Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 25.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Една измислена ситуация...нови  
Автор тxъмб (none)
Публикувано07.10.04 16:40



Хм така... как да се изразя за да прозвуча по елегантно... а, да... Та значи понеже шефката си би шута ... и аз не че нямам работа ама съгласявайки се с принципа "тя се прави че ми плаща, а аз се правя че й работя" реших да си напиша една темичка... ей така за спорта...

Значи създавам следната картина: Вие сте някъде (кафе, ресторант, клуб, кино и пр.) с вашия постоянен партньор... Виждате обаче някъде около вас изключително заинтригуващ индивид от противоположния пол... С една дума направо с триста зора се стараете да не се издадете пред партньора, че проявявате интерес към някой друг в момента... и всичко друго си върви гладко... (хехе, а това е грапаво)

И така както всичко си върви нормално... в един момент вие отивате да се освежите (в тоалетната или там някъде)... След малко обаче идва въпростният обект и в прав текст ви казва: "Искам те. Тук и сега." Вие разбира се не сте пълен тъпанар и се сещате че става въпрос за секс...

По план тук се явява моя въпрос към вас и вие се сещате какъв е
За тези на които им се спи много ще го напиша все пак: "Какво ще направите?"

А между другото на някой да му се е случвало?



Тема Re: Една измислена ситуация...нови [re: тxъмб]  
Автор Obstinacy ()
Публикувано07.10.04 16:45



Не ми се е случвало, гледала съм го в много филми и съм си го представяла.
Но, ако ме привлича многоооо въпросинят "индивид от противоположния пол" както пишеш ти и ако е "изключително заинтригуващ", и ако в прав текст ми каже " "Искам те. Тук и сега." .....или ще ме има там и тогава или втори вариант, ще искам телефон, за да му се обадя аз, когато реша,че го искам там, някъде, някой път.... Обичам нещата да са под мой контрол и да се играе по моите правила.



Тема Re: Една измислена ситуация...нови [re: тxъмб]  
Автор kotaranko (( ХУЛИГАНКО ))
Публикувано07.10.04 17:05



Ще избягам презглава


В УЧИЛИЩЕТО НА ЖИВОТА НЯМА ПОЧИВЕН ДЕН !


Тема Re: Една измислена ситуация...нови [re: тxъмб]  
Автор sexilia (сладуранка)
Публикувано07.10.04 17:08



Ако нещата изглеждаха по друг начин:
Лятна нощ, ресторант, компания(в която е и постоянния партьор) и един бегъл познат. Поглед и среща извън ресторанта на момента......................

А в твоя вариант ми се е случвало, но не на момента , а с последваща среща иииии......



Тема Re: Една измислена ситуация...нови [re: sexilia]  
Автор PAGANEO (неверник)
Публикувано07.10.04 19:55



Права си! в кръчмата е гадно...особено на онова място....
дори когато съм бил сам и ми се е случвало ..... случката е ставала най-рано след кръчмата...в колата!



Тема Re: Аре бе ,ти като си палецнови [re: тxъмб]  
Автор agripina_ (ентусиаст)
Публикувано07.10.04 20:16



нама да те забележат,ама ние по-височките и кресливите трудно ще го направим незабележимо.Папараците ще ни хванат и после- жълта пресааааааааааааааа!



Тема Re: Една измислена ситуация...нови [re: тxъмб]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано07.10.04 21:42



много ме мързи сега и не ми се измисля отговор на измислена ситуация...

не чакай чаровно вампирско зло, то ще дойде само...


Тема Re: Една измислена ситуация... [re: тxъмб]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано07.10.04 22:29



shte me poluchi vyprosnia subekt . . . .. . . .jalko che takiva neshta ne se sluchvat v real life - pone na mene dosega ne mi se e sluchvalo



Тема Re: Една измислена ситуация...нови [re: тxъмб]  
Автор somebody (тя)
Публикувано08.10.04 09:16



Защо ще ми говори изобщо? Направо ме награбва и ме целува. И ако има химия, нещата стават, ако не ще отнесе един между краката и един в ребрата и това е. Ама това го има само във филмите.
А ти ми кажи как виждаш другата ситуация? Подхванали сме се с него и през това време моят партньор идва да ме търси. Какво ще направи той? Хайде ти си той. Виждаш твоята прекрасна половинка в ръцете на някакъв страхотен мъжкар и тя нито те забелязва, нито те чува. Блузата и е разкопчана, късата и пола е вдигната на кръста, той е в нея и е хванал дупето и. Аааааааа?



Тема Ами представи си ,нови [re: тxъмб]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано08.10.04 09:38



че в джоба нямаш презерватив

Това ще е единствената причина да не се получи нещо, но то затова има телефони

Life is magnificent



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.