Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:29 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Секс без презерватив - след колко време?нови  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано25.09.04 00:39



Интересно ще ми е да разбера как е при вас - ако въобще стигнете в една връзка до момента, от който нататък правите секс без презерватив, то след кой месец от връзката е ставало това?

0x00FF8040


Тема Re: Секс без презерватив - след колко време? [re: singulus]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано25.09.04 00:41



като свършат презервативите.....добър отговор ли е??? Май не, като се замисля

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Секс без презерватив - след колко време?нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано25.09.04 00:46



Хаха....не е добър отговор, макар че на мен ми се е случвало именно това - свършване на презервативите, и последващ мързел да се отиде да се купят, и така без...ама то т'ва си е инцидентно...

0x00FF8040


Тема Re: Секс без презерватив - след колко време?нови [re: singulus]  
Автор Cruel lntentions (Tarikat)
Публикувано25.09.04 00:46



при мене все така става че все когато ми трябват презервативи и нямам затова както дойде,инъче минимума е когато почнете да си имате доверие един на друг!!!!

There is Only One Rule , never fall in LOVE !


Тема Re: Секс без презерватив - след колко време?нови [re: singulus]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано25.09.04 00:50



Беше шегичка естествено
Мисля, че въпросът опира не толкова до време, а до това колко опознаваш партньора си, какъв тип връзка е това - дали все пак става постоянна или си остава от време на време.

TERROR INCOGNITA


Тема Re: Секс без презерватив - след колко време?нови [re: Cruel lntentions]  
Автор singulus (CorpusMeta)
Публикувано25.09.04 00:55



Ами то хубаво доверието...всъщност май си прав...или пък не си...не знам де...
Нека конкретизирам - става дума не за прекъсване на акта преди еякулация, а за контрацепция от страна на жената, т.е. мъжът да свършва в нея без притеснения...ами да....те тия неща са взаимно свързани...та мен ме бяха попитали веднъж (не знам дали беше провокативно) дали бих вземал мъжки хормонални контрацептиви(аналози на женските такива)...и аз тогава казах, че не мога да преценя и че не знам...преди около месец-два четох една статия за текущите разработки в областа на мъжката хормонална контрацепция, та там се казваше, че в момента препаратите се тестват върху групи мъже, и се експериментира със самите пропорции и дозировки, за да е наистина ефективен и същевременно безведен препарата - да се запази връщане към "старото" положение....

0x00FF8040

Редактирано от singulus на 25.09.04 00:56.



Тема Re: Секс без презерватив - след колко време?нови [re: singulus]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано25.09.04 02:58



stavalo e i sled 1 chas, stavalo e taka che da sloja prezervativ sled 2 godini chukane bez prezervativm - s edna i syshta jena.



Тема Re:нови [re: Cruel lntentions]  
Автор CondAmn (заливче)
Публикувано25.09.04 10:18



Никога не можеш да имаш 100% доверие в някого....

Сещам се за една приятелка, която разсъждава по следния начин - щом спя с някого, значи му имам доверие, а щом му имам доверие, защо да използвам предпазни средства?! Какво последва - забременяване, спонтанен аборт....Не мога да разбера какво е това да чуеш от някого, че ако станело нещо, щял да поеме отговорността, и да отговориш наивно "ами, добре" /не, че мъжът не пое отговорност в случая, по принцип..../.



Тема Re: Секс без презерватив - след колко време?нови [re: singulus]  
Автор Karla. (pitashta)
Публикувано25.09.04 13:27



най-принципно казано-
когато разберете , че свръзката ви е стабилна , изследвате се поотделно - микробиология плюс хламидии , и ако резултатите са ок , тогава ..
освен това , тя трябва да пие хапчета против забременяване или пък да бъдете готови с отговора на въпроса- ама ако тя забременее
е, малко теоретично стана ....



Тема Re: Като решиш да ставаш татко:)нови [re: singulus]  
Автор agripina_ (член)
Публикувано25.09.04 16:30



Едни жени хващат от въздуха,други не.Как ще знаеш твоето момиче, от кои е?Най-сигурно си е с презерватив.

Редактирано от agripina_ на 25.09.04 16:37.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.