Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:42 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Девствените интелктуалцинови  
Автор AGRlpinila (пристрастен)
Публикувано14.07.04 13:24



От темата на Чупи стана ясно,че секс колкото щещ,от една друга тема,че бройката няма значение за мъжете,стига да не са първите
Има обаче младежи и девойки,които в стремглавото преследване на свръхестествени цели, загърбват светските удоволствия.Те живеят под режим, в който ставането в 5 часа е нещо естествено,ученето паралелно на няколко езика от всички групи повече от нормално,лапането на Тойфели,Сатове,Питмани като топъл хляб е въпрос на престиж и крайната цел-учене в световен университет нещо като апогей на дългогодишен упорит труд и мъченически живот.
Е,в крайна сметка тези съотечественици се оказват на около 25 годишна възраст повече от девствени,загърбвали години наред купоните,рождените дни на приятели,дискотеките с единствената мечта да носят университетско отличие.
Питам аз,като секса са го изпратили в шеста глуха,имат ли шанс да привлекат вниманието на поживялите си връстници или да си ги представим като сдухани смотльовци?!
Свободно се изказвайте и без притеснения,ако обичате!



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор bitter (пелин ;)
Публикувано14.07.04 14:00



Аз лично дълбоко се впечатлявам както от бохемите, които умеят да живеят, така и от интелектуалците, дори напоследък забелязвам, че определено вторите май вземат превес в предпочитанията ми. А и 6-тата глуха може да не се окаже чак толкова глуха, дай боже



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор dalya_night (различна)
Публикувано14.07.04 14:11




Те първо ще учат , а тогите на марковите вузове ще бъдат като плащеници , пазещи ги от изкушенията и съблазните
После ще се конкурират помежду си , често и с бохемите за работните места, развързали торбите с наученото в Тойфели,Сатове,Питмани ....
Ще пийнат от горчивата реалност , събрана в крилатата мисъл , че което го пише по книгите не расте по нивите, защото неможем го ожъна......
Ще се оженят, тук там понаебали и понаебани, ще иззидат някоя и друга темелна основа като къщи, коли, кариери, деца, брак...,
В къщи ще отшумят пролетните води на страстта...или ще им построят язовири
Ще се чуят смаяни да изричат:"Сине, станах мъж и баща когато не изядох сам средата на динята а я дадох на тебе"...
Ще настъпи голямото догонване и наваксване....а след случайното им попадане в дира , в ГЗС-голямото ограмотяване)!!!!!!
И всичко ще си дойде на местото-някой ден))))



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: bitter]  
Автор mitrandir (непознат )
Публикувано14.07.04 14:16



zavisi kak go poglednesh , poznavam i ot dvata vida , osven tova sam ot toq opisaniq , intelektualcite :P
i dvata vida si struvat da se poznavat , vsichko opira do tova za kakvo opredelqsh vremeto si,
bohemite strastno tyrsqt momicheta/momcheta da prekarvat vremeto si i marmorqt che nqmat vreme za kompove/knijki , intelektualcite strastno razpravqt na vsichki kolko e priqtno s kompovete i knijkite i syjalqvat che ne ostava vreme za momicheta/momcheta

"Destiny is not a matter of chance, it is a matter of choice."

vsichko opira do tova koe te interesuva
az sym na 23 i sym tochno prakticheski devsven , e i ?
kolkoto po ostarqvam tolkova poveche si mislq dali si struva da se zapochva vyobshte
qvno si struva i sega kato se osvobodih ot i ot kazarmata i ot universiteta shte napravq nujnoto , no do sega prosto ne vijdah vreme/vyzmojnost...az dobre che sreshnah hora che se promenih
a za muhali/machota ? mi kakto iskate ni narichaite - se taq , ne se promena chovek ot tova kak go narichash



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор koroviev (begemot)
Публикувано14.07.04 14:45



а, за мене ли стана дума :)? опита показва че от наваксване наваксване, накрая човек става секс спец :)

_____________________________
Oпозиционери от всички страни, разединявайте се!


Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей - ARR)
Публикувано14.07.04 14:57



въпрос на избор. въпрос на решение и приоритети.
Един ден почти всеки се замисля:нещо има, нещо съм пропуснал/а, нещо не ми е уютно. Равносметки. Добре е да се правят навреме.


ALL RIGHTS reVERsed

Тема Re: Само мога да добавя...нови [re: AGRlpinila]  
Автор troy@ (търсеща)
Публикувано14.07.04 15:03



че познавам доста интелектуалци, стремглаво преследвали целите си по описания от теб начин, но не само че не са девствени, а и са си отживяли като бохеми.
Според мен упоритото учене/работа не изключва светските удоволствия.
Някои хора просто са си умни и умеят да се организират.

Може да съм кучка, ама вярна!


Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор ГPO3HИK_1 (ГРОЗНИК)
Публикувано14.07.04 15:10



Да ама , ако знаеш интелектуалките колко са добри влеглото



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор CyberGene (с тоник)
Публикувано14.07.04 15:24



Без да съм бил от зубрачите, бях девствен до сравнително късно Имам си изградена теория по въпроса. Лично в моя случай имах просто доста късно физическо съзряване, закъснял пубертет, който мина много плавно и спокойно. Отчасти и поради факта, че дойде след като вече се бях осъзнал до голяма степен. Дойде след умственото съзряване, макар и да не твърдя, че съм бил особено разсъдлив по онова време. Разликата е там, все пак, че желанията идват в един момент, когато съзнанието е развито и то може да ги контролира в малко по-голяма степен, отколкото при нормално подрастващите. Повечето ми съученици си бяха още деца, когато им дойдоха инстинктите - какво има да му мислят, говори с момичета, обаждай им се, срещай се с тях, *** се с тях. Няма нищо за мислене, поддаваш се на инстинкта. Най-малкото защото не можеш да мислиш на онази възраст. При мен инстинктите дойдоха в момент, когато просто не можех да си позволя да ги оставя да си лудуват на воля. А пък и момичетата вече бяха отдавна съзрели, бяха излизали и спали първо с връстниците си, след това с по-опитни батковци, та къде ще обръщат вниманние на някой, който тепърва "прохожда". Е, хубавото е, че се намериха какички, които имаха интерес да отворят един такъв като мен.

Спомням си, че винаги съм бил нещо като особнякът на класа. Винаги ми казваха - хайде бе, няма ли да си намериш гадже. Сега сигурно ще прозвучи самохвално, или като избиване на комплекси, но смятам, че тъкмо заради късния си пубертет и това, че имах възможността да си изградя ценностна система, която не беше обременявана от неконтролируеми желания - на спокойствие, бавно и постепенно, станах човек А сега вече всичко си дойде на мястото.

Всъщност нещата винаги рано или късно си идват по местата, но май в някои случаи едните неща не оставят достатъчно място и време за другите. В средите, в които се намирам, където преобладават "девствените интелектуалци" - програмистите, забелязвам, че се е достигнала някаква друга крайност. Прекаленото мислене, учене, задълбаване, анализиране и т.н. са подтиснали до голяма степен нагона, който иначе очевидно е там. И са се получили други изкривявания. Така че всичко е въпрос на баланс. "Златната среда".

Трябва обаче да се вземе предвид и още нещо. Изключвайки настрана българската реалност, която е по-скоро абсурдна, защото мафиоти и престъпници са богаташите, в развитите страни именно интелектуалците са тези, които разполагат с достатъчно пари, които живеят при висок стандарт и които са мерило за останалите. За да станеш такъв, трябва да учиш, да четеш, да се трудиш в известен период от живота си (за жалост тъкмо тоя, когато можеш да ходиш и на купони и да се чукаш с много жени), но след това всичко започва да се отплаща - имаш хубава работа, имаш известно свободно време, за да се занимаваш с нещата, които преди не си можел. Включително и да излизаш с жени. Е, аз също се дразня на тия прекалено големите уреждачи, това е съвсем естествено човешко качество - да завиждаш на способните, но пък до някаква степен осъзнавам и че ми става малко тъжно, като се видя със стари съученици, с плейбоите от гимназията навремето, които сега са вече само едни мухльовци, оженили са се за екс-хубавата Гинка от Трънково, работят за 300 лева на месец и едва свързват двата края и малкото си бебе.

Хубаво е човек да стои по средата между двете групи хора, опитваме се поне...



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: AGRlpinila]  
Автор silfida (новак)
Публикувано14.07.04 15:36



Всичко неизживяно те застига рано или късно. Понякога е добре да е по-късно, друг път не толкова, но в крайна сметка винаги си го получаваш

хвани ме.....ако можеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.