Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 01.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мъжка тема и въпросинови  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 15:57



Първо да уточня, че я надуша с убонянието ми на пантера нещо женско или нещо нямащо пенис в тази тема, ще има щеки в задника му, или 5-килограмова топка от боулинг по избор.

Та сега вече, да питам клубарите мъже че ми е интересно:Как си избирате партньорките в живота-И нямам предвид партньорките за секс-там е ясно че критерийте за сравнително занижени в зависимост от моментното състояние на мъжкия екземпляр, и няма какво да се лъжем че понякога трябва да се задоволяваме с това което е под ръка и ни е вързано в ръцете, макар и да не е много привлекателно-Мъжки нагон
Но сега да си дойдем на темата:
Как си избирате жените който ви радват със деца, тоест с поколение. Лично аз за мен си мисля че на първо място жената трябва де е физически в перфектно здраве, това е най-важното, след това да има достатъчно разум и умствени заложби, естествено добър външен вид и други работи. И айде за да сме в темата на клуба-Къде нареждате добрия секс тук, защото лично аз не мисля че той е от най голямо значение за поколението.



По-бърз от вятъра

Тема Re: Отваряш чувала със змиите и бъркаш!:)нови [re: ШaмпиoH]  
Автор agripina_ (новак)
Публикувано22.08.04 16:17







Тема е ти синови [re: agripina_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 16:50



ебати лисицата... човекът изрично каза без жени...

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: Отваряш чувала със змиите и бъркаш!:)нови [re: agripina_]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 16:53



Ей, рибко, следващата среща мислех да не идвам, ама ще дойда специално за тебе и ще нося една щека или топка за боулинг, по твой избор.
Шега това.


ШампиоН

Тема Re: е ти синови [re: Osogovetz]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 17:03



Е как, женска му работа, всички са такива на всяка манджа меродия, всичко да знаят ако може, е няма такъв филм, щом немат пишки да си траят в тая тема.


ШампиоН

Тема Re: Може да съм нахална,но ненови [re: Osogovetz]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано22.08.04 17:06



брутална
Осоговец,а ти от Осоговската планина ли слизаш?!



Тема Re: Отваряш чувала със змиите и бъркаш!:)нови [re: ПacaT]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано22.08.04 17:08



Дано се познаеме,защото съм лош физиономист.
Пък и все гледам надолу.



Тема нагланови [re: agripina_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 17:26



не просто нахална... ето и по-долу пак си постнала. бе, каза си човека да не му пишат жени по темата и това е!

не слизам отникъде аз, нямам общо с никакви планини Осоговски, нито такива местности и прочие, нито пък ника ми има нещо общо с това. От софийско съм. Точка.

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.

Редактирано от Osogovetz на 22.08.04 17:27.



Тема Re: Мъжка тема и въпроси [re: ШaмпиoH]  
Автор He-знaйko (прилежен)
Публикувано22.08.04 17:55



Хаха ... ммм ... много различни начини:

1. С любов си ги избираме - с две думи нищо не виждаме, ама после ни се изяснява
2. По майките им ще ги познаете - с две думи ... правиш се на заврян зет и гледаш (ама само се правиш, че ако не ти хареса ... бягаш)
3. Живееш си с някой 3-4 годинки ... гледаш ... избираш ... пък решаваш ... че може и да е той. Това е малко кофти метод, щото ако не уцелиш първите 4-5 пъти ... голям проблем става.
4. Караш го по цигански - купуваш си я на 12 годинки и си я отглеждаш и възпитаваш ... както ти харесва. Изглежда много сигурен ... ама нямаш много право на грешки. Пък и пари харчиш.
5. Може да пробваш и на хазарт - нещо като ези и тура ... не отнема много време ... ама става само за начален подбор.

То ако продължа ... времето само в четене ще мине ... пък нали се налага да избираш.

Но като се замисля ... аз не съм избирал партньорката си по това дали може да роди деца, дали е здрава ... при всички положения трябва да я харесваш, а и секса да е на ниво. Въпреки, че за секса ... хората се учат цял живот. Постепенно телата свикват да се разбират на собствен език и да си доставят удоволствие.

Въпреки, че на 20 е много по-лесно отколкото на 35 ... мисля, че метода си остава - сърцето трябва да ти подскаже ... а останалото ще дсе нареди.

Ама да ти кажа, че понякога стават и грешки ... мислиш си ... с този човек ще изживея живота си ... пък след време разбираш ... че той не иска това.

Еееейй ... жените да не четат ... нали се разбрахме ... това си е наша работа ...



Тема Re: Мъжка тема и въпроси [re: ШaмпиoH]  
Автор pljok (непознат)
Публикувано22.08.04 18:10



От моя гледна точка много грешиш - за дългогодишен партньор е много важно секса да е добър.

А иначе - по какво избрах... да ти кажа вътрешен усет. На първо време трябва да си сигурен (още преди да попиташ), че жената е готова за такова нещо. Те са емоционални и може да каже да без да е сигурна. Иначе... в какви жени се влюбваш? Такива избираш за съпруги и майки. Аз с моята не сгреших, оставих избора на подсъзнанието си така да се каже. Не съм го направил съзнателно.

Ебаси, ще взема да го ударя на сериозност - спирам до тук... само да припомня (не само 'щото сме в този клуб) - секса е адски важен, по-важен отколкото при обикновенна връзка.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.