Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:39 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA  
Автор Stranger in the night (Scorpion)
Публикувано29.06.04 19:47



Za шльокавицата.
Li4no na men mi izglejda grozno, mnogo grozno i mnogo obidno, kogato 4eta ne6to, napisano s bezbroj pravopisni gre6ki, a tova naj-mnogo si li4i, kogato e pisano na kirilica.
Poradi tazi pri4ina obqvqvam, 4e nqma da propi6a na kirilica, dokato ne spra da 4eta ne6ta, napisani na KIRLIVICA.
Vyvejdam novo ponqtie - KIRLIVICA - text, napisan na kirilica, no s pravopisni gre6ki.
Vsi4ki, koito pi6at po klubovete, sme hodili na u4ili6te i sme u4ili pravopis i bylgarska gramatika.
Tezi, koito se kysat ot gre6ki, molq da otvorqt u4ebnicite ot 1-2-3 klas i da se nau4at da pi6at bez gre6ki.
Li4no men me drazni KIRLIVICATA, ne priemam nikakvi izvineniq(4uval sym mnogo edno ot drugo po sme6ni, no naj-sme6noto i masovo e "pi6a byrzo, zatova byrkam")
Bylgari, pi6ete na bylgarski.
Kogato se nau4ite da pi6ete pravilno na bylgarski, 6te se vklu4a v dvijenieto Шльокавица, no dotogava 6te pi6a na latinica v znak na protest.

ВСИЧКИ СПОМЕНИ СТАВАТ ХУБАВИ С ВРЕМЕТО



Тема Re: Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA [re: Stranger in the nigh]  
Автор DOM(star mrasnik) (песимист)
Публикувано29.06.04 21:06



Владея (писмено и говоримо) 5 езика на 3 азбуки, и още 2-3 говоримо, но най ме затруднява български на латиница.

Не чета такива постинги ако са по дълги от 2 реда.


За сведение.

"...I DID IT MY WAY!! REGRETS, I HAD A FEW.."


Тема Re: Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA [re: Stranger in the nigh]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано29.06.04 21:18



И на мен ми изглежда пък неуважение,пълно неуважение към аудиторията,когато се опитвам да чета нещо написано на латиница.
И не го и чета.И сигурна съм и други правят така)))



Тема Re: Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA [re: zlodeika]  
Автор Stranger (Scorpion)
Публикувано29.06.04 21:28



re: i kym DOM.
tova si li4no va6 izbor. predpolagam, 4e ste pro4eli temata, no ne vi haresva mnenieto mi.
sy6to pravo na izbor.
no nqma nujda vyzrajenieto vi da se izrazqva v "ne 4eta latinica"
ako ne 4etete, za6to mi otgovarqte?

ВСИЧКИ СПОМЕНИ СТАВАТ ХУБАВИ С ВРЕМЕТО



Тема Re: Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA [re: zlodeika]  
Автор Stranger (Scorpion)
Публикувано29.06.04 21:44



специялно за тебе ште ти напиша нешто на кирливица зада видиш колко е приaтно дасе чите на развален балгарски сига обеди лисе чее подобре дасе пише на латиница одколкото на кирливица да знаеш на мене мие ногу трудну да пишъ на кирливицъ амъ се упитвам де за дати покажъ колку е не приятно и убидно за чувек коиту е сфикнал да пиши правилну от малак иго прави бес дасе за мисла.

дума от 4 букви с 5 грешки: уфтсъ
maj prekalih malko, no sym vidql kakvo li ne kato pravopis.

ВСИЧКИ СПОМЕНИ СТАВАТ ХУБАВИ С ВРЕМЕТО



Тема еее [re: Stranger]  
Автор toranaga (risk taker)
Публикувано29.06.04 21:47



оля се!

с чак толкова много грешки, трудно ще намериш мнение. а тези, които пишат с грешки най-често не го правят защото така искат, а защото толкова могат...

дай сега всички да тръгнем назад, защото някои хора не са си научили родния език...

when there's a will, there's a way!


Тема Re: еее [re: toranaga]  
Автор Stranger (Scorpion)
Публикувано29.06.04 21:55



nadqvam se da nqma s tolkova mnogo gre6ki nakup, no syberi ~10 mneniq i 6te nameri6 dori i pove4e.
"дай сега всички да тръгнем назад, защото някои хора не са си научили родния език..."
kyde e nazad i kyde napred?
napred kym kirilicata(ili po-to4no kirlivicata) li?
i nazad kym latinicata, pri koqto gre6kite ne sa tolkova nabiva6ti se, za6toto se izpolzvat zamestiteli na nqkoi 4esto gre6ani bukvi.

ВСИЧКИ СПОМЕНИ СТАВАТ ХУБАВИ С ВРЕМЕТО



Тема Re: Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA [re: Stranger in the nigh]  
Автор DOM(star mrasnik) (песимист)
Публикувано29.06.04 21:57



Ти си умно момче, казвал съм ти го и по бележка, затова и ще ти отговоря

Има "прочитане" и "четене на диагонал" (забравих правилните думи на Бг) ТВОЙТА тема я прочетох на диагонал, разбрах за какво става дума и ти отговорих.

Други теми и особено постинги на латиница не чета, вече и аз и другите ти обяснихме причините.

Пунекогъ и азь пишъ тъкъ, нелеп опит за майтап, ...човещина

Н.Б. Майтапя се над себе си, моят български е почти от времето на Ер малък след съгласните
"...I DID IT MY WAY!! REGRETS, I HAD A FEW.."

Редактирано от DOM(star mrasnik) на 29.06.04 21:59.



Тема Re: еее [re: Stranger]  
Автор toranaga (risk taker)
Публикувано29.06.04 21:59



писането на български с латински букви не е начин да пишем с по-малко грешки, а начин да прикрием грешките, които правим - ти към това ли призоваваш? демек, пишете с колкото искате грешки, ама на латиница, че да не личат

when there's a will, there's a way!


Тема Re: Za шльокавицата, kirilicata i KIRLIVICATA [re: DOM(star mrasnik)]  
Автор Stranger (Scorpion)
Публикувано29.06.04 22:07



blagodarq za pogleda nad moqta li4nost.
kato kazvam, 4e mnogo hora pi6at s pravopisni gre6ki, kazvam MNOGO, a ne VSI4KI.
kakto vijdam ti, dori da ne si v bylgariq ot dosta dylgo vreme ne si zabravil da pi6e6 na bylgarski, o6te pove4e pravilno. tova e mnogo pohvalno, evala.
no da si imame uvajenieto na zreli hora - tova, 4e mi kazva6, 4e ne si pro4el vnimatelno temata mi me obijda, ne zaradi tova, 4e ne si q pro4el, a zaradi tova, 4e mi go kazva6.
syvsem podrobno i razbiraemoo sym kazal za6to ne jelaq da pi6a na kirilica, tova si e moe pravo, nali.

iskam da otpravq molba kym vsi4ki, koito imat namerenie da pi6at v tazi tema: pi6ete mneniq, preporyki, idei, kritiki, no ne i "pi6a ti po temata, no ne sym q 4el, za6toto...". kato ne si q 4el, ne pi6i, za6toto ne znae6 za kakvo to4no stva vypros.

ВСИЧКИ СПОМЕНИ СТАВАТ ХУБАВИ С ВРЕМЕТО




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.