Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 10.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано05.05.04 14:14



Той наближава 30-те, но на външност изглежда поне на 35, не се грижи за външния си вид, не си купува нови дрехи, ходи мърляв и измачкан. Има проблем с килограмите, особено с бирения корем. Все още не е наясно какво иска... Живее при родителите си, по-рядко сам. Обикновено наскоро дългогодишната му приятелка го е зарязала, което определено е допринесло за окаяния му външен вид. Постоянно се оплаква от живота и от всичко въобще... Нищо не е постигнал сам. Иначе има големи претенции относно жените, но тъй като твърде рядко му се случва да спечели жена, която да отговаря на изискванията му, по-често се налага да сваля летвата и да си ляга не точно с жената, която би искал до себе си. :)
Но съдбата си е съдба и си знае работата... Някой щастлив ден се оказва, че поредната случайно забърсана дама е бременна и естествено в повечето случаи се полагат основите на поредния случаен брак, предварително обречен на провал. Въпросната жена дори не се замисля, че проваля не само собствения си живот, обвързвайки се с човек, който въобще не я желае.
И така, какво следва мисля, че всички знаете...
Колко от вас се носят по течението и позволяват случайността да определя живота им?



Тема Както неизменно ме питат...нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано05.05.04 14:17



... жените, когато се случи да категоризирам или обобщя нещо, свързано с жените:

Миличка, как се случи, че все с такива се запознаваш? Не ти върви с мъжете...



Тема Аз съм на 24 и 350 дни и изглеждам нанови [re: ~woman_in_black~]  
Автор TиM oT диM™ (Ghostface)
Публикувано05.05.04 14:17



22 и 132 дни, за другото не знам!

Всяка прилика с действителни лица и събития си е адски нарочна.


Тема Не познава такъв,нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано05.05.04 14:19



който да отговаря цялостно на описанието. В голяма грешка си.

Dignity and Demeanor


Тема Не съм сигурна, че това е само бг специалитет ...нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано05.05.04 14:30



Аз познавам мъже точно по описанието /и българи и чужденци/, особено в единият случай в момента се наслаждавам как съпругата му го прави на маймуна, а той пропусна такова прекрасно момиче заради претенции за нещо "по". Няма нужда да описвам вещицата, с която е в момента - съдбата си знае работата! Горкото дете ...

Мисля, че е важно човек да знае какво иска, да преценява и оценява в рамките на възможностите си, винаги ще има нещо "по" на този свят ...



Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Playboy-a (Жоро секса)
Публикувано05.05.04 14:32



Типично. Средните заплати са много ниски и не ти позволяват да се отделиш и да започнеш да си живееш самостоятелно в свястно жилище. Аз доскоро си мислех че това е нормално. Сега си правя преустройства вкъщи-самостоятелна кухня, спалня и прочие, за да мога и аз да си чукам на воля.

И аз рядко ми се случва да хвана жена която да ми отговаря на изискванията, ама поне вече спрях да чукам прасета както обичах да правя преди.

Иначе съм наясно долу-горе какво искам и какво трябва да правя. Обаче пак бъдещето си е малко загадка. То в тези времена има ли нещо сигурно.

Иначе другите симптоми ги нямам хехе





Тема Re: Както неизменно ме питат...нови [re: tchupakabra]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано05.05.04 14:36



Ето пак се започна с изводите... :)))
За какво запознаване ми говориш...?! Това, че споделям тук някакво лично наблюдение, съвсем не означава, че говоря за конкретен човек, просто като се замисля и поогледам това виждам около мен. :)
Ако ти виждаш нещо по-различно, моля сподели го, ще ми е интересно. :)



Тема Бих добавил....нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано05.05.04 14:51



... върл футболен запалянко, когато гледа мач (а той рядко пропуска), основната му реплика е: "Виж го тоа, бе, кой го е пуснал да играе...". Опитва се да създава впечатление, че разбира от всичко, като се започне от футбол, коли и жени и се стигне до решаване на логаритмични уравнения (или поне така му изглежда пресмятането на 7 бутилки бира с приспадане на амбалажа). Но всъщност не разбира дори от футбол, коли и жени, най-малко от жени. Мръснишки, поне 15 секунден поглед след всяка жена с къса пола, процеждайки думите: "А-а-ах, ако ми падне, ще я скъсам, ще види какво е истински мъж, защо все путьовците ги оправят такива пу..ки!". На въпроса каква салата предпочита винаги с гордост отговаря "Вълча!". Секне се звучно на улицата и изтръсква ръка. Мисли, че парфюмите са за "пичките" и за гейовете. Иска да кара Мерцедес. Любимата му марка часовници е Сейко. Ако се ожени някой ден определено ще е облечен в мръсно бял костюм, бяла, кожена вратовръзка и виненочервена риза. Заклет чалга-фен!

Избягвам да имам вземане-даване с такива колоритни личности. Но такива ми изглеждат те през оптиката на моя Барет!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Аз ще споделя....въпреки, че съм мъж.нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано05.05.04 14:59



Мъжете които познавам са във възрастовият диапазон 24-32 преобладаващо.

Тези които не са обвързани са твърдоглави и чувствителни, но в никакъв случай романтични.
Обръщат особенно внимание на фигурите си /за разлика от мен, но това е друга тема/ и посещават фитнес поне 3 пъти седмично.Всичките са се реализирали в частният сектор и са самовлюбени.

Не са обвързани защото: писнало им е да "разнасят" жени от заведение на заведение като "парцали" и да им робуват на префарцунените капризи.Писнало им е също така да им държат сметка защо, с кого, къде и как. За сметка на това проявяват щедрост, но не се вслушват много много в думите на жената.Общо взето възприемат жената като "куфар".Решава да яде в сряда сутринта ягоди с кисело мляко в Банско, взима си "куфара" и заминава.
Прави им лошо впечатление, когато техните крака са по-добре депилирани от тези на жената и когато жените проявяват "безсмислени капризи"./въпреки, че каприза е признак за добър вкус/.

Разбира се съществуват и индивиди от посоченият от теб тип. Но не са единствените.

Пожелавам ти да срещнеш този, когото най-много ти допада....

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано05.05.04 15:01



Това така цветно описание от дългогодишни изследвания на ергените в село Бостанчево, Лесидренско ли е инспирирано?

It's my way, my way or the highway...


Тема преди мнОго време катъ бях на 15 гОдини ....нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано05.05.04 15:28



... ходих да тренирам у залатъ на един ... тОй беше на 45 гОдини тогава ... тОй нямаше ни жена ни деца ... и беше весел отвсякъде ... ъ аз възпитан в аристократично-семейни лайнъ знам,че един мъж трябва да има жена и деца ... ъ все се питах тоя що няма и как така мОже да е щастлив ... за една гОдина обаче разбрах всичко и както той ми го каза тОгава така и ся го помня ... "един мъж е иСтински щастлив,когато е сам и си прави каквот си ще" ... или кОгато си ерген имаш 1 проблем на главатъ ... защО си ерген ... кОгато се задомиш проблемите ставатъ 1001 ... веднъж зацепиш ли каква е иСтинатъ шъ живееш,но пОдкараш ли е по другия път си губиш животъ ... все пак женитби и деца съ си женски лайнъ
... кОлкото до окаяното състояние след раздяла си го има и при жените тОва ... на мене ми съ е случвало ... амъ не съм си пОказал тикватъ от нас защОто кОлкото и да съм отегчен съм си суетен и така немое се пОказвам сред тия детъ мъ познаватъ ... нО пък повече тва няма да се пОвтаря ... иначе идОлъ ми е Батето ... той както казва ... женатъ под 30 години е перфектна ... а мъжъ дОкатъ има пари у джоба



Тема много много лош късметнови [re: ~woman_in_black~]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано05.05.04 16:16



ако изказването ти е базирано на емпирични наблюдения, то имаш много, ама наистина много лош късмет - може би е време да смениш средата и други такива радикални действия. ако не е базирано на емпирични наблюдения, а просто си приказваш умозрително - игнорирай долното...

повечето single guys, които познавам (с едно единствено (!) изключение, което е към 1.5-2% от общата популация), се грижат за себе си, всъщност доста по-добре от "женените" познати, спортуват активно, имат добра работа, прилични доходи, живеят самостоятелно (няколко екземпляра наскоро даже си накупиха апартаменти), знаят как да се забавляват и така нататък. простата причина за това е, че като си сам, ти остава доста повече време да се занимаваш със себе си, да четеш книжки, да се занимаваш с разни социални дейности, да придобиваш нови умения, да учиш езици, да ходиш на фитнес, да излизаш с весели компании, тъй като не се налага да се съобразяваш с графиците и на някой друг

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор stratosphere (лидер)
Публикувано05.05.04 17:07



Няма нищо случайно,щом такава жена е забърсана от подобен мъж..
то най вероятно тя е еквивалент(подобие) в женския свят на него....
Разбира се има и такива случаи описани от теб,но те са
рядкост и винаги понякога ще се случват...Абе ти си тъпа,не разбираш ли
че естествения подбор действа при избора между хората и клас А се сабира
с клас А..по долния клас Б от мъжки тип се сабира с клас Б от женски тип клас
С със С и т.н...до дънните категорий...Вазможно е и размесване на отделните
класи но както казхме по горе това става рядко...и не заслужава да му обръщаме внимание.....Сега кой в коя класа попада,факторите които определят това са много и са с различна стойност...ако требе да се подредят
по степен и значение ще е необходим тежък изледователски труд.

All rights reserved


Тема Re: Аз ще споделя....въпреки, че съм мъж.нови [re: Slona_sf]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано05.05.04 17:48



Не пуснах темата, за да ми пожелавате какви ли не глупости, но щом сте почнали... :)))
А относно твоите познати, радвам се за тях... Вероятно им е много приятно да общуват с куфари... :)))



Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: Ghostwriter]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано05.05.04 17:54



Съвсем не... :))) по-скоро нещо като психологически портрет на чатърите..., не претендирам разбира се, че съм изброила всички качества..., нямам особено задълбочени наблюдения. :)))



Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор sharky2OO4 (expert)
Публикувано05.05.04 18:02



Явно бъркаш клуба :-))
и Слона Сф и Гоуст-а ти го казват
Тука ергените са на съвсем друго ниво
:-)))
Гаранция ти давам
:-))

A gentleman and a scholar and a judge of fine wine and good looking women. :-))


Тема Re: преди мнОго време катъ бях на 15 гОдини ....нови [re: Kънчo 1]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано05.05.04 18:33



Маргича беше права.
След известно време като ти свикне човек на старобългарския почваш даже да кефиш.


Яж, пий и носи най-новите си дрехи !!!


Тема Ахам - meet your future husband/lover :)))нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор dePhil (ястреб)
Публикувано05.05.04 19:09





Дай сега едно панорамо и на мацките и да гасиме слънцето :)

~*~


Тема Ммм, разкошна тема!нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Hecepuo3Ha_ (u_Pyca)
Публикувано05.05.04 23:05



Точно така е, момиче! Аз затова съм стара мома вече! За мен лично, по-добре стара мома, отколкото боса, бременна и до печката.



Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Sag (sinner)
Публикувано05.05.04 23:13



Знам, че има и хора като описания от теб, но ми е трудно да си го представя... Не познавам нито един такъв (освен "приятели" на мои приятели). Аз мога всичко, естествено не обичам да чистя и мия, но пък готвя жестоко и обожавам да пазарувам :-) Разбира се и да се цапам много на колата или с нещо друго.

it's not a matter of you vs. me


Тема Re: Ммм, разкошна тема!нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано06.05.04 00:01



И след колко навършени години вече отиваш в тази категория Щото според мен няма такива от мнооого отдавна..тая порода измря

Обичам да ме обичат


Тема 27, нанавършенинови [re: amante]  
Автор Hecepuo3Ha_ (u_Pyca)
Публикувано06.05.04 00:07



Вярно е, че породата измря. Наборките ми са я омъжени, я разведени, я с деца, я с поне един аборт, я с... Тъпа работа, не мислиш ли? И има нещо, което важи за всички - все съжаляват от това което представлява живота им в момента. Имала прекалено трудни моменти за да бързам.



Тема Re: 27, нанавършенинови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано06.05.04 00:48



че това си е идеална възраст за започване на нова, сериозна и много приятна фаза от живота

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: 27, нанавършенинови [re: TeOrEt]  
Автор Hecepuo3Ha_ (u_Pyca)
Публикувано06.05.04 01:52



Опитвам се да вярвам, че най-хубавото тепърва предстои.



Тема Re: 27, нанавършенинови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор amante (ненаситна)
Публикувано06.05.04 02:28



Леле скоро значи скоро и аз влизам в музея хахаха

Обичам да ме обичат


Тема Re: 27, нанавършенинови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано06.05.04 09:20



Кой както си го направи, не мислиш ли?



Тема Дам,нови [re: Smile]  
Автор Hecepuo3Ha_ (u_Pyca)
Публикувано06.05.04 10:53



напълно съм съгласна, смятам, че съм постъпила добре за себе си.



Тема Жувотното ВЕЧНИЯТ ЕРГЕНнови [re: ~woman_in_black~]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано06.05.04 11:49



На мен това много ми допадна....метни му едно око:)
Модел "сърби-боли-щипе-искамоще".
Аз не вярвах, че има мъже, които не знаят какво искат (това с незнанието и положението сърби-боли нали уж беше само женска привилегия?!), докато не попаднах на този модел. Всъщност, това е и моделът, който много често използва обяснението "Просто досега не съм срещнал подходящата жена", като обикновено не си дава сметка изобщо дали той е бил "подходящ". Някои от тази реколта ползват репликата, за да предизвикат съчувствие, а от там и асоциативната мисъл "Ами може би аз ще съм подходящата за теб". Кофти тактика, пичове, улавя се от разстояние. Да не говорим, че на въпроса "Коя е подходящата за теб?" този модел никога не може да даде ясен отговор. Хем го кефят мили и нежни девойчета, които дават душата си за него (и тялото, и тялото), хем са му скучни и ясни. Иначе много го вдъхновяват и амбициозните непредсказуеми мадами - тези, които никога не показват зависимостта си от него, даже го възбуждат до безкрай, но те пък не стават за съпруги, защото са "трудни характери", както той казва. Твърди уверено, че иска да има семейство и деца, а в същото време го е шубе (точно шубе е думата) да не направи грешния избор. Ами какво да ви кажа... бъдете си само на "здрасти" и "ще се чуем!" с мъже, които са родени предишния милениум, а още не са наясно със себе си.

Аз-моделът.
Този като че ли ми е любимият модел. Предизвиква приятната ми носталгия по тийнейджърските ми години, когато си въобразявах, че вселената е създадена, за да бъда в центъра й. Всичко хубаво, само дето въпросният модел съвсем не е вече тийнейджър, но за сметка на това все още живее с представата си, че е на сцена, а ти трябва да насочваш всичките си прожектори към него и да го замерваш с букети. Това е моделът, чиято любима дума е "Аз", а любимите му теми за разговор са всички, които включват обсъждане на неговите вкусове, на неговите виждания и на неговите възприятия. Страшно лесен за манипулация, а най-усмихващото от всичко е, че ти трябват не повече от 3 часа разговори с него, за да диагностицираш, че е Аз-модел. После вече можеш да правиш с него каквото си искаш. Само гледай да не добиваш амбиции да го моделираш по твой вкус, обречена кауза е, защото и той като предишния модел не е много сигурен какво иска и по-точно дали може да допусне някой да наруши перфектния му егоцентричен свят.

Модел "На мама момчето".
Ако първите два не са наясно какво искат, този модел определено знае какво иска: да се ожени за майка си, ако може. Въпреки, че в началото може да не ви я натрапва изобщо като бонус, с който върви в комплект, определено наострете уши като чуете, че говори за нея. И по-точно за начина, по който говори за нея. Ако казва "мама", а не "майка ми" и в интонацията му има захарно-розови нотки, бъдете сигурни - това е моделът „На мама момчето”, което какво значи, че трябва да направите? Правилно! Да избягате! Ако го провокирате с въпрос "Майка ти добра готвачка ли е?", преди това се екипирайте с търпението и усмивката, с която ще се наложи да изслушате възторженото му едипово-комплексно обяснение. Не се залъгвайте с "ама той просто много уважава майка си", защото няма такова уважение. Има, обаче, зависимост, с която вие няма как да се борите, не е и нужно. Най-голямото кино при тоя модел е, че всяка евентуална кандидатка минава през спец кастинга на ценителското мамино око. Така де, няма каква да е пикла да пере чорапите на момчето на мама.

Има и други модели. Който иска, да допълва каталога. Аз, обаче, отивам да изпия едно бързо кафе с колега Вечен Ерген Модел "300 в 1", т.е. 300 жени в минута. Най-вероятно ще се окаже грозна мутация на някой от горните модели... Ако попаднете на такъв, не си внушавайте, че точно вие ще сте "майсторката", която той "ще си намери", защото той не е Маргарит, а мъж нагледал се на плът и театър. И ние не сме в роман на Булгаков, а в нашия си филм и или си го режисираме добре, или си губим времето с второстепенни актьори и вечни ергени. Който каквото си избере



Тема ти глей да не се разпиша .......нови [re: Иryaнa]  
Автор Kънчo 1 (™)
Публикувано06.05.04 13:04



... на иврит ... чи тОгава Маргичъ трябва да създава тълковен речник



Тема Re: 27, нанавършенинови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано06.05.04 13:13



Не се опитвай,а вярвай)))
Ах,защо ли никой не ми вярва като казвам,че истински хубавото започва след 30-тата годишнина)))))



Тема Re: Жувотното ВЕЧНИЯТ ЕРГЕНнови [re: EЛИHAЯ]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано06.05.04 15:23



Наскоро случайно бях свидетел на интересна случка, която донякъде стана причина за темата ми тук. Става въпрос за следното - във връзка с наближаващите избори, тъй наречения "елит" от сега се е загрижил за имиджа си и тръгна да налива грешните пари на данъкоплатците за безумни медийни реклами. Та пристигат значи в офиса двама някакви си там зам.-кметове от СДС - 27-29 годишни, много добре изглеждащи, вдъхващи респект и пр. и в следващият момент разбираш, че съвсем не са това, което изглеждат... :))) Единият върви подръчичка с маминка, която 1 час, не можа да хареса нито една от близо десетте снимки на милото си чедо, понеже на едната погледът му нямал блясък, на другата не бил усмихнат, на третата не знам си какво и имало и пр. :))) Подобен сеир не бях гледала, накрая се наложи тактично да ги изгоним, иначе цяла вечер нямаше да си харесат снимка.
Иначе въпросните момци имат невъобразимо високо самочувствие, но какво от това? :) Екземпляри всякакви... :)
Тук човек да не напише нещо и моментално съчинявате цяла сага от догатки и предположения, изводи и какво ли не... странни птици сте...



Тема Re: Жувотното ВЕЧНИЯТ ЕРГЕНнови [re: ~woman_in_black~]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано06.05.04 18:03



Ми те клубовете са за това да си пишеме:)иначе ако ни мързеше нямяше да сме тук
Аз съм малко нова,но ще ви свкикна:)

Преди си бях групирала мъжете на "типове"а още по преди си мислех че са еднакви.....да си призная сега си мисля че всеки е различен и индивидуален до някаде...



Тема Re: Аз ще споделя....въпреки, че съм мъж.нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано06.05.04 18:21



Да ти кажа по-добре им е отколкото общуването с транзистори.



Не го приемай лично.Просто споделям мнение.Ти нали това очакваше когато пусна темата?

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Жувотното ВЕЧНИЯТ ЕРГЕНнови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано06.05.04 18:22



Спокойно еволюираш. Така се променяше и моето мнение за жените.

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Жувотното ВЕЧНИЯТ ЕРГЕНнови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано06.05.04 18:25



Къде ги намираш такива модели направо започвам да ти се чудя.Сигурно се забавляваш ужасно много..... Аз такива неща не виждам всеки ден и ми се виждат като атракция....

Живея заради любовта на жените........


Тема споко съм:)нови [re: Slona_sf]  
Автор EЛИHAЯ (знам)
Публикувано06.05.04 18:31



Интересно ми твоята еволюця спрямо жените?



Тема Модел номер 1 ...нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано06.05.04 18:38



вече го броя с чертички върху клавиатурата на компа - особено изразите са невероятно автентични , другите модели не съм ги срещала



Тема Re: 27, нанавършенинови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано06.05.04 23:54



Не се притеснявай за годините - като те чете човек остава с твърдото убеждение че не си на повече от 22. А ако и изглеждаш подобаващо -имаш достатъчно време



Тема Ахахахахах....нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано06.05.04 23:58



Да, личи ти! (Използвам информация от темата ти за избягалия Ачо, вече ми е лесно да формирам представата си за теб, всичко си пасва напълно!)

Сполай ти и "нека силата бъде с теб!"
И помни, че си ми слабост! :)

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Жувотното ВЕЧНИЯТ ЕРГЕНнови [re: EЛИHAЯ]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано07.05.04 11:37



А аз не съм сред постоянните посетители.
И понеже се изпонаписаха какви ли не хипотези относно мнението ми, ще уточня, че беше породено донякъде от следния факт: на първи май се ожени един колега на приятеля ми, бяхме в една компания по време на следнането ни. Та той напълно отговаря на описания от мен тип, но мисля, че съвсем не е единствения. Въпросният момък си имаше приятелка - много хубаво и добро момиче, ама той се изживяваше като голям плейбой, все нещо не му стигаше... И така до щастливия ден, в който една от случайно срещнатите забременяла...
А какво оплакване му направиха някои колеги..., ама тя била доста по-голяма от него, много надменна, пък и артистка го раздавала, щото не се съгласила само да живеят заедно и пр., и сега милия никъде не излизал, стоял си вече само вкъщи... :)))
Не съм виждала въпросната жена, но много се смяхме над ситуацията... Харесвам поучителните развръзки...



Тема Драсти, мацко!нови [re: zlodeika]  
Автор Hecepuo3Ha_ (u_Pyca)
Публикувано07.05.04 11:43



Има една поредица от книжки на немския хуморист Вили Брайнхолст. Във всяка от тях той твърди, че животът започва след четиридесет. И го доказва успешно.



Тема Re: Аз ще споделя....въпреки, че съм мъж.нови [re: Slona_sf]  
Автор ~woman_in_black~ ()
Публикувано07.05.04 11:56



Ти винаги ли очакваш нещо точно определено? Аз не, предпочитам изненадите... :) Пък кой с какво си общува, хич не ми дреме... :))) Това си зависи до голяма степен от индивидуалния умствен багаж и капацитет... :)))



Тема Re: Аз ще споделя....въпреки, че съм мъж.нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано07.05.04 16:33



Да ти призная вече нищо не може да ме изненада.


Всички така казват - за изненадите. А като им ги "троснеш на главата" вече ти лепват етикета "ку-ку".

За другото съм съгласен с теб.

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: споко съм:)нови [re: EЛИHAЯ]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано07.05.04 16:36



Подхода вече е безпристрастен и без очаквания.Всяка една от вас е отделна "вселена" със своите особенности и присъщи само на нея качества.


Аз за това ви обичам.

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор kotaranko (Обичам мишлета)
Публикувано07.05.04 17:39



определено има и такива. Но не мисля че всички са в това положение .

НЕ ДАВАЙ НА МОЗЪКА ДА ТИ СЕ КАЧВА В ГЛАВАТА


Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: ~woman_in_black~]  
Автор Xyбaвaтa Джиджи (Заядливка)
Публикувано07.05.04 17:59



От всичко казано съм съгласна само с големите претенции. Може да се нарекат и високи изисквания. Причината за тези изисквания е нарастналото самочувствие на ергените, вследствие на факторите, които Теорет и още някой бяха споменали (пари, добър външен вид, интелигентност и т.н.). Ако заедно с всичко това имаха и едно много маловажно качество, на което му викат "доброта" , цена нямаше да имат.
Същото важи и за съвременните моми.
И точно поради тази причина, хората се женят все по-рядко.

Животът е труден, но пък кратък.


Тема Избора си е твой!нови [re: Hecepuo3Ha_]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано08.05.04 09:53



Виж какво си описала Наборките ми са я омъжени, я разведени, я с деца, я с поне един аборт, я с... ....все съжаляват от това което представлява живота им в момента. Чдосвам се не, че им се е случило - никой не е застрахован, колкото и банално да звучи това, а че са пораженци. Много е лесно да се самосъжаляваш, нали? За да вземеш живота си в ръце и да извлечеш най-доброто, въпреки ударите, които са ти нанесени, се иска смелост.



Тема Re: Бих добавил....нови [re: SHERlFF]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано08.05.04 13:30



Много колоритно

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Съвременният bg ергенин - как го преценявате вие?нови [re: Ghostwriter]  
Автор AGRlpinila (минаващ)
Публикувано08.05.04 16:06



Ne,prou4vane na Magadanskiq institut!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.