Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:07 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: BRAVEHEART]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано22.07.04 15:41



Това мнение ми хареса! Както и мисълта на г-н Уолъс.

Все пак на всеки житейския път е много различен и индивидуален и сравненията са относителни. Но като цяло е хубаво да има баланс между интелектуалното развитие и сексуалното такова. Инак назад във времето остават безвъзвратно отминали години...



Заралия

Няма нищо по-красиво от пламъчето на радостта в очите на една жена...


Тема Опс, грешканови [re: toranaga]  
Автор Pocu (wild poppy)
Публикувано22.07.04 17:50



Извинявай, чета мненията в пълен преглед и твоето дойде някак хронологично след друга тема.

Аз ей затова рядко го чета този клуб! Теми с по 200-300 мнения, нямам време да проследявам кой какво, защо и на кого го казва. И от които поне половината не казват нещо ценно, а просто ей-така, да се разпишем за присъствие.

Извинявай отново, ще гледам да не се повтаря

Ако не Ви отговарям, погледнете



Тема Re: Опс, грешканови [re: Pocu]  
Автор toranaga (risk taker)
Публикувано22.07.04 19:20



np, няма значение - просто попитах

when there's a will, there's a way!


Тема Re: Реалистично мнениенови [re: BRAVEHEART]  
Автор AGRlpinila (пристрастен)
Публикувано22.07.04 21:09



Ум царува,ум робува,но и ум патки пасе!




Тема Аз съм девственнови [re: 3apaлия]  
Автор ЯДEM_CЪPMИ (непознат )
Публикувано22.07.04 22:22



но не съм интелектуалец.
И тоз горния го питам мисли ли че човек като не живее на млади няма да си навакса на стари.Само че това е по смешният вариант .

Редактирано от ЯДEM_CЪPMИ на 22.07.04 22:24.



Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: smaragd]  
Автор Evilme (невярна)
Публикувано23.07.04 02:47



Е, не четох, четох, но не мога повече - ти да не си на 53? И ако си - какво правиш тук? (все пак темата е леко тинейджърска)
Какви са тези стериотипни мнения - "абсолютно губене на време"?! Отговори ми честно - ти от кога за последно си била на дискотека? А танцуваш ли? Чувала ли си, че това е форма на самоизява, точно както поведението в училището и университета? Че може би формира личността (в публичното пространство) наравно с училищната среда?
А колкото за ранното съзряване - защо си мислиш, че знаеш единствения правилен вариант? А кой ще ти върне ученическата любов и натискането по пейките? И дали няма до края на живота си да търсиш проекции на този хлапак, който тайно си харесвала, но не си имала на 17?



Тема хехехеехехееееееееее, СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА:нови [re: AGRlpinila]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано23.07.04 09:15



И мислиш,че нямат шанс ли?!?!Да привлекат внимание нечие?!О, Боже, защо допусна тоз юрод неверен/неграмотен да злослови тук......
Скъпа Агри, ТЕ , именно тези ,окичени с кви ли не дипломи,имат НАЙІголям шанс.....да, наистина до 25-тата си годишнина те са пропуснали много партита, наркотици, побойща и др.подобни, с коирто ние можем да се похвалим и с часове наред да разказваме тези си спомени на някоя прехласната тийнейджърка, или не дотам тийнка(ти не си такава,нали) и тя да ни слуша в захлас и да ТЦ-ъка с окорени очи, като разпарвяме как сме се сбили след поредната доза кока на купон, в който е присъствал устата и Руши, примерно.
И? Всичко това омръзва, омръзва и тази категория словоохотливци, които разказват виц след виц и ти е много весело с тях, но аджеба кой издържа на непрестанен смях..?!
А именно зубарите, окачествени така пошло от теб, умеят да спират вниманието на изключително много жени, тъй като не само знаят и умеят да комуникарат в най-различни области, ами и това тяхно желание да бъдат първи винаги, изразявало се до 25-тата год. в учението, а след това и н а други поприща им дава изключителното предимство да се справят с всеки (почти) свои конкурент, който си е падал по купоните и разни други забавленя. Просто уметя да бъдат първи, знбаят кое как да постигнат и .....го правят, най-вече и защото истиснкото забалвение и купони за тях започват именно тогава-когато понатрупат финанси....нещата са навързани, разбираш ли?!
И повярвам- заскеса,именно тия дечурля в млада възраст доста учат, но все има някой , който да гои посъветва,че сексът е добър отдушник и да им "намери" някоя кака, която не само да ги отрака ,а ми и да им покаже неща ,с които могат да те .......хм, знам ли))Е, верно, че между тековете може и да не ти говорят за шпредишните си ебанета, понеже едва ли са имали толкова много жени, но .....ти си просто поредната в наваксването им, може би....

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: хехехеехехееееееееее, СЕГА ЩЕ ТИ КАЖА:нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор AGRlpinila (пристрастен)
Публикувано23.07.04 13:33



Ама на тебе, май ти пука!
Съгласна съм в много отношения с теб,но само едно мога да кажа,че колелото се върти напред и не се връща.
Веднъж си на 17,на 20 и т.н.Трябва да се помъдрява едновременно във всички посоки.Наи-вече на запад!



Тема Re: Аз съм девственнови [re: ЯДEM_CЪPMИ]  
Автор 3apaлия (тракиец)
Публикувано23.07.04 14:52



За мен ли иде реч...? Ако е така, на въпроса ти - аз също имам много за наваксване. И съм млад. На 22.

P.S.: Не съм девствен, но нямам и кой знае какъв сексуален опит.



Заралия

Няма нищо по-красиво от пламъчето на радостта в очите на една жена...


Тема Re: Девствените интелктуалцинови [re: Aelan]  
Автор Sag (divine sinner)
Публикувано23.07.04 15:40



Всичко това добре, с едно изключение, описаните хора на 25 са си направо тийн по въпросите свързани със секса, и любовта.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.