Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:42 12.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Подготвям изненада на гаджето,нови  
Автор the Goddess (seductive)
Публикувано13.05.04 23:51



но няколко неща ме притесняват, та да споделя. Сигурна съм, че ще ме посъветвате.
Смятам сцената на действие да е банята - ще има запалени свещи, романтична музика това ясно, но искам да напълня ваната с шампанско.

Въпросите ми са:
1. Колко бутилки горе долу ще стигнат за една вана?
2. Да не ми повлияе алкохола на кожата и косата нещо?
3. От това цамбуркане в шампанското и алкохолните изпарения да не се изпонатряскаме на първите 10 мин. и цялата изненада да замине по дяволите?
4. Някакво шампанско да препоръчате? Само да не е Дом Периньон!


Някакви идеи?

Редактирано от the Goddess на 14.05.04 00:44.



Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: the Goddess]  
Автор AGRlpinila (член)
Публикувано14.05.04 00:04



Q smeni s bira,po normalno mi se vijda,a i kosata 6te ti stane hubava.Birenata maq e polezna.



Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: the Goddess]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.05.04 00:10



Годескеееее бре ... я остаи тез неща с шампанското ... а другите неща са си на място та давай с вода в ваната... само дет в ваната ще трябва да пробвате уменията си по йога... но пък е добро място за почване... а кат му изтръпнат крачетата на момъкя ще те грабне и ще те отнесе като бързия влак някъде където свари... само не му давай на мивката да те сложи щот мога да ти кажа колко грозни белези остават от порцелана...

когато си на земята - небето не те привлича


Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: the Goddess]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.05.04 00:16



ха,ей това беше изненада))))
хахаха,тук едва ли някой може да ти каже за шампанското и неговите отражения върху кожата и косата от опит.
Това си е чиста лудост ако питаш мен.
Та нима сексът ще е по-хубав в шампанско!?!?!Я пак отначало.Напълни ваната с чиста топла вода с пяна)))Можеш да пропуснеш всичко останало)))
Еееех,де да можех аз сега и точно сега...така...с...



Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: AGRlpinila]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.05.04 00:13



...а и няма да плуват парцали отгоре кат пресечено мляко кат свърши момъка.. нали ? Пяната ще замаскира следите

когато си на земята - небето не те привлича


Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: zlodeika]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.05.04 00:19



... не и казвай да пропуска всичко останало бре... ще вземе да пропусне и гаджето така...


когато си на земята - небето не те привлича


Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: Apxaнreл]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.05.04 00:27



Аааа,хаха,молим, първо на първо си ми взел част от отговора,сокато съм пишела моя и си ме изпреварил((((За водата във ваната(((
Пък гаджето.... ех,не се бях сетила,че го има и тоя вариант,ама той може да се случи само ако гаджето е тва,дето би могло да бъде пропуснато.Пък Богинята не е от тея мацки,които ще си хване нещо подобно



Тема Re: Подготвям изненада на гаджето,нови [re: zlodeika]  
Автор AGRlpinila (член)
Публикувано14.05.04 00:30



Kleopatra se e kypala v magare6ko mlqko.To sys sigurnost e polezno,no mai nqma magareta ve4e.Mislq,4e i Danon 6te svyr6i rabota ili Vereq.



Тема Re: Подготвям изненада на гаджето, [re: the Goddess]  
Автор kotaranko (Обичам мишлета)
Публикувано14.05.04 00:34



Дон Периньон е скъпо и на всичко отгоре ако някои ми каже че е по хубаво от една тъпа " Искра " за няколко лева , лъже. Само рекламата му е голяма . Нямам идея колко бутилки ще ти отидат . Зависи от ваната. Но да знаеш че щипе малко на някой местенца

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Подготвям изненада на гаджето, [re: zlodeika]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано14.05.04 00:35



м-даааа ще стискаме палци да го разбие гаджето... пък то ще се чуе как вика и тук в Сф :)

когато си на земята - небето не те привлича



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.