Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:57 22.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема e, добро утронови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.10.04 12:09



Ти напарви откритие!
Мисял да те наградя

ретинираха ме, копелета.....


Тема И кво има толков ав испанското бееееееееееееееее,нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано22.10.04 12:18



не казваш ти,а?

ретинираха ме, копелета.....


Тема Re: e, добро утронови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 12:19



Много обичам наградите



Тема В испанскотонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 12:23



жените са два пъти по грозни от нашите и не е толкова нагласено

Ама то по принцип българките са най хубавите жени



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Niamh]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 12:23



Не мога да разбера защо в тоя клуб, винаги се намира някой, който да свежда общото към частно ???
Това, че съм дала пример, че някои хора оценяват по материалните неща, не значи, че аз го правя...Но това е факт. Отречи ми, че, когато някои види някоя лада как крета по Цариградско и самия той се вози в джип БВМ не се присмива. Отречи ми, че когато някой, който снима с олимпус с 300, не се подиграва на някой, който снима със Смена 8...отречи го и ще ти кажа, че явно не си наясно с много неща. Защо се захващаш за най-малкото и веднага почваш да спориш и то при условие, че си го разбрала погрешно ?
Още веднъж ти повтарям, че не става въпрос да оценяваш някой по състоянието му, не казвам, че аз го правя, не казвам, че и то го правиш. Но твърдя, че много хора го правят. Не чети между редовете, ако обичаш и не търси под вола теле.
Друго нещо- какво ми говориш за чуждици и за буквоядство ? Какво ме питаш дали искам да спра развитието на езика ? Ти въобще знаеш ли за какво съм го написала ? 100 % не знаеш. Ако знаеше, нямаше да напишеш тая глупост, която си написала.
Но нека ти обясня- В шоуто една от девойките попита как си пише кренвирш. Почна да спелува думата така " к р е м в е р ш", при което останалите естествено обезумяха. Не става дума за друго, а за развитие до степен, че за мен тази жена е освен проста, защото не може да говори, но и не може да пише...
Честно казано много се дразня на дървени философи...вземи се стегни малко.



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 12:36



Аз за БМВ-то и за Олимпус-а да кажа: това че се присмиват ясно говори много неща за тях Но ти всъщност го знаеш



Тема Re:Що го гледаш,тогава?:)))))нови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано22.10.04 12:47



На мен ми допада пловдивчанката.Много е атрактивна,въпреки че не е от най-умните,но е симпатяга.
Държи се естествено,поне.
Това е на първо четене,от снощи.



Тема Нормално и естествено? Не.нови [re: Obstinacy]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано22.10.04 12:48



Изобщо не мисля да влизаме в лишени от смисъл спорове за това какво е интересно и какво не. Много ясно, че всеки има своите си разбирания и така е ОК.

Проблем : "...нормални, естествени взаимноотношения". Много дълбока заблуда, Инатке. Нищо естествено няма, по простата причина, че всички участници са добре информирани за какво става реч. Знаят, че всяка тяхна крачка се филмира, че куп хора ги гледат, че ги преценяват, че ги коментират и клюкарят. И не на последно място - че освен да се позабавляват са отишли с цел 200 хилки. И за да си тръгнат с тях - те трябва да се харесат на аудиторията. Тук вече "нормалното и естественото" приключва, за да отстъпи то място на моделираното, престореното, изиграното. За една жена на 38 вероятно е немислимо да си тегли вибратор пред очите на близките и сина си. Това не означава, че не би го направила в реалния си живот. За друг участник целта е да блесне и той е готов за това с всички средства. Включително да си лъсне и бастуна. "Ех, какъв пич!", възкликва част от публиката. "Възмутително!" - граква друга. "Видяхте ли оня как си прасна една злобарка?", подхилква се на следващия ден и си разменя файлове с "мегасъбитието" трета. Не ми казвай, че пича е толкова мега-гига-хипер-сексуален, че на втория си ден въздържание е имал естествената нужда от чекия. Не го коментирам от гледна точка на опростеното "добро-лошо", само уточнявам, че това е целево маниерничене, нямащо нищо общо с естественото.

И в заключение : при психологически проучвания, а понякога при възможност и по време на социологически такива, с цел данните да не бъдат повлияни, участниците НЕ биват подробно информирани за целите и средствата, които се използват (примерно - тест-персоните биват снимани със скрита камера, за чието съществуване не знаят предварително). Тогава и те самите са максимално нормални и естествени, а данните имат стойност. Това, което гледаш е предварително опорочено откъм естественост.



Редактирано от Ghostwriter на 22.10.04 12:50.



Тема Re:Що го гледаш,тогава?:)))))нови [re: agripina_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 12:57



Готина мацка е , но аз си падам повече по Анелия Софиянката
Но също на първо виждане снощи ги гледах за пръв път.



Тема ... и друго да си кажа ... [re: ГPO3HИK_1]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 13:00



Първо ще изкажа мнението на братовчед ми... (дано да не чете тук, че ще ме разконспирира веднага )

Българския народ е сеирджия

А ето и малко от моите заключения:

1) Продуцентите (или режисьорите - не съм наясно с тия неща) осъзнават мнението на братовчед ми доста добре...

2) Крйната цел на шоуто е изкарване на пари от цялата работа

3) За постигане на т.2 трябва да се предизвика голям интерес

4) Участниците са внимателно (!) подбрани (по т.1 и т.3)

5) За допълнителна реклама се използва секс (нещо което на голяма част от хората липва и търсят по всякакъв начин)

6) Надявам се поне задачите да са интересни (всъщност сигурно са - няма начин при положение че доста хора са помислили върху шоуто)...

7) (тук всеки да си добави по нещо)

пп. Надявам се някой да се опита да ме опровергае поне за точка 4 Чудя се как мога да си правя такива заключения като съм го гледал само веднъж...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.