Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано05.05.04 14:14



Той наближава 30-те, но на външност изглежда поне на 35, не се грижи за външния си вид, не си купува нови дрехи, ходи мърляв и измачкан. Има проблем с килограмите, особено с бирения корем. Все още не е наясно какво иска... Живее при родителите си, по-рядко сам. Обикновено наскоро дългогодишната му приятелка го е зарязала, което определено е допринесло за окаяния му външен вид. Постоянно се оплаква от живота и от всичко въобще... Нищо не е постигнал сам. Иначе има големи претенции относно жените, но тъй като твърде рядко му се случва да спечели жена, която да отговаря на изискванията му, по-често се налага да сваля летвата и да си ляга не точно с жената, която би искал до себе си. :)
Но съдбата си е съдба и си знае работата... Някой щастлив ден се оказва, че поредната случайно забърсана дама е бременна и естествено в повечето случаи се полагат основите на поредния случаен брак, предварително обречен на провал. Въпросната жена дори не се замисля, че проваля не само собствения си живот, обвързвайки се с човек, който въобще не я желае.
И така, какво следва мисля, че всички знаете...
Колко от вас се носят по течението и позволяват случайността да определя живота им?



Тема Както неизменно ме питат...нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано05.05.04 14:17



... жените, когато се случи да категоризирам или обобщя нещо, свързано с жените:

Миличка, как се случи, че все с такива се запознаваш? Не ти върви с мъжете...



Тема Аз съм на 24 и 350 дни и изглеждам нанови [re: ~woman_in_black~]  
Автор TиM oT диM™ (Ghostface)
Публикувано05.05.04 14:17



22 и 132 дни, за другото не знам!

Всяка прилика с действителни лица и събития си е адски нарочна.


Тема Не познава такъв,нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано05.05.04 14:19



който да отговаря цялостно на описанието. В голяма грешка си.

Dignity and Demeanor


Тема Не съм сигурна, че това е само бг специалитет ...нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 14:30



Аз познавам мъже точно по описанието /и българи и чужденци/, особено в единият случай в момента се наслаждавам как съпругата му го прави на маймуна, а той пропусна такова прекрасно момиче заради претенции за нещо "по". Няма нужда да описвам вещицата, с която е в момента - съдбата си знае работата! Горкото дете ...

Мисля, че е важно човек да знае какво иска, да преценява и оценява в рамките на възможностите си, винаги ще има нещо "по" на този свят ...



Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Playboy-a (Жоро секса)
Публикувано05.05.04 14:32



Типично. Средните заплати са много ниски и не ти позволяват да се отделиш и да започнеш да си живееш самостоятелно в свястно жилище. Аз доскоро си мислех че това е нормално. Сега си правя преустройства вкъщи-самостоятелна кухня, спалня и прочие, за да мога и аз да си чукам на воля.

И аз рядко ми се случва да хвана жена която да ми отговаря на изискванията, ама поне вече спрях да чукам прасета както обичах да правя преди.

Иначе съм наясно долу-горе какво искам и какво трябва да правя. Обаче пак бъдещето си е малко загадка. То в тези времена има ли нещо сигурно.

Иначе другите симптоми ги нямам хехе





Тема Re: Както неизменно ме питат...нови [re: tchupakabra]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано05.05.04 14:36



Ето пак се започна с изводите... :)))
За какво запознаване ми говориш...?! Това, че споделям тук някакво лично наблюдение, съвсем не означава, че говоря за конкретен човек, просто като се замисля и поогледам това виждам около мен. :)
Ако ти виждаш нещо по-различно, моля сподели го, ще ми е интересно. :)



Тема Бих добавил....нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано05.05.04 14:51



... върл футболен запалянко, когато гледа мач (а той рядко пропуска), основната му реплика е: "Виж го тоа, бе, кой го е пуснал да играе...". Опитва се да създава впечатление, че разбира от всичко, като се започне от футбол, коли и жени и се стигне до решаване на логаритмични уравнения (или поне така му изглежда пресмятането на 7 бутилки бира с приспадане на амбалажа). Но всъщност не разбира дори от футбол, коли и жени, най-малко от жени. Мръснишки, поне 15 секунден поглед след всяка жена с къса пола, процеждайки думите: "А-а-ах, ако ми падне, ще я скъсам, ще види какво е истински мъж, защо все путьовците ги оправят такива пу..ки!". На въпроса каква салата предпочита винаги с гордост отговаря "Вълча!". Секне се звучно на улицата и изтръсква ръка. Мисли, че парфюмите са за "пичките" и за гейовете. Иска да кара Мерцедес. Любимата му марка часовници е Сейко. Ако се ожени някой ден определено ще е облечен в мръсно бял костюм, бяла, кожена вратовръзка и виненочервена риза. Заклет чалга-фен!

Избягвам да имам вземане-даване с такива колоритни личности. Но такива ми изглеждат те през оптиката на моя Барет!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Аз ще споделя....въпреки, че съм мъж.нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано05.05.04 14:59



Мъжете които познавам са във възрастовият диапазон 24-32 преобладаващо.

Тези които не са обвързани са твърдоглави и чувствителни, но в никакъв случай романтични.
Обръщат особенно внимание на фигурите си /за разлика от мен, но това е друга тема/ и посещават фитнес поне 3 пъти седмично.Всичките са се реализирали в частният сектор и са самовлюбени.

Не са обвързани защото: писнало им е да "разнасят" жени от заведение на заведение като "парцали" и да им робуват на префарцунените капризи.Писнало им е също така да им държат сметка защо, с кого, къде и как. За сметка на това проявяват щедрост, но не се вслушват много много в думите на жената.Общо взето възприемат жената като "куфар".Решава да яде в сряда сутринта ягоди с кисело мляко в Банско, взима си "куфара" и заминава.
Прави им лошо впечатление, когато техните крака са по-добре депилирани от тези на жената и когато жените проявяват "безсмислени капризи"./въпреки, че каприза е признак за добър вкус/.

Разбира се съществуват и индивиди от посоченият от теб тип. Но не са единствените.

Пожелавам ти да срещнеш този, когото най-много ти допада....

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие? [re: ~woman_in_black~]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано05.05.04 15:01



Това така цветно описание от дългогодишни изследвания на ергените в село Бостанчево, Лесидренско ли е инспирирано?

It's my way, my way or the highway...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.