Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:56 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Всичкинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.04.04 23:48



сме получавали такива,много ясно е))))
Но защо не споделите за есемесите?те не са много по-различни,а освен това са много по-изтънчени,защото са насочени към познат човек))))))))
Последната такава бележка,която получих беше неописуемо вълнуваща))))
Съдържанието е за лична употреба,разбира се. А самата бележка беше написана на колянце. А рисунките по нея бяха......ммммм....



Тема Re: Еротични бележкинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано14.04.04 23:49



И аз съм оставяла)))Примерно на чистачката на кола)))))



Тема Re: Еротични бележкинови [re: zlodeika]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано15.04.04 09:14



хитро!Но не став али публично достояние?)

Who-Cares-About-MaMind!?


Тема Re: Еротични бележкинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор sweety wilful (непознат )
Публикувано15.04.04 11:57



много е гот и със сигурност повишават тонуса и други работи!но най гот ми стана като ми написа 4е иска да е в мен.



Тема Ако не любопитствахнови [re: troublemaker71]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано15.04.04 12:04



и любознателствах нали нямаше да разбирам?

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Е така простонови [re: sweety wilful]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано15.04.04 12:19



иска да е в мен?



Тема Re: Ако не любопитствахнови [re: razbiram]  
Автор troublemaker71 (jena)
Публикувано15.04.04 13:36



...да бе,верно си е

I'm asking for



Тема Re: Еротични бележкинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор zlodeika (eнтусиаст)
Публикувано15.04.04 19:23



Уви не))))
Но мога да споделя за една,която беше разграфена точно като пощата в абж-то)))) С "прикачен файл" - едно по-малко листче,хванато с телбод)))))



Тема Re: Ти няма да ни казвашнови [re: troublemaker71]  
Автор vashta_lelq (пастичка)
Публикувано16.04.04 09:51



Даааа, това ми напомня единствения случай, в който съм чувала подобна оферта. Аз... опитвайки се да се отклоня учтиво предложението, започнах да увъртам, че някак си малко трудно ще стане, все пак нали трябват и подръчни средства, играчки и т.н. Девойката с още по-блеснал поглед ме увери, че няма за каквода се притеснявам.



Тема Re: Еротични бележки [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор vashta_lelq (пастичка)
Публикувано16.04.04 10:14



Сещам се за няколко неща:

1. "C'mon baby, light my fire" - откриваме свободна дискусия на тема аджеба за какъв файър става въпрос, колко е голям и докъде да му се запали (приемайки, че предложението идва от младеж към девойка) .

2. "Скъпа, харесвам всяко кокалче в твоето тяло, най-вече моето."

3. "Виж очите ми" - темата е с акцент на дълбочината и размера на гръдната обиколка на съответната дама.

4. "Искаш ли да правим... чи-ки-на-на"... се пееше в една друга, също толкова известна песен.

5. "Ти как го правиш... кексът, разбира се. Можем заедно да го направим" - тук необходимостта от специализирани кулинарни умения при младежа е задължителна в случай, че девойката не е разбрала за какво точно става въпрос и се е подготвила за сериозно готвене на кейк.

6. "69... това не е ли 96 обърнато обратно...? О, бейби..." - придружено със съответното многозначително повдигане на вежди.

7. Тя: "Иска ми се да ми направиш масаж" - не се споменава вътрешен или външен, но... какво пък, и в двата случая 'feels good'.




Редактирано от vashta_lelq на 16.04.04 10:14.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.