Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 18.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема вие защо оглеждате жените таке бе!нови  
Автор narcotic thrust (KID)
Публикувано07.04.04 00:16



по повод темата доколко разчитаме на външния си вид и по-топлото време, старата тема отново стана актуална за мен: какво, аджеба, да правя в 3-те секунди, в които някой левент ме оглежда от главата до петите (понякога се и връщат по обратния път!). не казвам, че само мъжете правят така, въпреки че жените по-често оглеждат други жени (миналото лято например няколко пъти щяха насилствено да ми свалят секси-чехлите от крачката), но въпросът ми е как се справяте вие? вече отдавна не се ядосвам, че съм предмет на некултурно държание, но и непукизмът ми изглежда неподходящ. предполагам на някои им харесва да ги оглеждат, това си е друго нещо, но аз лично се чувствам сравнително неудобно, глупаво някак си...

cause i feel like nanananananana
cause today is like nanananananananana


Тема Re: вие защо оглеждате жените таке бе!нови [re: narcotic thrust]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано07.04.04 00:28



Аз съм над тези неща.Да ме гледат колкото си искат.Няма да ме получат....

За съжаление един слон не може да остане незабележим.

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: вие защо оглеждате жените таке бе!нови [re: narcotic thrust]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано07.04.04 00:30



Метни си едно пончо и обуй старите кубинки на брат си... Ще помогне :))

Черпя те един стар виц:

Двама сноби си седят и единият казал:
-Ох, пак заваля дъжд.
Другия отвърнал:
-Простаци.





Тема Re: вие защо оглеждате жените таке бе!нови [re: tchupakabra]  
Автор narcotic thrust (KID)
Публикувано07.04.04 00:44



а, те пак ще гледат, ама малко по-различно ще е, сигурна съм
но усещам, че не осъзнаваш сериозността на проблема, това са 3 секунди, в които ти е до болка познато какво ще стане. може да почна бизнес - ще обучавам мъжете да гледат по-бързо, все някой ще иам полза.

cause i feel like nanananananana
cause today is like nanananananananana


Тема Аз леко да те запитам...нови [re: narcotic thrust]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано07.04.04 00:57



Не разбрах само две неща:

1. Тва за 3-те секунди ти ли го засича, или те?
2. Ти ако си приела клубарите, дето са го написали туй за представителна извадка на мъжете, жална ти майка.

Драга, има мъже, които оглеждат преди да си го видяла дали е мъж въобще. Аз въобще не оглеждам по 3 секунди, ако въобще оглеждам (за да огледам трябва да има нещо доста фрапантно). Тва, че някой се мота 3 секунди си е негова грижа.

Па ти ако искаш заеми няква по-така поза за тия, дето гледат по 3 секунди, белким е по-интересно.



Тема Re: вие защо оглеждате жените таке бе!нови [re: narcotic thrust]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано07.04.04 01:02



преди няколко години обичах да им се плезя като се заглеждат, хихи и много весело става, защото те не очакват такава реакция, иначе няколко пъти по-отворените ми показваха език де!Забавляваха ме! Определено!
Сега дори не ги поглеждам! Повечето се дразнят! Дори един, който си спомням се опита да ме заговори на улицата, аз дори не го погледнах и този като се разкрещя след мен: Защо красивите жени били винаги арогантни?
Е, аз сега какво да направя - от съжаление да си легна с него ли? хахахах Нещастник!



Тема Re: Аз леко да те запитам...нови [re: BladeMF]  
Автор narcotic thrust (KID)
Публикувано07.04.04 01:13



спокойно, спокойно
ясно ми е, че това е най-непохватния вариант, ясно ми е, че има неземни създания, които се въздържат от него, но това не ме спасява от чуждата непохватност и нетактичност. интересно защо се засегна така изведнъж?

cause i feel like nanananananana
cause today is like nanananananananana


Тема Re: вие защо оглеждате жените таке бе!нови [re: narcotic thrust]  
Автор pirania (лидер)
Публикувано07.04.04 01:24



Българките много зяпат на плажа,чужденките не зяпат така,
но Българките зяпат много.

All rights reserved


Тема Ха ханови [re: the Goddess]  
Автор King (Red)
Публикувано07.04.04 01:26



..не ти липсва самочувствие де !!

-------------------------------

Тук там, тук там,
искаш да ти дам...


Тема Бррррррррррррр....нови [re: narcotic thrust]  
Автор BladeMF (wizard)
Публикувано07.04.04 01:26



Чупи гипса ве, въобще не съм се засегнал, просто намалих количеството на усмивките и глей ко стана ся...

Не ве, не съм се засегнал въобще. Просто мисля, че грешни изводи си правиш. Идиоти колкото искаш. Тъпи патки също. Ако например се заглеждат непрекъснато в тебе, тва е проблем, ама в крайна сметка, ако не ги виждаш тия, дет те гледат, кво ти пука? Важното е да не търсиш с поглед дали някой те оглежда, за да му се ядосаш на непохватността. Идиоти колкот щеш. Ся ако някой го прави докато говори с теб, ми закови го прасето ве! Има достатъчно тънки и ефективни реплики, с които да го ковнеш и да спре да гледа. Така че малко мисъл и креативност и voila!

В крайна сметка, всеки от нас оглежда по един или друг начин хората околко себе си. Просто го правим различно. Ако се замислиш е твърде вероятно да установиш, че и ти се заглеждаш по хората. Дали защото нещо ти привлякло вниманието или заради друга причина, обаче го правиш. Дали е милимунда или секунда няма значение. Въпросът е да не отидеш и супер явно да се заглеждаш в гърдите на някоя или задните й части (въпреки, че понякога е доста тръудно тва, ма туй е друга тема)...

И за неземните създания... айде, айде, карай по-леко, такива няма




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.