Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:20 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Grace]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:40



Най на края да сме на различно мнение с теб



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: тxъмб]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано22.10.04 11:42



Говориш така все едно всеки един от участниците в момента разполага с 200 000 . За повечето отишли там сигурно това е целта-паричната сума, но уверявам те, че има моменти, когато най- малкото нещо, от което човек се интересува в дадени ситуации са парите.
Що се отнася до твоята поправка- всичко си има цена, всичко се прави за постигането на някаква цел. Но понякога се налага да впрегнеш много усилия, за да задържиш психиката си стабилна, а затова парите не помагат.
Пропускаш и друго нещо, много важно, според мен- това, че отношенията на участниците се базират на всичко друго, но не и на материалните наща. Там за разлика от отношенията на повечето хора няма значение кой с какви средства разполага, кой какъв по нов модел телефон има, каква кола кара и т.н... Ако се формира някакво уважение то е на базата на общуването и кой какво е постигнал до този етап в развитието си / това дали си родил и отгледал децата си сам, дали можеш да правиш компромиси, съгласявайки се с другите, тогава, когато най-не си съгласен с тях, дали с можеш да напишеш правилно думата "кренвирш"...и още много, много неща.../



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано22.10.04 11:44



А какво е испанското?
Не виждаш ли, че от мерак за печалби, реалното шоу се дава в достъпна медия само около час, а останалото ще се предлага на сайта с/у пари и по медия която не покрива и 1/3 от София, за другите градове не съм запознат...
Колкото до това дали е тъпо или не е, за сега не се наемам да споря... рано е още


Welcome to the real world

Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: тxъмб]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.10.04 11:49



Дай лапа отдавна си го мисля, за всичките ти мнения, които съм чела изобщо

Why is the measure of love...loss?


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Mopфиyc]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:49



Вярно, че още е рано, но засега ми е тъпо.

А за печалбите си прав, това е основата , но аз уважавам хората които умеят да печелят пари и си мисля, че вече са си върнали инвестицията



Тема Толкова ли ти е неприятнонови [re: тxъмб]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано22.10.04 11:52



да гледаш жена как се къпе или как се преоблича?

Родена от пепелта!


Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано22.10.04 11:54



Да, но не смяташ ли, че това го обезмисля до някъде...
Няма да мога да имам мнение само по изрезките от Нова, виж ако побарам кабелтел... ама не би...


Welcome to the real world

Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Mopфиyc]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано22.10.04 11:58



И аз не съм сигурен, но така ми се струва, още в началото си личи, че е режисирано.
Пък и аз не съм гледал пълната версия



Тема Re: “Биг Брадър” най голямото постижение на тъпотиятанови [re: Obstinacy]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.10.04 12:03



Ми аз не уважавам хората според състоянието им. Казвам си честно. А ти така ли правиш?

И хайде да спрем най-накрая с буквоядството . Думата, която цитираш, е заемка (а може би чуждица) и е заета с грешки. Защо никой не обвинява въвелия погрешно думата в българския и не я е поправил навреме, а? Или ти се иска да спреш развитието на езика... което колкото и да не ни се иска, се променя най-често на принципа на масовата грешка. А всяка масова грешка първоначално е била еднократна.

Why is the measure of love...loss?


Тема Определено не... [re: Blue_Lady]  
Автор тxъмб (none)
Публикувано22.10.04 12:06



Мисълта ми е че шоуто търси евтина популярност по тоя начин, защото голяма част от хората го гледат именно затова... С една дума акцентират на секса за реклама... Все пак това е най-лесния начин за привличане на интереса... или поне в България...

Просто си го представях по-различно... Ако толкова ми е зор да гледам голи жени по телевизията смятам че има достатъчно канали с тази цел...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.