Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 16.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: He-знaйko]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 18:11



"Еееейй ... жените да не четат ... нали се разбрахме ... това си е наша работа ... "

Да, това искам и аз, да си полафим по мъжки, че от жени да му писне на човек, но да разчитаме че няма да ни притесняват.
По 1.-та ти точка, за любов аз не съм тук в час и трудно ще коментирам, защото аз съм си студена котка по природа и такива чувства не изпитвам.
2-та точка-Нея я знам, обаче 3-4години е губене на време ако не нацелиш, пък и трябва да търпиш Как се викаше там-Обратното на свекър и свекърва

"Но като се замисля ... аз не съм избирал партньорката си по това дали може да роди деца, дали е здрава ... при всички положения трябва да я харесваш, а и секса да е на ниво. Въпреки, че за секса ... хората се учат цял живот. Постепенно телата свикват да се разбират на собствен език и да си доставят удоволствие.
"


Е, как бе човек, това е най-важното според мене-Дали е здрава и дали може да ражда деца, иначе за къф хуй ти е тогава тази сериозна връзка.Все пак трябва да се мисли за уставяне на хубави гени-Шампионски.

Ама да ти кажа, че понякога стават и грешки ... мислиш си ... с този човек ще изживея живота си ... пък след време разбираш ... че той не иска това.

Абсолютно прав си, обаче аз нямах предвид изживяване на животи и тип-Сериали докато свят светуваа, имах предвид как мъжа да е сигурен че тази е добра майка и съпруга, тоест да направи добро поколение, но освен да го направи и да го отгледа, защото хубаво, но проблемо-прави ти хубаво и здраво малко Шампионче, обаче после избягва и напуска- а на майката заместител няма, и вече почва да куца психологията на перфектното дете, което искаш.
Много объркано се изказах, но дано да си ме разбрал.


ШампиоН

Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор iom ( :)(:)
Публикувано22.08.04 18:17





аэ лично имам теория по вьпроса:

-всяка жена може да стане майка;
-всеки мьж може да стане баща;
-> но не всяка двойка може да отгледа щастливи деца;

т.е. всичко е вьпрос на сьвместимост на характерите и в секса сьщо. само тогава се сьздава пьлноценно семейство. ако куца едното, то куца и другото.


Believe in me...

Редактирано от iom на 22.08.04 18:23.



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: pljok]  
Автор ПacaT (Италиано)
Публикувано22.08.04 18:18



Виж сега, аз не мисля така, все пак не живеем в 50-те години, пък и аз се опитвам да разбирам всичко-така че и секса да не е на ниво, всмисъл и да не му хареса секса на човек с жена му-Но проблемо., жени колкото искаш, дори и до супера да отидеш пак можеш с жена да се върнеш.
Естествено като така не пречиш на семейството си.
Значи вътрешния усет-тук си прав и мисля като тебе.
Ок, спираме с сериозността по тази тема.


ШампиоН

Тема Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано22.08.04 18:24



"обоняние"!
Ако се справи го викам на интервю/събеседване и го карам да презентира умения, които биха били полезни за бъдещ съвместен живот - готвене, чистене, пране, масажни техники, желание да гледа деца, сексуален/емоционален/интелектуален потенциал и пр. и пр.

Всичко това след представяне на медицинско свидетелство, заключение от стоматолог, че има здрави зъби и уверение от "Психодиспансер", че не е луд за връзване...

Не съжалявам и не се извинявам, че се включих в мъжката тема.



П.П. Осланям се на мъжкото ви чувство за хумор и се надявам да не бъда линчувана/порицана/убита с камъни/изгорена на клада/набучена на кол...

П.П.П. Предлагам щеките (за билярд и ски) и 5 килограмовата топка за боулинг да се използват по предназначение.

Редактирано от majemela4ka на 22.08.04 18:26.



Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: majemela4ka]  
Автор ШaмпиoH (21.98сек)
Публикувано22.08.04 18:43



Ще почна отзад на пред.
Понеже днес съм в адски добро настроение и нищо, ама нищо не може да ми махне усмивката от лицето. Отключвам темата и за жени и се съгласявам с тебе за използването на топката за боулинг и щеките по предназначение.
Със о-ли се пишеше., е сега не ми се подигравай, нас пантерите на правопис никой не ни е учил в джунглата.
Това за интервюто ми харсва като идея да ти кажа, евала. След време като искам малко ШампиончЕ-Ще направя едно интервю- и ще питам въпроси от сорта-Харесвате ли децата, и за преценка на емоционален и сексуален статус на кандидатстващите.
Също добра идея е това с Психодиспансера-Че луди за връзване много.

Абе и аз незнам откъде ми дойде на акъла тая тема, но сигорно от това че в една друга тема обещах да ставам бременен татко и искам да се уча от рано. Защото научени хора няма, а и още нещо ми идва на ум-Съвети за приспиване на малки деца, защото последните два три дни пробвам обаче с променлив успех-По лесно е да докараш жена до оргазъм, отколкото да приспиш малко момиченце.



По-бърз от вятъра

Тема Re: Карам го да напише думата...нови [re: ШaмпиoH]  
Автор чepи (чаровна)
Публикувано22.08.04 19:46



ами щом отключваш темата - спокойно мога да се включа с въпросчета и съветчета към бъдещия бременен татко

не ми стана ясно дали си търсиш партьорка в живота, майка на децата ти или вече си си намерил, след като питаш за приспиване на малко момиченце? в зависимост от отговора на този въпрос, ще преценя как да продължа с отговорите на въпросите.

а за приспиването: колко малко е момиченцето? защото има различни тактики за различните възрастови граници



Тема Е,най-посленови [re: ШaмпиoH]  
Автор troublemaker_71 (obsession)
Публикувано22.08.04 20:05



отключихте темата и за нас
Докато беше затворена,толкова ми се искаше да вляза,а сега като е отворена,май се оказва,че няма какво смислено да кажа,но хайде едно мое
виждане по въпроса.
Мисля,че съвсем несъзнателно в избора си на съпруга,мъжете търсите някой,когото искате да закриляте и който ви кара да проявите истинските си мъжки качества.

П.П:Съжалявам,че мъжете мълчат и не дават отговори по въпроса,защото ние само догадки можем да правим какво ви движи.



Тема Re: Мъжка тема и въпросинови [re: ШaмпиoH]  
Автор lub4o (непознат )
Публикувано22.08.04 20:11



Само по любов. Има ли любов има секс, ма много. Пък и честно да си кажем , не е решила тя, не ти е завъртяла главата. Колкото и да си мислиш разни работи за себе си. Те американците са едни от първите ( май 2-ри ) по разводи. Щото всеки се стреми да прецени точно това за което говориш. Инвестиция ли, що ли? Не става така точно.



Тема Re: Е,най-после [re: troublemaker_71]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано22.08.04 20:40



айде айде.... нахални сте жените еййй :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Re: Е,най-после [re: Osogovetz]  
Автор agripina_ (минаващ)
Публикувано22.08.04 20:44



Видя ли,че не съм само аз,но несправедливо от един шоп си го отнесох.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.