Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:38 30.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Презумпция за невинностнови  
Автор DVD ()
Публикувано21.07.04 09:06



Като наблюдавам какво се случва около мен стигам до извода че само майка ми не е курва! Всичко живо което има путка се разпорва то ебане погазвайки всякакви етични, морални и социални норми и неписани правила! Да не обобщавам ли? Мисля че спокойно мога да кажа "всички" след като става въпрос за над 95% от всичките... да ме прощават изключенията, но наистина са изключения!

Понеже всички са курви възниква проблема с доверието в жената с която имаме постоянна връзка... Знаем че рано или късно тя ще строши на някого кура и това може да бъде дори най-добрия ни приятел. Какъв е изхода от това? Много просто: прилагаме презумпцията за невинност! Избираме си постоянна партньорка която първо не прилича на курва и второ не дава никакви поводи за съмнение в нейната лоялност. В последствие трябва да имаме пълната убеденост, че нелоялност НЕ СЪЩЕСТВУВА и така докато по някакво стечение на обстоятелствата, при това непредизвикано, не се докаже противното...

Какво ще кажете за тази идея?

Редактирано от DVD на 21.07.04 09:27.



Тема Re: Презумпция за невинностнови [re: DVD]  
Автор Joro seksa (polov atlet)
Публикувано21.07.04 09:14



Така е пич. Мъжете по-лесно се поддават на контрол от правилата на обществото докато при жените няма такова нещо. Мъжете се ръководят от логиката докато жените са подвласни само на емоциите. Жените правят това което им е приятно стига никой да не разбере.

Някои момичета нямат чак такава нужда да се чукат наляво и надясно. Ако ти трябва сериозно гадже трябва да си хванеш някоя такава. Аз се сещам в момента поне за 3. Мене пък много ме ядосват такива понеже не се чукат за удоволствие ами са решили първо да си намерят сериозна връзка.



Тема Re: По скоро:Презумпция за виновност?!)нови [re: DVD]  
Автор dalya_night (различна)
Публикувано21.07.04 09:36



Като наблюдавам какво се случва около мен стигам до извода че само баща ми не е всеядна оборотка! Всичко живо което има кур се разпорва от ебане погазвайки всякакви етични, морални и социални норми и неписани правила! Да не обобщавам ли? Мисля че спокойно мога да кажа "всички" след като става въпрос за над 99.99% от всичките... да ме прощават изключенията, но наистина изключения не съществуват, или са пренебрежимо незабележими!

Понеже всички са всеядни оборотки възниква проблема с доверието в мъжа с който имаме постоянна връзка... Знаем че рано или късно той ще разпори на някоя путката и това може да бъде дори най-добрата ми приятелка. Какъв е изхода от това? Много просто: прилагаме презумпцията за виновност! Избираме си постоянен партньор, който първо не прилича на външен вид на всеядна оборотка и второ не дава никакви поводи за съмнение в неговата лоялност. В последствие трябва да имаме пълната убеденост, че верността е противоестествена за мъжете и НЕ СЪЩЕСТВУВА и така докато по някакво стечение на обстоятелствата, при това непредизвикано, не се докаже случайно противното...

Какво ще кажете за тази идея?

Ще кажа, че в този вариант също ми харесва като формулиране )))




Тема Какнови [re: dalya_night]  
Автор DVD ()
Публикувано21.07.04 09:43



спиш спокойно направо ти се чудя?!?



Тема Re: Какнови [re: DVD]  
Автор dalya_night (различна)
Публикувано21.07.04 09:44



така -нито първото/твоето/ ти причинява безсъние, нито второто/моето/ притеснява мен-поне на ниво разум
Дали са верни е съвсем друг въпрос, а на ниво емоция какво се случва-трети въпрос



Тема Re: Презумпция за невинностнови [re: DVD]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано21.07.04 09:57



Не си открил топлата вода Естествено, всеки си избира парньор, който му изглежда надежден и не очаква да му изневеряват
Следователно, не само за жените се отнася твоята презумпция, а и за мъжете

А пък мъжете, като гледам не са се спрели, изневеряват си без притеснения. Така че, ако има изобщо решение на проблема, то е да гледаме на изневерите по-отвисоко и да не им се впрягаме толкова, защото няма застраховани

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: По скоро:Презумпция за виновност?!)нови [re: dalya_night]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано21.07.04 09:58



Че много бързо ще те подгони ревността ако си 100% убедена в нея

Welcome to the real world


Тема Re: По скоро:Презумпция за виновност?!)нови [re: dalya_night]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано21.07.04 10:01



Много ми хареса твоя начин на формулиране

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Грейснови [re: Mopфиyc]  
Автор dalya_night (различна)
Публикувано21.07.04 10:01



го е написала-аз само обърнах половете по зададената тема -провокативно и крайно , и деструктивно е да се обобщава...



Тема Re: Презумпция за невинностнови [re: DVD]  
Автор Mopфиyc (матричар)
Публикувано21.07.04 10:05



Всяка връзка се крепи на доверие, ако не можеш да имаш такова на партньора/ката, връзката много бързо се превръща във игра на криеница...
99% от хората в даден момент кръшват, иначе с кого ще го правят с собствения си пол ли???
Въпроса е дали ебането с друг/друга е най голямото престъпление към партньора? На него всеки трябва даси отговори сам

Welcome to the real world



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.