закуски?

Освен това обърни внимание,
че това предаване наред с първичното,
на което основно залага,
носи със себе си и в себе си
заряда да реализира няколко прелюбопитни
социални, психологически,
ако щеш - политически и философски проучвания...

Ако имаш търпение и нерви -
разгледай темата ми "Голямата сестра",
за да не се повтарям.

И защо почти всички са се опулили като котки,
серящи в плява,
белким стане сех на живо от екраня на Нова ТВ ?
Ми има още много други любопитни неща,
които може да се случат,
както и изводи,
които да се направят...




Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано22.10.04 15:18



Абсолютно се присъединявам към твоето мнение.Така мислех още преди да започне и макар все още да ми е любопитно, продължавам да смятам,че това е гавра с човека.Бългаско,испанско...все тая.
Както и да е.Сигурно скоро и моят воайорски интерес ще пресъхне.

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано22.10.04 15:36



Не е възможно в един момент участниците да "забравят за камерите", точно както и не може да се очаква в тази връзка въпросната жена с 18-годишен син да забрави, че е гледана и да задоволи една своя естествена нужда, за която в реалния и живот никой не би помислил да и се подхилква ехидно. Мисълта ми е, че участниците малко или много по дифолт са ограничени в действията си, което ги прави неестествени от самото начало. Показването на характер и тийм-уърк също е зависимо от нагласите и представите - "гледат ме под лупа, ще бъда оценяван, участвам и за да спечеля". Не бих приел априори, че даденият участник отговаря 1:1 на личностните си характеристики от живота извън шоуто.

Може би единственото хубаво и различно нещо от коя да е сапунка по телевизията е това, че "актьорите" тук не разполагат с готов сценарии, заучени реплики и не са длъжни да разиграват драматично-сополиво-клиширани сцени, с които да разчувстват загледани в захлас баби.

Аз също не се опитвам да те убеждавам в нищо. Бърборим си.



Тема Re: Яяяяя!нови [re: Obstinacy]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано22.10.04 18:15



Коя девойка е бягала от часовете по български, че не знае как се пише думата "кренвирш"? Пропуснала съм тази серийка...

П.П. Имам едно питане: предишният ти ник, с който влизаше в клубовете, не е ли "smaragd"?!



Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: dushichka]  
Автор Иryaнa (зелен дракон)
Публикувано22.10.04 18:22



Аз гледах 10ина минути всичко на всичко. Дотъпя ми. Един мършляк се размотаваше по гащи в кухнята, почесваше се и после се пльосна на дивана и се зави с едно оранжево одеялце. Нищо, което да не мога да видя в къщи.
Аз не мога да участвам на такова нещо. На първата седмица без работа и интернет ще изкудкудякам и ще се опитвам да се connect-на през микровълновата печка

"Хванеш ли ги за топките, умовете и сърцата им ще те последват" - Мърфи


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.10.04 19:36



Честно, нямах си и представа, че даваш този пример от шоуто, стори ми се, че всичко, което изброяваш е напълно произволно... А думата не е толкова необичайна за бъркане, но чак пък с 'е' не бях чувала. Шоуто не го гледам, но си мисля, че на персонаж като обсъдения не би ме изненадал със спелингови грешки, по-скоро ще го очаквам.

По въпроса за оценяването според материалното си мисля, че ако ако цениш частното, а не общото, ще дадеш пример с частното.

Ама ти гледам си се впрегнала повече и от мен... А аз на болна глава...

Why is the measure of love...loss?


Тема Re: Държи сенови [re: agripina_]  
Автор dushichka (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 19:47



естествено, защото е твърде проста и ограничена, за да се държи по друг начин Един интелигентен човек може да се държи всякак, а простите хора само "естествено"



Тема Re: Не познанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 19:58



Защо останах с впечатление,че си падаш по съдържателните блондинки?!
Какво разбираш под стилна?Да е има мънисто на пъпчето ли?



Тема Re: Държи сенови [re: dushichka]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано23.10.04 00:06







Тема За народопсихологията и Биг брадъранови [re: Obstinacy]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано23.10.04 00:26



Честно казано си мисля, че това шоу ще каже твърде малко за народопсихологията по простата причина, че избраните 12 не са представители на всички социални и културни слоеве, а са твърде сходни като ниво....това е целено и постигнато. Освен това моментът на спонтанност във взаимоотношенията липсва.
Само като пример ще ти дам факт, който на мен поне ми говори нещо - в сравнително неестествена за теб среда с напълно непознати хора от втория ден разговорите смело се насочиха към секса по един меко казано не непринуден начин...някои са по-непосредствени, но дори и те не вярвам с такава лекота да си говорят с непознати за това как мастурбират и прочее... И това не е въпрос на освободеност....просто нормално е хората да се поопознаят малко, за да дойдат тези теми по-естествено. Да не говорим за чикията дето оня си я би в кенефа, щото това пък беше просто изсмукано от ..... пръстите.
Заложени са 200 хил. и това е аргумент наистина, но шоуто щеше да е по-интересно за воайорските интереси на българската публика, иначе свикнала на сложните взаимоотношения на пуерториканци и венецуелци, ако все пак бяха подбрали малко по-различни хора...не толкова предвидими в реакциите си. Ако сред кандидатите е имало въобще такива, което ме съмнява.

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.10.04 00:40



Естествено е жена, чийто син е на 18, да не се къпе гола, да не мастурбира, да не прави секс и т.н.

Що? В известен смисъл, тя е повече жена от тази, която е на 18 и не е раждала.



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано23.10.04 04:05



аз пък бих казала АМАН от такива като теб ...
значи ако е испанско става , но като е български вариант - вече не става ;)))
нали е участвал екип на фирмата лицензиант , нали са вложени същите принципи ?? или какво - циците на българките са по-лоши от циците на испанките ли ?
хайде, кажи , какво му е по-лошо на бълг. вариант от испанския ?
защо е лошо , че момичетата са красиви ?
защо е лошо , че става дума за пари ? всяка качествено нещо, иска вложени пари , които трябва да се възстановят след това ( какво по естествено от това ) ти в държавната телевизия, намираш ли нещо интересно ??
защо го гледате като е тъпотия ? ( това пък последното най ми е чудно ;)) хем е тъпо , хем всичко се изглежда ...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Karla.]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано23.10.04 10:11



защо е лошо , че става дума за пари ? всяка качествено нещо, иска вложени пари , които трябва да се възстановят след това ( какво по естествено от това ) ти в държавната телевизия, намираш ли нещо интересно ??

Може, ама това е много далече от качествено. Освен това аз не само държавна, но и всякаква телевизия не гледам. И си спести въпроса дали наистина не гледам. Всички, които го научат първо ме питат това.

*Гнусотник Беснеещ, Трупогризец, Дупелюбец, Войнствуващ*


Тема Re: Espanaнови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано23.10.04 17:25



Знаеш ли, като поразмислих, реших, че има резон в това, което казваш. От всички мои познати, които са били в Испания, чувам, че там хората се държат много свободно и непринудено. Да спреш някого на улицата и да си говорите все едно се познавате от години, се възприема като съвсем нормално. Вероятно и в самото шоу се държат освободено, докато в българското си личи, че на моменти или преиграват, или се сдържат.

Сигурно в испанския вариант жените не се къпят по бански...

В тукашния се къпят по бански, а някои очакват секс да правят. Как ще стане тая работа?!?



Тема Re: Чудя се ако ние клубарите,нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано23.10.04 17:38



попаднем в такова шоу докъде ли ще го докараме?!
Дали една малка Римска империйка няма да си оформим.
Ех...

Редактирано от agripina_ на 23.10.04 17:41.



Тема Re: Чудя се ако ние клубарите,нови [re: agripina_]  
Автор alexbg67 (RISE)
Публикувано23.10.04 17:48



Римска не знам, но стигне ли се до 200те бинки, може да е гладиаторска финалната сценка...

Ford Rider

Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: High Carbon Steel]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.10.04 19:31



Браво! БРА-ВО! По същия начин може да се отречеш от произволни други блага на цивилизацията.

И да претендираш че си съвременен човек ...

ПС. Не призовавам към гледане на ТВ - от това се изтъпява. Но не бива да се отрича, както са правели с всяка новост в средновековието - неслучайно се наричат черни години. И следва - ренесанс (сиреч ВЪЗРАЖДАНЕ).



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Sag]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано23.10.04 20:46



Честно казано, най-разумната, градивна и полезна промяна, която съм регистрирал в себе си през последните години е, че спрях да гледам телевизия. Усещането да живееш без да гледаш този бъркоч от тъпотии е просто несравнимо. Е, факт е, че си тегля от интернет всички сериали, предавания и клипове, които поискам, но някак не е същото. Никак не е същото, всъщност
Аз Отричам Телевизията, МУАХАХА
Ако напъваш, мога да ти обясня и защо


______



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: tchupakabra]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.10.04 20:49



Не напъвам изобщо.
Едно време на книгата и казваха прозорец към света. Телевизията също може да се ползва за образноване, не само за гледане на тъпотии. Но ти това едва ли го разбираш...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Sag]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано23.10.04 20:59



Дуде, казвам
Кое едва ли го разбирам? Ти сега целия в бяло ли ще ми излизаш
И кво, и кво, разкажи колко образован стана от гледане на тиви? Дипломка дадоха ли ти?

______



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: tchupakabra]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано23.10.04 21:02



първенството на телевизията е изместено от интернет ,
което хич не е по-добре - това е една измислена реалност ...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Karla.]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано23.10.04 21:16



Момиче, вземи се в ръце - каква реалност е интернет? Това е просто една голяма, полезна база данни

______



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор чaeнo мoмичe (в зелена чаша)
Публикувано23.10.04 23:09



Kato gledam reklamite ot grugite strani, naistina nqma mnogo ob6to.
Но и ние българите все гледаме в какво са ни прецакали. То си търсим под вола теле.



Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Ghostwriter]  
Автор svetlosianka (***)
Публикувано23.10.04 23:51



много точно казано...покрива напълно моето виждане...смятам ,че е нещо като недопечен буламач , който не изглежда никак красиво.

винаги може повече


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор alexbg67 (RISE)
Публикувано24.10.04 00:10



`Айдееее.... Гларусчо как се издрайфа на хубавия диван... Бе тия са много естествени, верно...

Ford Rider

Тема Почва да става интереснонови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор the_dude_78™ (Trash Talker)
Публикувано24.10.04 10:40



хаха Гроши е як фен, кефи ме
AC/DC майна
как куфееха с Найден хахахах супер

а после като ходи да ги събужда, много голям пич е тоя ей

а Здравко сам се одряза, тая зара нема след това изпълнение никога да му пусне

The One You Love To Hate


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: tchupakabra]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано24.10.04 11:37



ами , например клуб като този , който си е една измислена реалност , ( както се казва - като жанр порното е най-близо да фантастиката ;)))))
всички чатове и прочее дейтин пейджес ( че латиницата нещо не работи ) това си е една измислена реалност ....
а относно базата данни, не цялата информация е достоверна , хич даже...
а и аз не гледам вече много телевизия , особено откакто имам неограничен интернет достъп , но хич не смятам това за голямо постижение..
а БИг Брадър на мен ми харесва ..



Тема Re: Не познанови [re: agripina_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано25.10.04 09:18



Пак не позна, падам си по брюнетки и по блондинки, цвета на косата изобщо не е важен Съвсем други неща ме впечатляват, но мънисто на пъпчето също е последното нещо което гледам



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Karla.]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано25.10.04 09:25



Нещо не си схванала, обичам всичко българско, но това не означава, че трябва да съм кон с капаци. Просто испанците имат повече опит и традиции в тази сфера. Вярно, че имаме много талантливи и кадърни хора, но все още не можем да компенсираме липсата на опит

А пък за парите изобщо не съм казал, че са нещо лошо, не може едно шоу да се прави без пари и да не очакваш голяма печалба
И не го гледам вече, защото за сега ми е тъпо



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: чaeнo мoмичe]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано25.10.04 09:30



Права си, наистина търсим под вола теле, но остави другото и го намираме



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: alexbg67]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано25.10.04 09:32



Засега са ми безинтересни и спрях да ги гледам По нататък ще пробвам пак



Тема Re: Чудя се ако ние клубарите,нови [re: agripina_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано25.10.04 09:34



При всички случай ще бъдем по интересни

Имаме доста повече умствен багъж от избраниците в шоуто но точно затова пък нямаше да ни одобрят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.