Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 01.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема За целта и средстватанови  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано09.04.04 10:48



На всичко ли сте готови, за да "притежавате"/спечелите една жена/мъж? Целта, според вас, оправдава ли средствата? Ако приемем, че наистина много ви впечатлява и я/го обичате - готови ли сте да причините на други хора терзания и мъка, само защото смятате, че тя/той са създадените за вас? Бихте ли разрушили стабилна връзка/семейство, заради личните си, немалко егоистични подбуди? Или пък смятате, че истинската проява на любов в случая е въздържанието от целенасочени действия, които ще наранят много хора, дори с риск да останете с душевни терзания за цял живот?

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Ха ханови [re: Ghostwriter]  
Автор DVD ()
Публикувано09.04.04 10:56



клуба стана "говорим си за всичко" лошо няма - така или иначе според Фройд всичко е свързано пряко или косвено със секса.

На въпроса ти - това тепърва ми предстои да си изясня за себе си - ще следя какво пишат останалите белким нещо ми просветне...



Тема Re: Ха ханови [re: DVD]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано09.04.04 11:03



Връзка със секса определено има, макар да не ти изглежда така на пръв поглед.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: За целта и средстватанови [re: Ghostwriter]  
Автор gunpowder (on fire)
Публикувано09.04.04 11:06



Така като се замисля зависи от жената. Ако много държа на нея и много я харесвам, а в същото време виждам че този с който е не я цени достатъчно - да, тогава действам със всички средства.

Долу горе така се получи и със жена ми
Един приятел много я харесваше преди да станем гаджета, обаче искаше само да я чука. На мен обаче това не ми хареса и реших да го изпреваря, защото сметнах че момичето заслужава нещо повече. Та така... стигнахме до брак.
Пък и с него си останахме добри приятели.



Тема Re: За целта и средстватанови [re: Ghostwriter]  
Автор katera4ut (малко опасен...)
Публикувано09.04.04 11:06



Уточни се за какъв вид притежание става въпрос...ако е за сексуално всички средства са позволени
По втората част на въпроса ти отговора ми е НЕ!
Ако връзката ми е стабилна и най вече има любов в нея е невъзможно да си разделя чувствата....не е честно към никого!
И не се коси....всички изпадаме в такива вътрешни терзания,но все пак следвай некви принципи.....

Ride the wind....



Тема Re: За целта и средстватанови [re: Ghostwriter]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано09.04.04 11:12



Ако мъжа е необвързан - стой, та гледай!
Ако вече е със семейство (или МНОГО стабилна връзка) бих се втурнала само, ако преценя, че обекта е достатъчно стабилен психически да си поддържа семейството и да бъде с мен два пъти месечно (да речем).
Добре ли се изплъзнах?



Тема Re: За целта и средстватанови [re: Ghostwriter]  
Автор toranaga (risk taker)
Публикувано09.04.04 11:17



истинската проява на любов е да целиш щастието на човека, когото обичаш. оттук вече зависи и моето поведение - дали ще разрушавам или ще си трая

чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Re: За целта и средстватанови [re: Smile]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано09.04.04 11:19



Живо изплъзване си беше, хубаво, че си го усетила.

В случая говорим за вариант, в който поне единият от двамата е стабилно и щастливо обвързан. Тогава дилемата би трябвало да бъде най-силна и е едва ли не перфектна.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: За целта и средстватанови [re: Ghostwriter]  
Автор polah ()
Публикувано09.04.04 11:20



"Притежавам" - това не е вещ, а личност.
Ако се има предвид предишно мое поведение явно понякога съм била готова на всичко, за да имам този който ме е впечатлил.
А какво означава, че тя/той са създадените за вас- след време тя/ той може да се окаже ,че не е мечтата или жабока на твоя живот и тогава всичко е било за задоволяване на личните ти егоистични подбуди.
Любов,каква дума и какво ли означава....,ако я има и някой изпитва към обекта на своите желания такова чувство,мисля че ще се откаже от всички средства и ще чака. Не мисля ,че ако се наранят един куп хора той/тя ще се чувства добре , а и да не говорим , че след време всичко се обръща и връща към първоизточника и тогава ще има само душевни терзания.

Каквото търсиш .... това и ще намериш


Тема Ти, сега [re: Ghostwriter]  
Автор Paris (The Olympian)
Публикувано09.04.04 11:26



така си питаш или е опрял ножа? Щото, батенце това си зависи на всеки от характера. Ако така си устроен - да преследваш и да покоряваш - ти ше си безскрупулен тип и никви терзания няма да те измъчват.
То е ясно, че всеки си преценява според обстоятелствата. Плюсове, минуси, последствия, струва ли си и накрая пак действаш неуверено. Не си сигурен дали постъпваш правилно. И това е така за всеки важен избор, който прави човек. Кво да ти говоря повече, като си ги знаеш тия неща.

Dignity and Demeanor



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.