Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:07 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано23.10.04 04:05



аз пък бих казала АМАН от такива като теб ...
значи ако е испанско става , но като е български вариант - вече не става ;)))
нали е участвал екип на фирмата лицензиант , нали са вложени същите принципи ?? или какво - циците на българките са по-лоши от циците на испанките ли ?
хайде, кажи , какво му е по-лошо на бълг. вариант от испанския ?
защо е лошо , че момичетата са красиви ?
защо е лошо , че става дума за пари ? всяка качествено нещо, иска вложени пари , които трябва да се възстановят след това ( какво по естествено от това ) ти в държавната телевизия, намираш ли нещо интересно ??
защо го гледате като е тъпотия ? ( това пък последното най ми е чудно ;)) хем е тъпо , хем всичко се изглежда ...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Karla.]  
Автор High Carbon Steel (1.1%)
Публикувано23.10.04 10:11



защо е лошо , че става дума за пари ? всяка качествено нещо, иска вложени пари , които трябва да се възстановят след това ( какво по естествено от това ) ти в държавната телевизия, намираш ли нещо интересно ??

Може, ама това е много далече от качествено. Освен това аз не само държавна, но и всякаква телевизия не гледам. И си спести въпроса дали наистина не гледам. Всички, които го научат първо ме питат това.

*Гнусотник Беснеещ, Трупогризец, Дупелюбец, Войнствуващ*


Тема Re: Espanaнови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано23.10.04 17:25



Знаеш ли, като поразмислих, реших, че има резон в това, което казваш. От всички мои познати, които са били в Испания, чувам, че там хората се държат много свободно и непринудено. Да спреш някого на улицата и да си говорите все едно се познавате от години, се възприема като съвсем нормално. Вероятно и в самото шоу се държат освободено, докато в българското си личи, че на моменти или преиграват, или се сдържат.

Сигурно в испанския вариант жените не се къпят по бански...

В тукашния се къпят по бански, а някои очакват секс да правят. Как ще стане тая работа?!?



Тема Re: Чудя се ако ние клубарите,нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано23.10.04 17:38



попаднем в такова шоу докъде ли ще го докараме?!
Дали една малка Римска империйка няма да си оформим.
Ех...

Редактирано от agripina_ на 23.10.04 17:41.



Тема Re: Чудя се ако ние клубарите,нови [re: agripina_]  
Автор alexbg67 (RISE)
Публикувано23.10.04 17:48



Римска не знам, но стигне ли се до 200те бинки, може да е гладиаторска финалната сценка...

Ford Rider

Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: High Carbon Steel]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.10.04 19:31



Браво! БРА-ВО! По същия начин може да се отречеш от произволни други блага на цивилизацията.

И да претендираш че си съвременен човек ...

ПС. Не призовавам към гледане на ТВ - от това се изтъпява. Но не бива да се отрича, както са правели с всяка новост в средновековието - неслучайно се наричат черни години. И следва - ренесанс (сиреч ВЪЗРАЖДАНЕ).



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Sag]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано23.10.04 20:46



Честно казано, най-разумната, градивна и полезна промяна, която съм регистрирал в себе си през последните години е, че спрях да гледам телевизия. Усещането да живееш без да гледаш този бъркоч от тъпотии е просто несравнимо. Е, факт е, че си тегля от интернет всички сериали, предавания и клипове, които поискам, но някак не е същото. Никак не е същото, всъщност
Аз Отричам Телевизията, МУАХАХА
Ако напъваш, мога да ти обясня и защо


______



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: tchupakabra]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.10.04 20:49



Не напъвам изобщо.
Едно време на книгата и казваха прозорец към света. Телевизията също може да се ползва за образноване, не само за гледане на тъпотии. Но ти това едва ли го разбираш...



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Sag]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано23.10.04 20:59



Дуде, казвам
Кое едва ли го разбирам? Ти сега целия в бяло ли ще ми излизаш
И кво, и кво, разкажи колко образован стана от гледане на тиви? Дипломка дадоха ли ти?

______



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: tchupakabra]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано23.10.04 21:02



първенството на телевизията е изместено от интернет ,
което хич не е по-добре - това е една измислена реалност ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.