Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:24 29.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Навицитенови  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано22.04.04 12:08



Има ли ва6ата половинка приви4ки, които ви карат да побеснеете и как се справяте с тях...и въоб6те опитвате ли се да го оту4ите от това, което ви дразни?

За тоалетната 4иния и мръсните 4орапи ве4е стана ясно.....има ли не6то друго?

Аз от две години се опитвам да му обясня на моя сладур, 4е не е нужно всеки ден да му вадя от гардероба не6то да обле4е, при положение 4е дрехите му са подредени перфектно и той много лесно може да намери това, което търси..Да ама не....Всеки ден след като се изкъпе, той застава безпомо6тно пред гардероба и ме вика да му намеря еди-кой си пуловер, който стои то4но под носа му и направо 6те му избоде о4ите!.....

Като сме двамата...раз4ита пове4ето работи аз да ги правя.....Оба4е...понеже сега той е в Бг, а аз не....в4ера ме потресе с една новина: Станал сутринта и пуснал прахосмука4ка....На4и можелоооо......



Тема :)) не бъди наивнанови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Wishbone (night wish)
Публикувано22.04.04 12:15



имал е гости !! :)))

по темата... по- късно :))) ...



Тема Тъй като аз имам много, не обръщам вниманиенови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор TиM oT диM™ (light)
Публикувано22.04.04 12:15



на нейните, първо защото аз нямам право да се мешам там, където не ми е работа, ако ми влиза в работа, първо гледам от нейната страна и защо го прави, поставям се нейно място и чак тогава й разбирам идеите! А те са ясни в крайна сметка! Иначе самия аз, както казах съм много често от онези ологофрени, които дразнят най-много, а човешката простотия е неизмерна, така че Но за дразнене, чак до там не се е стигало

[B-Real]: What's your name, what's your number?


Тема Re: :)) не бъди наивнанови [re: Wishbone]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано22.04.04 12:19



хехе 6ти дам аз едни гости
Работата е там, 4е оставих двете ни котки на негова отговорност....а те цапат като за световно..на си4кото отгоре сега вкъ6ти има и женска..и е станало цяло стадо.....



Тема Ти сега защо пускаш теми, които могат да ме нови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано22.04.04 12:19



откажат от мисъл даже, та камо ли желание за секс, а? Едно леко примерче от преди години, сега всичко си е същото: Господинът е облечен с една изпомачкана риза и ми се явява в офиса пред колегите, аз тихо и кротко издивявам - само в погледа ми личи, очите ми кръвясват, но съм много безпомощна и готова да ревна. Понеже беше 5 мин преди обедната почивка, настоях да си отидем у дома. Там отворих гардероба и изброих пред него ни повече, ни по-малко 14!!! перфектно изгладени и висящи на закачалки ризи, но той си взел най-горната от купа с прането, прибрано сутринта, което ме чака да се върна от работа и да го изгладя.
Този не е най-драстичният пример.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!

Редактирано от razbiram на 22.04.04 12:32.



Тема Re: Тъй като аз имам много, не обръщам вниманиенови [re: TиM oT диM™]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано22.04.04 12:21



Дали мъжете обръ6тат по-малко внимание на недостатъците на половинката си, отколкото жените?
Въпреки, 4е идеални хора няма и всеки си има трески за дялане?



Тема Re: Естественонови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор lady L. (змийче)
Публикувано22.04.04 12:22



че има. Само че, да ти кажа честно, не ми се иска много да си изброявам, че ще се приеме като мрънкане или самосъжаление.
Какво да се прави - компромиси му е майката! Ако мислиш, че може да го превъзпиташ - в голяма заблуда си. Моят мъж като отвори хладилника, стои и пристъпва пред него от крак на крак все едно е на изпит пред някое светило на науката. За подстригването на космите в носа или участието в почистването на къщата няма да споменавам - не му е тук мястото. От друга страна - и него може би го дразни навика ми да да използвам центъра си на говорене преди този на мислене - ама кой го пита...



Тема Re: Ти сега защо пускаш теми, които могат да ме откажанови [re: razbiram]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано22.04.04 12:24



Хахаха...тия гардероби са голям проблем явно
А моя е такова конте, 4е ома4кано никога няма да сложи...пък аз както оби4ам да гладя...понякога 4ака 3-4 дена докато си сложи някоя блуза, която е искал



Тема Re: Естественонови [re: lady L.]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано22.04.04 12:26



Ооо не става дума за превъзпитание.....а да го откажа от някои навици...ве4е например се нау4ихме да си слагаме хавлията, където й е мястото и да си по4истваме банята след като се изкъпем



Тема Re: По-скоро [re: blatna_ve6tiza]  
Автор lady L. (змийче)
Публикувано22.04.04 12:26



отделят по-малко време да разсъждават върху тези неща.

Много рядко ще чуеш мъже да се оплакват един на друг: "Ах, ако знаеш мойта..."/ "Чакай пък аз сега да ти разправям мойта..." - това прилича повече на женски разговор.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.