Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Уф ...нови [re: Иryaнa]  
Автор Herzog Tryn (старо куче)
Публикувано13.09.04 23:51



I pri men taka :)



Тема НЕ те карам да вярваш!нови [re: bubata]  
Автор TиM oT диM™ (Ghostface)
Публикувано14.09.04 07:47



НАли

Обичайте враговете си, това ще ги побърка!


Тема Re: Така си енови [re: TиM oT диM™]  
Автор bubata (shy troy@)
Публикувано14.09.04 09:17



Аз и за това не съм се заяла с теб. Можех да взема да ти изредя някаква поредица от преверзности или извратености за да се опитам да проверя, провокирам и т.н., но няма смисъл.
Хипотетично си изказах мнението.



Тема Re: И ние с теб сме едни :))))нови [re: amante]  
Автор bubata (shy troy@)
Публикувано14.09.04 09:21



Ясно е, че самата тема търси отговор на въпроса "Какво смяташ за извратено?", а не точно конкретното действие, макър че би могла да има и чисто анкетен смисъл "Я, сега се похвалете колко сте извратени."
Всеки от нас би могъл да си каже или не. Забелязвам, че една част от клубарите са решили да не споделят подобни неща. Аз също съм от тях.



Тема Ти с хората заяждаш ли се!нови [re: bubata]  
Автор TиM oT диM™ (Ghostface)
Публикувано14.09.04 09:22



Ми я си представи, не само хипотетично, че аз се заям с теб............става страшно! Заждал съм се в клуба с двама, ама както трябва и не пишат тук повече :) Затова, ако ми зададеш въпроса си, колкото и да е сложен, ще се опитам да ти отговоря максимално разбираемо....

Обичайте враговете си, това ще ги побърка!


Тема Вярвай ми, познавам гинови [re: TeOrEt]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано14.09.04 10:06



чудесно. За толкова години щяха да се издадат понякакъв начин, не съм спряла да наблюдавам.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Вие пък какво сенови [re: amante]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано14.09.04 10:31



затревожихте? И моето не го приеха за извращения, не ме щат в клуб "Извратеняк" нещо, но за мен е. Това е умствено извращение, аз съм си умствено извратена. Ако кажа други неща, които съм правила, може някой да ги окачестви като извращения, обаче не и аз. Нали такава беше темата - извратено според нас и че за някой може да е задна прашка, а за друг - секс с умрял мравояд.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема е голяма е разликатанови [re: cтap мpъcниk]  
Автор vehemence (гореща)
Публикувано14.09.04 14:21



друго си е езика - особено мъжкия :)))

erotic...put your hands all over my body


Тема извратено- случката :)нови [re: Xaмлeт]  
Автор Wishbone (night wish)
Публикувано14.09.04 15:42



Както е известно на клуба, не е извратено това, което става по взаимно съгласие (обикновено с добавката "... и не е вредно за здравето и живота..." бих добавил и не скандализира околни люде :)
И сега конкретен пример- истински случай :)
Преди години. Младеж- студент (приятелче:). Купон в напреднала фаза. Алкохол. Свалка. Влизане в Съседната стая (празна). Тъмно (не намират ключа). Дрехите падат. Страст. Той НАСТОЯВА за нещо "френско"... Тя го поема смело с уста... език... Следва отвращение и изплюване... За гримасата нищо, щото е било тъмно ... :))
Защо го е изплюла?! ... Ами същия ден, въпросният младеж бил на чичо доктор за проблем с изплютото... Намазано с някакъв мехлем, май че "Нистатин" било ...
А той не бил забравил за мазилото... просто му се сторило "извратено" и решил да не спира девойката ... :))



Тема Секс безнови [re: Xaмлeт]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано14.09.04 16:54



желание.

~*~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.