Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:55 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Кое е най-извратеното нещо което сте правили?нови  
Автор Xaмлeт (новак)
Публикувано08.09.04 23:11



За някой това може да е задна прашка, за друг секс с умрял мравояд. Споделете лично за вас?

Редактирано от Xaмлeт на 08.09.04 23:12.



Тема Re: Кое е най-извратеното нещо което сте правили?нови [re: Xaмлeт]  
Автор kotaranko (( ХУЛИГАНКО ))
Публикувано08.09.04 23:18



Mравояда много мирише беее

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА
CAPRE DIEM


Тема Re: Кое е най-извратеното нещо което сте правили?нови [re: Xaмлeт]  
Автор dalya_night ()
Публикувано08.09.04 23:25



мисионерската поза



Тема Re: Кое е най-извратеното нещо което сте правили?нови [re: dalya_night]  
Автор lub4o (новак)
Публикувано08.09.04 23:49



Ще ти кажа пич. Ебал съм си майката. И на други съм ебавал майката. И на мен са ми ебавали майката. Често пъти без предупреждение. И продължавам. И те продължават. Ей това е най-перверзното нещо, което съм правил.

това беше за Хамлет. Сори...

Редактирано от lub4o на 09.09.04 00:28.



Тема malki ste oshte za takiva prikazkiнови [re: Xaмлeт]  
Автор RollinStoner (ne sym kato vas)
Публикувано09.09.04 00:20



to ne e i za razpraviane



Тема Re: Кое е най-извратеното нещо което сте правили?нови [re: Xaмлeт]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано09.09.04 02:05



преди години рязах заедно с една приятелка главата на една костенурка с вилица и нож...а тя беше жива.../е, до едно време/. Обаче не знам дали това влиза в категорията ти за извратено....и кой се чука с мравояди бре, та дори и умрели...

HOMO LUDENS


Тема Re: Кое е най-извратеното нещо което сте правили?нови [re: kotaranko]  
Автор лeтeн_дъжд (освежаващ)
Публикувано09.09.04 09:06



любовта била сляпа,що не и със запушен носако некой го влече мравояда,ще преглътне тоз малък дискомфорт

стичам се по кожата ти...


Тема Сигурно ще ви се стори страннонови [re: Xaмлeт]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано09.09.04 09:14



какво смятам за извратено:

Случай 1. Правих секс в присъствие на още четирима души, никой от които нищичко не заподозря. Нямам обяснение как е било възможно, при положение, че беше много бурно, но все пак беззвучно. Само да отбележа, че в помещението цареше пълен мрак.
Случай 2. Гладя риза на дъската за гладене и правя секс. Изгладих я докрай, без това да се отрази на качеството и на двете дейности.
Случай 2. Сериозен служебен разговор по мобилния в леглото, докато ми правят влудяващи неща. Отсреща, естествено, нищо не усетиха, а в добавка постигнах успех в трудния разговор. Питаха ме какво да правят с проблем, възникнал в моята работа, докато бях в отпуск и първоначално ми изглеждаше, че решение няма, но го измислих.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Сигурно ще ви се стори странно [re: razbiram]  
Автор лeтeн_дъжд (освежаващ)
Публикувано09.09.04 09:20



Имала си подходящото вдъхновение за това да намериш решениетодошла ти е музата един вид

стичам се по кожата ти...


Тема Нечовешко направо [re: Xaмлeт]  
Автор DVD ()
Публикувано09.09.04 09:24



Правим секс сутринта и аз поглеждам часовника, виждам че ще закъснея за летене, ставам и я оставям недовършена... Много гадно ми стана после и си казах че това никога няма да се повтори!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.