Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:25 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано22.10.04 15:18



Абсолютно се присъединявам към твоето мнение.Така мислех още преди да започне и макар все още да ми е любопитно, продължавам да смятам,че това е гавра с човека.Бългаско,испанско...все тая.
Както и да е.Сигурно скоро и моят воайорски интерес ще пресъхне.

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано22.10.04 15:36



Не е възможно в един момент участниците да "забравят за камерите", точно както и не може да се очаква в тази връзка въпросната жена с 18-годишен син да забрави, че е гледана и да задоволи една своя естествена нужда, за която в реалния и живот никой не би помислил да и се подхилква ехидно. Мисълта ми е, че участниците малко или много по дифолт са ограничени в действията си, което ги прави неестествени от самото начало. Показването на характер и тийм-уърк също е зависимо от нагласите и представите - "гледат ме под лупа, ще бъда оценяван, участвам и за да спечеля". Не бих приел априори, че даденият участник отговаря 1:1 на личностните си характеристики от живота извън шоуто.

Може би единственото хубаво и различно нещо от коя да е сапунка по телевизията е това, че "актьорите" тук не разполагат с готов сценарии, заучени реплики и не са длъжни да разиграват драматично-сополиво-клиширани сцени, с които да разчувстват загледани в захлас баби.

Аз също не се опитвам да те убеждавам в нищо. Бърборим си.



Тема Re: Яяяяя!нови [re: Obstinacy]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано22.10.04 18:15



Коя девойка е бягала от часовете по български, че не знае как се пише думата "кренвирш"? Пропуснала съм тази серийка...

П.П. Имам едно питане: предишният ти ник, с който влизаше в клубовете, не е ли "smaragd"?!



Тема Re: Аз пък мисля,нови [re: dushichka]  
Автор Иryaнa (зелен дракон)
Публикувано22.10.04 18:22



Аз гледах 10ина минути всичко на всичко. Дотъпя ми. Един мършляк се размотаваше по гащи в кухнята, почесваше се и после се пльосна на дивана и се зави с едно оранжево одеялце. Нищо, което да не мога да видя в къщи.
Аз не мога да участвам на такова нещо. На първата седмица без работа и интернет ще изкудкудякам и ще се опитвам да се connect-на през микровълновата печка

"Хванеш ли ги за топките, умовете и сърцата им ще те последват" - Мърфи


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.10.04 19:36



Честно, нямах си и представа, че даваш този пример от шоуто, стори ми се, че всичко, което изброяваш е напълно произволно... А думата не е толкова необичайна за бъркане, но чак пък с 'е' не бях чувала. Шоуто не го гледам, но си мисля, че на персонаж като обсъдения не би ме изненадал със спелингови грешки, по-скоро ще го очаквам.

По въпроса за оценяването според материалното си мисля, че ако ако цениш частното, а не общото, ще дадеш пример с частното.

Ама ти гледам си се впрегнала повече и от мен... А аз на болна глава...

Why is the measure of love...loss?


Тема Re: Държи сенови [re: agripina_]  
Автор dushichka (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 19:47



естествено, защото е твърде проста и ограничена, за да се държи по друг начин Един интелигентен човек може да се държи всякак, а простите хора само "естествено"



Тема Re: Не познанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 19:58



Защо останах с впечатление,че си падаш по съдържателните блондинки?!
Какво разбираш под стилна?Да е има мънисто на пъпчето ли?



Тема Re: Държи сенови [re: dushichka]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано23.10.04 00:06







Тема За народопсихологията и Биг брадъранови [re: Obstinacy]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано23.10.04 00:26



Честно казано си мисля, че това шоу ще каже твърде малко за народопсихологията по простата причина, че избраните 12 не са представители на всички социални и културни слоеве, а са твърде сходни като ниво....това е целено и постигнато. Освен това моментът на спонтанност във взаимоотношенията липсва.
Само като пример ще ти дам факт, който на мен поне ми говори нещо - в сравнително неестествена за теб среда с напълно непознати хора от втория ден разговорите смело се насочиха към секса по един меко казано не непринуден начин...някои са по-непосредствени, но дори и те не вярвам с такава лекота да си говорят с непознати за това как мастурбират и прочее... И това не е въпрос на освободеност....просто нормално е хората да се поопознаят малко, за да дойдат тези теми по-естествено. Да не говорим за чикията дето оня си я би в кенефа, щото това пък беше просто изсмукано от ..... пръстите.
Заложени са 200 хил. и това е аргумент наистина, но шоуто щеше да е по-интересно за воайорските интереси на българската публика, иначе свикнала на сложните взаимоотношения на пуерториканци и венецуелци, ако все пак бяха подбрали малко по-различни хора...не толкова предвидими в реакциите си. Ако сред кандидатите е имало въобще такива, което ме съмнява.

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.10.04 00:40



Естествено е жена, чийто син е на 18, да не се къпе гола, да не мастурбира, да не прави секс и т.н.

Що? В известен смисъл, тя е повече жена от тази, която е на 18 и не е раждала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.