Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:21 20.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ШaмпиoHнови [re: kotaranko]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:17



Съгласен съм със всичко което казваш, че всичко трябва да става по трезва преценка, а не по импулс-но като гледам колко хора долу са написали че става и се женят по импулси-не знам дали аз съм луд или те.


Обича звука на ТТ


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: Slona_sf]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:20



"А най-добре ще е ако не разбира грам български...."

Абсолютно, бате, колко по малко разбира български, толкова по добре. Толкова по малко и тя се нервира, а и аз пък и много ме кефи момента когато и говоря в лицето- Знаеш ли тъпа путко, като ти го навра ще ти излезне през сливиците, или Ще ти почешъм хранопровода с калашника ми. А насреща да ти се усмихват миличко все едно им казваш че са мис свят.


Обича звука на ТТ


Тема Re: Баси тематанови [re: DVD]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:22



"Мисля че почти никой не си избира партньора"

Е, мисля аз да съм първия тогава който да си избере партньорка.


Обича звука на ТТ


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.08.04 00:41



Като дете на джунглата трябва да знаеш, факт от биологията - самците са по-красиви с по-ярко оперение или козина защото трябва да направят впечатление на женската, която избира бащата на своите малки....не си ли виждал двубои между мъжки екземпляри...женската избира победителя, за да има по-добро поколение....еволюцията се крепи на това....при хората нещата стоят в основата си по същия начин. Абе гледай повече Animal planet...Там всичко е казано и показано;-P

HOMO LUDENS


Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: Haдя-Haдя]  
Автор ШaмпиoH (20.98сек)
Публикувано24.08.04 00:54



Е в природата е така, но при хората като се замислиш и си пуснеш гънките в действие не мислиш ли че е обратното-Жените са такива дето ти описваш с оперението и тем подобни-а мъжете избират най здравата и красива и умна женска за продължение на рода, не ми отговаряй, прав съм със сигурност.

Обича звука на ТТ

Редактирано от ШaмпиoH на 24.08.04 00:55.



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор lub4o (непознат )
Публикувано24.08.04 01:14



Жените привличат с "опрението" си СТАДО мъжкари, от които после ТЕ ИЗБИРАТ кой да е.



Тема Re: ШaмпиoHнови [re: ШaмпиoH]  
Автор kotaranko ( ЯМ МИШЛЕТА)
Публикувано24.08.04 01:17



Не си ти лудия , а тези дето се женят само заради това че случайно са решили че са се влюбили или понеже момичето забременяло .
Това пък винаги ми е било най тъпия довод за брак !
Защото винаги има едно после . Може да не се появи веднага , а след години но се появява . Хората имат навика да се преструват малко , колкото и да са искренни и при едно емоционално или прибързано решение може да се пропуснат доста лоши качества у патньора които да се появят по късно когато с времето нещата улегнат .

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор NikiHusban (м-р консултант)
Публикувано24.08.04 04:36



Основното е продължаване на рода
Има два основни критерия за избор:
1/ физически качества - ръст, дебелина, коса , цицореста и т.н. може да се види баща и - ако се роди момче ще прилича не него:)
2/ психически качества... проблемът е че мъжа почва да ги усеща тези неща след 40 г. възраст... така че да се моли на бога остава :)

За това жените избират, съзнателно или интуитивно :)

NikiHusban,
Знам и мога, но и ще се науча ...


Тема Re: Баси тематанови [re: DVD]  
Автор troublemaker_71 (obsession)
Публикувано24.08.04 05:01



Ама как го каза-"Никой не си избирал партньора".От както те чета,това е най-невярното нещо,което си казал.
Ако избираме с кого да не сме,значи пак дори и според теб имаме право на избор.А ако имаме избор,тогава не можем да виним случайността.И гледай какъв си мъж,срамота е да мислиш още ,че в живота има случайности.




Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано24.08.04 05:01



Друг път си прав....мъжете никога не спират да се перчат. Жените се стремят да изглеждат красиви - вярно, но в поведението на мъжете е заложено да им направят впечатление. Да ги убедят, че са най-cool

HOMO LUDENS



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.