Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:59 24.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Приятелски набезинови  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:39



Повод да напиша тази тема е темата на Дон-а за и изказването на Смарагд за женската солидарност. Та, ето и историйките:
В дискотека сме, заедно с приятеля ми и компания - негови авери. Аз танцувам, лигавя се, скочих му по някое време на кръста.. След малко един негов приятел ме дърпа настрани и ми вика: Остави го този, скочи на мен, поне ще си направиш кефа!
Другата история..на купон..него го няма. По някое време един негов авер ме вдига на ръце, носи ме в другата стая, слага ме на леглото и ми скача отгоре да ме целува.. направо да се издрайфаш - едвам се отървах

Та.. ето ти пример за мъжко солидарство

Кажете ми сега - какво правите вие, имали ли сте такива случаи? Що за приятелство е това???

Веднъж един ми обяснява, че щом ставало въпрос за жени, нямоло приятелство... аз не му повярвах, но каква тогава е тази помия????

Редактирано от Blue_Lady на 27.03.04 21:03.



Тема Хмммнови [re: Blue_Lady]  
Автор DVD ()
Публикувано27.03.04 20:47



моето мнение е че когато условията за живот са трудни (както е в България) това засилва контрастите - боклуците стават още по-големи боклуци и свестните стават още по-свестни!

PS: редактирай си заглавието на темата защото така прави други асоциации



Тема Re: Пиятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано27.03.04 20:50



мъжко приятелство е това - делят и използват всичко заедно!

моята първа любов смяташе, че ако неговата любима допусне такова нещо, тоест да поддаде на негови приятели, то тогава се превръща в тяхна обща собственост, в неговите очи е вече недостойна за негова, почва да си търси нова достойна, но продължава да я използва заедно с другите ...



Тема ненови [re: Blue_Lady]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано27.03.04 20:52



се впрягай. и жените го правят.много хора го правят. човек за човека е вълк. егоизъм, алчност, борба. това не е запазена мъжка марка, това е запазена гнусна човешка марка :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Какви асоциации?нови [re: DVD]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:52



Дай идея



Тема eto ti primer za KAVAL KOITO SHTE TRIABVA DA TURPIнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано27.03.04 20:53



da turpia zaradi tam edni moi celi,ta az obciahm prensite primeri,eti onia den mi sa obajda edin aver i vika,ai na kafe s priatelki sum[toi viangi sa obajkda kato ima poveche jeni,poneje znae che mene sichki ma haresvat i otivam az i toi beshe s tri,i trite mene haresaha toi si beshe haresal ednata tia ne mu obrushta vnimanie,flirtuva s men,az iskah drugite dve,obache te i te me isakt,i vchea pak izlizame sichki i toz mi vika che sega izbiral drugata da e s neia da ne e pipam,i az mu obesnaivam che sum srehstnal momiche edno ot tiah koeot sterashno me kefi toi ne e pojela otnachalo,i dneska mi vika az nea izbiram,az sa iadosah i mu akzah-m,i te sichkite mene ahresaha da ne ma beshe vikalglupak,niama da mu dam anito tia e mnoo sladka i mnogo gotina kato chvoek romantichan mila,nema da mue dam,kreten smotan bash nea sega izbra tupak,ne e grozen hubav e,ma shto se mene izbirat jentie deto toi poznava neznam,seki put tui ot godina i enshto nasamtupanar,i akto si rpedstavaia s toia kreten kolko neshta mi predstoait v budehste.................

strah putka pazi


Тема Тук бъркашнови [re: smaragd]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:55



Абсолютно съм сигурна, че той няма пръст в цялата работа. Може би си ги знае какви са боклуци, щом веднъж бяхме канени на РД, той трябваше да пътува нанякъде и ме помоля да не ходя. Когато го попитах защо, ми отговори, че се притеснява за мен. Аз се изненадах..казах му: та там ще са и твоите приятели, а той ми каза: ми аз точно от тях се притеснявам.



Тема Приятели...нови [re: Blue_Lady]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано27.03.04 20:56



... познати и компания често са три различни неща



Тема Re: не [re: Osogovetz]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:56



Как да не се впрягам - отвръщавам се направо.



Тема Re: Тук бъркаш [re: Blue_Lady]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано27.03.04 20:57



Именно. Приятели! Вярваш ли, че твоят е принц между боклуци?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.