Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:18 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Мъжка тема и въпроси  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 15:57



Първо да уточня, че я надуша с убонянието ми на пантера нещо женско или нещо нямащо пенис в тази тема, ще има щеки в задника му, или 5-килограмова топка от боулинг по избор.

Та сега вече, да питам клубарите мъже че ми е интересно:Как си избирате партньорките в живота-И нямам предвид партньорките за секс-там е ясно че критерийте за сравнително занижени в зависимост от моментното състояние на мъжкия екземпляр, и няма какво да се лъжем че понякога трябва да се задоволяваме с това което е под ръка и ни е вързано в ръцете, макар и да не е много привлекателно-Мъжки нагон
Но сега да си дойдем на темата:
Как си избирате жените който ви радват със деца, тоест с поколение. Лично аз за мен си мисля че на първо място жената трябва де е физически в перфектно здраве, това е най-важното, след това да има достатъчно разум и умствени заложби, естествено добър външен вид и други работи. И айде за да сме в темата на клуба-Къде нареждате добрия секс тук, защото лично аз не мисля че той е от най голямо значение за поколението.



По-бърз от вятъра

Тема Re: Отваряш чувала със змиите и бъркаш!:)нови [re: ШaмпиoH]  
Автор agripina_ (новак)
Публикувано22.08.04 16:17







Тема е ти синови [re: agripina_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 16:50



ебати лисицата... човекът изрично каза без жени...

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: Отваряш чувала със змиите и бъркаш!:)нови [re: agripina_]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 16:53



Ей, рибко, следващата среща мислех да не идвам, ама ще дойда специално за тебе и ще нося една щека или топка за боулинг, по твой избор.
Шега това.


ШампиоН

Тема Re: е ти синови [re: Osogovetz]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 17:03



Е как, женска му работа, всички са такива на всяка манджа меродия, всичко да знаят ако може, е няма такъв филм, щом немат пишки да си траят в тая тема.


ШампиоН

Тема Re: Може да съм нахална,но ненови [re: Osogovetz]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано22.08.04 17:06



брутална
Осоговец,а ти от Осоговската планина ли слизаш?!



Тема Re: Отваряш чувала със змиите и бъркаш!:)нови [re: ПacaT]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано22.08.04 17:08



Дано се познаеме,защото съм лош физиономист.
Пък и все гледам надолу.



Тема нагланови [re: agripina_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 17:26



не просто нахална... ето и по-долу пак си постнала. бе, каза си човека да не му пишат жени по темата и това е!

не слизам отникъде аз, нямам общо с никакви планини Осоговски, нито такива местности и прочие, нито пък ника ми има нещо общо с това. От софийско съм. Точка.

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.

Редактирано от Osogovetz на 22.08.04 17:27.



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор He-знaйko (прилежен)
Публикувано22.08.04 17:55



Хаха ... ммм ... много различни начини:

1. С любов си ги избираме - с две думи нищо не виждаме, ама после ни се изяснява
2. По майките им ще ги познаете - с две думи ... правиш се на заврян зет и гледаш (ама само се правиш, че ако не ти хареса ... бягаш)
3. Живееш си с някой 3-4 годинки ... гледаш ... избираш ... пък решаваш ... че може и да е той. Това е малко кофти метод, щото ако не уцелиш първите 4-5 пъти ... голям проблем става.
4. Караш го по цигански - купуваш си я на 12 годинки и си я отглеждаш и възпитаваш ... както ти харесва. Изглежда много сигурен ... ама нямаш много право на грешки. Пък и пари харчиш.
5. Може да пробваш и на хазарт - нещо като ези и тура ... не отнема много време ... ама става само за начален подбор.

То ако продължа ... времето само в четене ще мине ... пък нали се налага да избираш.

Но като се замисля ... аз не съм избирал партньорката си по това дали може да роди деца, дали е здрава ... при всички положения трябва да я харесваш, а и секса да е на ниво. Въпреки, че за секса ... хората се учат цял живот. Постепенно телата свикват да се разбират на собствен език и да си доставят удоволствие.

Въпреки, че на 20 е много по-лесно отколкото на 35 ... мисля, че метода си остава - сърцето трябва да ти подскаже ... а останалото ще дсе нареди.

Ама да ти кажа, че понякога стават и грешки ... мислиш си ... с този човек ще изживея живота си ... пък след време разбираш ... че той не иска това.

Еееейй ... жените да не четат ... нали се разбрахме ... това си е наша работа ...



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор pljok (непознат)
Публикувано22.08.04 18:10



От моя гледна точка много грешиш - за дългогодишен партньор е много важно секса да е добър.

А иначе - по какво избрах... да ти кажа вътрешен усет. На първо време трябва да си сигурен (още преди да попиташ), че жената е готова за такова нещо. Те са емоционални и може да каже да без да е сигурна. Иначе... в какви жени се влюбваш? Такива избираш за съпруги и майки. Аз с моята не сгреших, оставих избора на подсъзнанието си така да се каже. Не съм го направил съзнателно.

Ебаси, ще взема да го ударя на сериозност - спирам до тук... само да припомня (не само 'щото сме в този клуб) - секса е адски важен, по-важен отколкото при обикновенна връзка.



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: He-знaйko]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 18:11



"Еееейй ... жените да не четат ... нали се разбрахме ... това си е наша работа ... "

Да, това искам и аз, да си полафим по мъжки, че от жени да му писне на човек, но да разчитаме че няма да ни притесняват.
По 1.-та ти точка, за любов аз не съм тук в час и трудно ще коментирам, защото аз съм си студена котка по природа и такива чувства не изпитвам.
2-та точка-Нея я знам, обаче 3-4години е губене на време ако не нацелиш, пък и трябва да търпиш Как се викаше там-Обратното на свекър и свекърва

"Но като се замисля ... аз не съм избирал партньорката си по това дали може да роди деца, дали е здрава ... при всички положения трябва да я харесваш, а и секса да е на ниво. Въпреки, че за секса ... хората се учат цял живот. Постепенно телата свикват да се разбират на собствен език и да си доставят удоволствие.
"


Е, как бе човек, това е най-важното според мене-Дали е здрава и дали може да ражда деца, иначе за къф хуй ти е тогава тази сериозна връзка.Все пак трябва да се мисли за уставяне на хубави гени-Шампионски.

Ама да ти кажа, че понякога стават и грешки ... мислиш си ... с този човек ще изживея живота си ... пък след време разбираш ... че той не иска това.

Абсолютно прав си, обаче аз нямах предвид изживяване на животи и тип-Сериали докато свят светуваа, имах предвид как мъжа да е сигурен че тази е добра майка и съпруга, тоест да направи добро поколение, но освен да го направи и да го отгледа, защото хубаво, но проблемо-прави ти хубаво и здраво малко Шампионче, обаче после избягва и напуска- а на майката заместител няма, и вече почва да куца психологията на перфектното дете, което искаш.
Много объркано се изказах, но дано да си ме разбрал.


ШампиоН

Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано22.08.04 18:17





аэ лично имам теория по вьпроса:

-всяка жена може да стане майка;
-всеки мьж може да стане баща;
-> но не всяка двойка може да отгледа щастливи деца;

т.е. всичко е вьпрос на сьвместимост на характерите и в секса сьщо. само тогава се сьздава пьлноценно семейство. ако куца едното, то куца и другото.


Believe in me...

Редактирано от iom на 22.08.04 18:23.



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: pljok]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 18:18



Виж сега, аз не мисля така, все пак не живеем в 50-те години, пък и аз се опитвам да разбирам всичко-така че и секса да не е на ниво, всмисъл и да не му хареса секса на човек с жена му-Но проблемо., жени колкото искаш, дори и до супера да отидеш пак можеш с жена да се върнеш.
Естествено като така не пречиш на семейството си.
Значи вътрешния усет-тук си прав и мисля като тебе.
Ок, спираме с сериозността по тази тема.


ШампиоН

Тема Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано22.08.04 18:24



"обоняние"!
Ако се справи го викам на интервю/събеседване и го карам да презентира умения, които биха били полезни за бъдещ съвместен живот - готвене, чистене, пране, масажни техники, желание да гледа деца, сексуален/емоционален/интелектуален потенциал и пр. и пр.

Всичко това след представяне на медицинско свидетелство, заключение от стоматолог, че има здрави зъби и уверение от "Психодиспансер", че не е луд за връзване...

Не съжалявам и не се извинявам, че се включих в мъжката тема.



П.П. Осланям се на мъжкото ви чувство за хумор и се надявам да не бъда линчувана/порицана/убита с камъни/изгорена на клада/набучена на кол...

П.П.П. Предлагам щеките (за билярд и ски) и 5 килограмовата топка за боулинг да се използват по предназначение.

Редактирано от majemela4ka на 22.08.04 18:26.



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: majemela4ka]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 18:43



Ще почна отзад на пред.
Понеже днес съм в адски добро настроение и нищо, ама нищо не може да ми махне усмивката от лицето. Отключвам темата и за жени и се съгласявам с тебе за използването на топката за боулинг и щеките по предназначение.
Със о-ли се пишеше., е сега не ми се подигравай, нас пантерите на правопис никой не ни е учил в джунглата.
Това за интервюто ми харсва като идея да ти кажа, евала. След време като искам малко ШампиончЕ-Ще направя едно интервю- и ще питам въпроси от сорта-Харесвате ли децата, и за преценка на емоционален и сексуален статус на кандидатстващите.
Също добра идея е това с Психодиспансера-Че луди за връзване много.

Абе и аз незнам откъде ми дойде на акъла тая тема, но сигорно от това че в една друга тема обещах да ставам бременен татко и искам да се уча от рано. Защото научени хора няма, а и още нещо ми идва на ум-Съвети за приспиване на малки деца, защото последните два три дни пробвам обаче с променлив успех-По лесно е да докараш жена до оргазъм, отколкото да приспиш малко момиченце.



По-бърз от вятъра

Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано22.08.04 19:46



ами щом отключваш темата - спокойно мога да се включа с въпросчета и съветчета към бъдещия бременен татко

не ми стана ясно дали си търсиш партьорка в живота, майка на децата ти или вече си си намерил, след като питаш за приспиване на малко момиченце? в зависимост от отговора на този въпрос, ще преценя как да продължа с отговорите на въпросите.

а за приспиването: колко малко е момиченцето? защото има различни тактики за различните възрастови граници



Тема Е,най-посленови [re: ШaмпиoH]  
Автор troublemaker_71 (obsession)
Публикувано22.08.04 20:05



отключихте темата и за нас
Докато беше затворена,толкова ми се искаше да вляза,а сега като е отворена,май се оказва,че няма какво смислено да кажа,но хайде едно мое
виждане по въпроса.
Мисля,че съвсем несъзнателно в избора си на съпруга,мъжете търсите някой,когото искате да закриляте и който ви кара да проявите истинските си мъжки качества.

П.П:Съжалявам,че мъжете мълчат и не дават отговори по въпроса,защото ние само догадки можем да правим какво ви движи.



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор lub4o (непознат )
Публикувано22.08.04 20:11



Само по любов. Има ли любов има секс, ма много. Пък и честно да си кажем , не е решила тя, не ти е завъртяла главата. Колкото и да си мислиш разни работи за себе си. Те американците са едни от първите ( май 2-ри ) по разводи. Щото всеки се стреми да прецени точно това за което говориш. Инвестиция ли, що ли? Не става така точно.



Тема Re: Е,най-посленови [re: troublemaker_71]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 20:40



айде айде.... нахални сте жените еййй :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: Е,най-посленови [re: Osogovetz]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано22.08.04 20:44



Видя ли,че не съм само аз,но несправедливо от един шоп си го отнесох.



Тема Re: Е,най-посленови [re: Osogovetz]  
Автор troublemaker_71 (obsession)
Публикувано22.08.04 20:45



що бе,човека даде вход свободен,чак тогава се намесих



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: чepи]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:00



Можеш.
Нищо не търся, абсолютно нищо, просто си обсъждам, нищо повече. Ами успях да свърша работата и с приспиването, вярно трудно но все пак успяваш, в крайна сметка както в всяко действие, и в всичко-желанието е важното, всичко друго идва от самосебе си.


По-бърз от вятъра

Тема Re: Е,най-посленови [re: agripina_]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:05



Извинявай, ето тук ти се извинявам пак, това дето го казвах за щеките и топките беше на майтап, ок, ясно, ти явно на майтап не държиш.

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема Re: Е,най-посленови [re: troublemaker_71]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:06



Абсолютно, така е , стига с връждите, всичко е ок, всеки да си пише каквото иска, само без караници.

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема samo tiнови [re: agripina_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 21:07



само ти беше. другите си мълчаха. се едно ти вее на ... докарвайки те до оргазъм да се намесиш...

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано22.08.04 21:09



правилно си разбрал важността на желането! същото е и при избора на партньор в живота. има само една мъъъничка подробност, за която винаги съм подозирала, но една наскоро прочетох някъде нещо сериозно по въпроса: мъжете само си мислят, че си избират партньор в живота - избора е изцяло в ръцете на жените!



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: чepи]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:13



Абсолютно, за всичко си права като изключим кой-кой избира.
Повярвай, нищо не е излезло в връзките когато жените избират мъжа., рано или късно се провалят.
Мъжа трябва да избира.
П.С:Само да се уточним новата ми сигнатура няма нищо общо с тебе, да не се почустваш засегната, ок

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор loveyouall (запознат)
Публикувано22.08.04 21:19



УМНА, КРАСИВА /ПРИВЛЕКАТЕЛНА/, С ДОБРО ОБРАЗУВАНИЕ/ не е задължително/, БОГАТА /пак не е задължително/, ДА Е СУПЕР В СЕКСА, ДА ТЕ РАЗБИРА, ДА ТИ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ, ДА ТИ СЕ СМЕЕ НА ВИЦОВЕТЕ, ДА ТЕ ОБИЧА, ДА ТЕ ПОДКРЕПЯ, ДА МОЖЕ ДА ГОТВИ /задължително/, КОГАТО НЕ МОЖЕШ ДА ГО ВДИГНЕШ ДА ТИ КАЖЕ, ЧЕ СЕКСА БЕШЕ СУПЕР/шегичка/ и така нататък до безкрай.

ТАКАВА ЖЕНА НЕ СЪЩЕСТВУВА

Каквото ти се падне това е. Нямаш възможност да избираш. Щом я обичаш това е ТЯ еденствената и най-перфектната жена на света.


Поздрави



Тема всъщност като се замислянови [re: ПacaT]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 21:21



вместо топки боулинг, тра ла ла, защо за наказание не посветим агрипина в тайните на ордена на рицарите аналиери.

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: всъщност като се замислянови [re: Osogovetz]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:25



Хахахахахахаххаха, Евалата, Осоговец, тази фраза е жестока.
Аз тамън мислих да напиша че я прегръщам и гушкам виртуално в другата тема, а ти какво си написал.

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано22.08.04 21:32



грешиш, не съм права, а седнала и единствено за краката ми може да се каже, че са изправени - мързеливо изтегнати на стола пред мен за останалото също грешиш, но едва по-късно (ако изобщо някога) ще го разбереш...

п.п. не се притеснявай, изобще не ми е идвало на ум, че твоята нова сигнатура може да има нещо общо с мен



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ПacaT]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.08.04 21:34



Щом може и аз се намесвам

Значи, съвсем сериозно секса в брака е важен от друга гледна точка. Гледай ти да се справяш добре, щото в обратната ситуация не сте много толерантни и когато жена ти отиде до супермаркета за мъж, после сигурно няма да я приемеш обратно, щом е нарушила неписания джунглов закон за неопетняване честта на мъжкаря И после пак отидоха на кино перфектните шампиончета без мама...

Time turns me under the sun but I can turn the sun through time.


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: чepи]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:39



На различно мнение сме, но здраве да е, няма да се караме сега, но да знаеш че аз съм прав а ти крива.

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: Niamh]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 21:44



Виж сега, човек се учи докато е жив, тук спор няма, пък и здраве да е, ти забравяш другия закон на джунглата, е моя всъщност-на всяка изневяра аз отвръщам петорно., по гръб няма да падна, иначе та загубих си мисълта, защо да не съм толерантен, тя как ще е толерантна към мойте, все пак разбирането трябва да е двустранно.

И после пак отидоха на кино перфектните шампиончета без мама...


Спокойно и за това съм помислил, Хаххахахахаха има друг вариант-Харесвам си подходяща жена да ми роди здраво поколение, после си купувам майка на която и плащам за да гледа децата.
Ейййй ма колко съм умен.

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.08.04 21:54



Посмей се хубаво сега, та да не плачеш после(с тези си безгрижни възгледи), шампионе........ знаеш ли ти, че един такъв като тебе хищник съм си опитомила. И сега мисли съвсем друго.

Истината е, че човек е склонен да създава брак подобен на този на родителите си. Просто защото е възпитан в същите ценности.

Time turns me under the sun but I can turn the sun through time.


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: Niamh]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 22:02



Виж сега, Ниамах, бъркаш,
а сега ще ти кажа и къде-незнаеш нещо много важно за хищниците(семейство котки), те нямат нищо общо с кучетата и не подлежът на опитомяване, аз затова харесвам животните от семейство котки, те не се привързват към нищо, всичко в тях е животинско, свободолюбиви са., дай боже мъжа ти да е шампион, но не и хищник.
Ами като се замисля от видяното в живота ми -това което казваш последното е доста, ама доста вярно.Хаххаххххх

Нищо не търсещ, слаб любовник, не го бива в секса също, само пишещ,айде стига вече.


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано22.08.04 22:15



никакво каране



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор Niamh ()
Публикувано22.08.04 22:18



Котката, която си ходи и броди където си ще, и където и да иде, все и е добре ли?

Time turns me under the sun but I can turn the sun through time.


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ПacaT]  
Автор He-знaйko (прилежен)
Публикувано23.08.04 00:38



... Хехе ... аз затова ти предложих толкова варианта - не ме гледай мене .... на 20 години можеш и да рискуваш ... може и да не мислиш ... по правило май правиш и двете.

Колкото за здравето ... ми на тази възраст всички изглеждат здрави. То даже не знаеш какво толкова да проверяваш. Чак като минеш 30-те ... разбираш, че освен полови имаш и други органи ...

И виж ... може би не е за този клуб ... но аз не избирам жената за да ражда деца, а човек, с когото да изживея живота си ... дори след като децата те изоставят.



Тема Re: ШaмпиoHнови [re: ШaмпиoH]  
Автор kotaranko ( ЯМ МИШЛЕТА)
Публикувано23.08.04 00:58



За мен брака бе въпрос на трезва преценка , а не на импулс . Казах си че ще се оженя на 30 и на толкова го направих . Вълнуваше ме как ще живея , дали ме обича достатъчно , дали е разумна или действа по импулси , дали може да преживее без проблем стресиращи ситуации , дали е представителна ( все пак за мъжа повечето глупаци съдят по жената до него ) , и дали обича котки
Не съм съгласен че сексът не е толкова важен . Важен е и още как . А я си представи че се ожениш за няко и правите секс само мисонерската , на тъмно , а тя е облечена с нощница до глезените Ужас !!!!

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано23.08.04 10:53



Според мен зависи от възрастта:
- Ако си по-млад(20-22), когато дойде момента въобще и не мислиш толкова, всичко е страхотно и розово, оставяш на импулса, усещането и скачаш
- На по-зряла възраст(27-30) изчакват, обмислят, но не винаги има гаранция
- Над определена възраст(за жените над 32-33, а мъжете над 38-40) изобщо и не мислят, гледат да се качат на някой влак, че да не се окаже последния



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор Slona_sf (навигатор)
Публикувано23.08.04 13:52



Аз още не съм направил своят избор. Може би искам прекалено много? Искам е усмихната, да не мисли постоянно за пари и да няма задръжки в секса.

А най-добре ще е ако не разбира грам български....

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит.....


Тема Напротивнови [re: loveyouall]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.08.04 14:07



но си пропуснал най-важното от изброените от теб условия:
УМНА,
КРАСИВА /ПРИВЛЕКАТЕЛНА/,
С ДОБРО ОБРАЗоВАНИЕ/ не е задължително/,
БОГАТА /пак не е задължително/,
ДА Е СУПЕР В СЕКСА,
ДА ТЕ РАЗБИРА,
ДА ТИ ОБРЪЩА ВНИМАНИЕ,
ДА ТИ СЕ СМЕЕ НА ВИЦОВЕТЕ,
ДА ТЕ ОБИЧА,
ДА ТЕ ПОДКРЕПЯ,
ДА МОЖЕ ДА ГОТВИ /задължително/,
КОГАТО НЕ МОЖЕШ ДА ГО ВДИГНЕШ ДА ТИ КАЖЕ, ЧЕ СЕКСА БЕШЕ СУПЕР
И най-важното - всичките тези жени да не се познават



Тема Грррххххнови [re: Slona_sf]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано23.08.04 14:09



на последното условие не отговарям Е как да не се ядосаш сега!



Тема Re: Напротивнови [re: Smile]  
Автор alexbg67 (FORD Rider)
Публикувано23.08.04 14:10



Smile, ти изби рибата!..
Така не се бях смял от сърце отдавна!!!
За което - БЛАГОДАРЯ!!!

Hates BullShits, Likes Nice Girls - Ford Escort Rider


Тема Баси тематанови [re: ШaмпиoH]  
Автор DVD ()
Публикувано23.08.04 16:07



Мисля че почти никой не си избира партньора. Случайностите в живота правят така че попадаме на него и ако комбинацията между двамата е приемлива - те си остават заедно. Всъщност ние само избираме с кого да не сме!



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор Paco smurta (Guapisimo)
Публикувано23.08.04 16:08



za da se ojenia jenata trebva da raboti da e umna razbirasa da e 6 ebaneto i da ma obicha ianche zakvo da sa jenia po ubo po kurvi samod a odish,znaish s kva sumv komenta,uchi raboti inteligentna v krevata 6 seriozna bonbonche na vunshen vid emi ei takova nehsto iskam za jena samo che sega ne e vremto za jenitbi,moej bi ako pojivea 2godini s takava jena i sichko vurvi dobre posle da sa ojenia da ama inache ne nema smisul prosto

POneje sum muj s budeshte haresvam jeni s budeshte


Тема Re: Грррххххнови [re: Smile]  
Автор Slona_sf (навигатор)
Публикувано23.08.04 17:29



Имаш задръжки в секса? Или си се объркала нещо. Ако не отговаряш на посочените условия, но не разбираш български значи си ТИ!!!

Понеже съм мъж с бъдеще, харесвам жени с опит.....


Тема Re: Баси тематанови [re: DVD]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано23.08.04 18:25



Да де,но кой ще ти каже дали комбинацията ще е също толкова приемлива и след време?

И между другото ДВД, ти си много точен пич!

Мина тук една злодейка,..
надращи бързо и...офейка


Тема Re: С тънкопишковци не се занимавам!нови [re: Osogovetz]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано23.08.04 18:29







Тема Re: ШaмпиoHнови [re: kotaranko]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:17



Съгласен съм със всичко което казваш, че всичко трябва да става по трезва преценка, а не по импулс-но като гледам колко хора долу са написали че става и се женят по импулси-не знам дали аз съм луд или те.


Обича звука на ТТ


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: Slona_sf]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:20



"А най-добре ще е ако не разбира грам български...."

Абсолютно, бате, колко по малко разбира български, толкова по добре. Толкова по малко и тя се нервира, а и аз пък и много ме кефи момента когато и говоря в лицето- Знаеш ли тъпа путко, като ти го навра ще ти излезне през сливиците, или Ще ти почешъм хранопровода с калашника ми. А насреща да ти се усмихват миличко все едно им казваш че са мис свят.


Обича звука на ТТ


Тема Re: Баси тематанови [re: DVD]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:22



"Мисля че почти никой не си избира партньора"

Е, мисля аз да съм първия тогава който да си избере партньорка.


Обича звука на ТТ


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.08.04 00:41



Като дете на джунглата трябва да знаеш, факт от биологията - самците са по-красиви с по-ярко оперение или козина защото трябва да направят впечатление на женската, която избира бащата на своите малки....не си ли виждал двубои между мъжки екземпляри...женската избира победителя, за да има по-добро поколение....еволюцията се крепи на това....при хората нещата стоят в основата си по същия начин. Абе гледай повече Animal planet...Там всичко е казано и показано;-P

HOMO LUDENS


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:54



Е в природата е така, но при хората като се замислиш и си пуснеш гънките в действие не мислиш ли че е обратното-Жените са такива дето ти описваш с оперението и тем подобни-а мъжете избират най здравата и красива и умна женска за продължение на рода, не ми отговаряй, прав съм със сигурност.

Обича звука на ТТ

Редактирано от ШaмпиoH на 24.08.04 00:55.



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор lub4o (непознат )
Публикувано24.08.04 01:14



Жените привличат с "опрението" си СТАДО мъжкари, от които после ТЕ ИЗБИРАТ кой да е.



Тема Re: ШaмпиoHнови [re: ШaмпиoH]  
Автор kotaranko ( ЯМ МИШЛЕТА)
Публикувано24.08.04 01:17



Не си ти лудия , а тези дето се женят само заради това че случайно са решили че са се влюбили или понеже момичето забременяло .
Това пък винаги ми е било най тъпия довод за брак !
Защото винаги има едно после . Може да не се появи веднага , а след години но се появява . Хората имат навика да се преструват малко , колкото и да са искренни и при едно емоционално или прибързано решение може да се пропуснат доста лоши качества у патньора които да се появят по късно когато с времето нещата улегнат .

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор NikiHusban (м-р консултант)
Публикувано24.08.04 04:36



Основното е продължаване на рода
Има два основни критерия за избор:
1/ физически качества - ръст, дебелина, коса , цицореста и т.н. може да се види баща и - ако се роди момче ще прилича не него:)
2/ психически качества... проблемът е че мъжа почва да ги усеща тези неща след 40 г. възраст... така че да се моли на бога остава :)

За това жените избират, съзнателно или интуитивно :)

NikiHusban,
Знам и мога, но и ще се науча ...


Тема Re: Баси тематанови [re: DVD]  
Автор troublemaker_71 (obsession)
Публикувано24.08.04 05:01



Ама как го каза-"Никой не си избирал партньора".От както те чета,това е най-невярното нещо,което си казал.
Ако избираме с кого да не сме,значи пак дори и според теб имаме право на избор.А ако имаме избор,тогава не можем да виним случайността.И гледай какъв си мъж,срамота е да мислиш още ,че в живота има случайности.




Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.08.04 05:01



Друг път си прав....мъжете никога не спират да се перчат. Жените се стремят да изглеждат красиви - вярно, но в поведението на мъжете е заложено да им направят впечатление. Да ги убедят, че са най-cool

HOMO LUDENS


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: lub4o]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.08.04 05:02



Съвсем точно

HOMO LUDENS


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано24.08.04 05:42



дано поне вас да ви разбере, след като не пожела да ме чуе първия път



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: чepи]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.08.04 06:14



ми то тия от семейство котки са твърдоглави и не слушат

HOMO LUDENS


Тема нещо си объркала човеканови [re: agripina_]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано24.08.04 07:14



на който ще му разправяш, че имал тънка пишка. Малка може би, но тънка, просто не си познала. Даже се чудя с тая дебелина как ще го понесеш. :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Нееееенови [re: Slona_sf]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано24.08.04 08:36



последното условие беше да не разбира български (или нещо от този род), а аз го разбирам



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: lub4o]  
Автор ПacaT (Италиано Аморе)
Публикувано24.08.04 22:54



Щом, така смяташ, и си склонен да повериш толкова важно нещо в женски ръце.


Живеещ заради любовта към живота.

Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: NikiHusban]  
Автор ПacaT (Италиано Аморе)
Публикувано24.08.04 22:56



Ники Хъзбън, На 100процента съм съгласен.
Значи извода е- "Мъже, женете се след 40."



Живеещ заради любовта към живота.

Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор ПacaT (Италиано Аморе)
Публикувано24.08.04 23:01



Тези, мъже който ти познаваш, може би, а може би си права за това което казваш,(божеeee, нещо днес не съм толкова твърдоглав)


Живеещ заради любовта към живота.

Тема Re: Баси тематанови [re: DVD]  
Автор лeтeн_дъжд (освежаващ)
Публикувано24.08.04 23:10



тва беше много добре казано-абсолютли си прав,стискам ръка за което

стичам се по кожата ти...


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: divna_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано26.08.04 09:02



Ами няма последни влакове, може само да се разреди разписанието



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано26.08.04 10:09



Май нещо не съм се уточнила, идеята ми беше , че над определена възраст се занижават критериите при търсенето на партньор в живота



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: divna_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано26.08.04 10:16



Еее партньр в живота е късмет, а иначе с възраста се набляга на качеството



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ГPO3HИK_1]  
Автор divna_ (усмихната)
Публикувано26.08.04 10:22



ДА, късмет е
Набляга се в качеството на секса с възрастта, но не мисля, че и в критериите при търсене на човека, защото си имам две колежки, които вече нямат претенции само някой да е там и да имат дете



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: divna_]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано26.08.04 10:40



Децата са божа работа, винаги идват най неочаквано, и това не трябва да е причина да падат критерийте.
Но може би си права, ние ги имаме и затова ни е по лесно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.