Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:38 30.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема само анален секс и френска любов?нови  
Автор child of the moon ()
Публикувано28.03.04 02:31



случва се понякога да заживееш за дълго без възможността да правиш секс.
дните си минават, а ти маструбираш от време на време и в такъв период често спомените за горещите моменти от миналото оживяват, най-малкото докато утоляваш сексуалната си жажда.
тази нощ ми се маструбираше и както винаги виках фантазията си на помощ. последно време създавах сцена в която активни участници са три жени и аз. но тази нощ се случи нещо по-различно в главата ми се върна един спомен от едно преживяване:


дълго време поддържахме виртуална приятелска връзка. тя от време на време подмяташе страстни "езичета" по нета, аз отвреме на време отпусках въобръжението си върху клавиатурата, но в общи линии контактът ни беше чисто приятелски.
Една топла и ароматна юнска сутрин се озовах във Варна. Имахме уговорка да ме чака, пред KFC с детето си. Тя беше семейна пред развод и смятахме да прекараме един весел съботен ден в игра на федербал и плажна топка.

Но тя дойде сама, вкисната и "дива" точно на първата ни среща на живо, с един багажник пълен с всякакви вкуснотии.
Пътувайки към една поляна в района над курорта св. "Константин и Елена" с нейният автомобил, тя повтори няколко пъти, че сексуални намеци и желания са неуместни. Разбрах че трябва да бъда изключително пасивен.
Поиграхме, потичахме, на полянката и седнахме да хапнем.
В един момент тя ожадня. Отпи няколко глътки и се заля с вода. За да не остана на "сухо" взе, че заля и мен. Нещо за секунди прехвръкна между нас и вече усещах жадните и устни върху моите. Обожавам целувките. Само те са достатъчни за да усетиш цялата вулканична сексуална енергия на жената...или нейната липса.
Набързо тя се озова върху капака на колата, и само дрехите ни спираха.
И въпреки всичко тя реши че ми се полага само една нежна и импулсивна свирка.
Качихме се в колата и се съблякох...седнах зад волана и реших да се разходим с колата из полето което се простираше зад горичката. Във този момент усетих как устните и бавно и нежно поемат вече еректиралият ми пенис. Навън заваля дъжд.
Тя не изъдржа дълго и нейните дрехи също се озоваха на задната седалка, а моите пръсти в началото бавно и нежно проникваха в нея.
Не ни трябваше много време и двамата се наслаждавахме на обливашите ни оргазмени вълни.
Нямаше секс. Излязохме навън изкъпахме се чисто голи под дъжда и в следващият момент решихме да отидем до нос Калиакра.
Качихме се в колата и след час и половина се озовахме там.
Точно на върхът на носът има един парапет, след като го прескочиш в лявата му част има една ниша широка 2 метра и уютно закътана. Реших да я заведа точно там, за да можем да се любуваме на спокойствие на 100 метровата пропаст, чайките, делфините и бурният вятър и честно казано без никакви очаквания или намерения. Седнахме точно на това закътано местенце което ни предразполагаше и двамата и не след дълго тя отново ме целуваше страстно. Тя беше с пола. Обърна се с лице към скалата и аз трябваше само да отместя вече мокрите й прашки. Всичко беше толкова спонтанно и импулсивно, че не ни остана време и наблюдателност да забележим, че горе на върхът на носът от военната база двама моряка с бинокъл се опитваха да споделят удоволствието от готиният секс. В един момент в който отмествах глава, ги забелязах че ни наблюдават и това още повече усили възбудата ми. Казах й че ни наблюдават и тя ме помоли да не спирам.
Необходими ми бяха няколко секунди и аз свърших.
Излязохме отпред и седнахме в заведението на самият нос да хапнем и утолим жаждата си.
Дълго време в нета бяхме разговаряли на темата за аналният секс. Тогава тя беше чувствена, нежна и еблива жена. Но аналният секс за нея беше табу или така казваше. Дълго време й обеснявах, че съчетанието от нежен партньор и силно желание винаги води до страхотни усещания, но както всяка жена тя дълго време смяташе че само я навивам.
На масата, отново подехме този разговор и аз усетих зараждащо се у нея желание за нещо по-екзотично.
След час вече бях изпил три по сто ракия и две бири, и изгарях от желание да ми прави френска любов докато шофирам. Не беше необходимо дълго да я убеждавам. Качихме се в колата и тя ми разкопча панталона, а моята ръка се озова между бедрата и. Поехме към Варна. Нейните сокове се стичаха по ръката ми, а погледът ми се премрежваше през целият път. Тя не спираше, а по времето на това пътуване бях благодарен че по българските шосета има дупки защото те често променяха ритъма на неспирната ми партньорка. Наложи се тя да превключва скоростите, защото ръката ми не трябваше да напуска мократа й вулва.
Така след час и половина спряхме във Виница, тя вдигна глава и двамата полудели от удоволствие продължиме да се целуваме. Разменихме си шофьорското място и влязохме във Варна.
Вечерта отдохме на някакъв купон, но се оказа доста скучно и набързо решихме да си намеря хотел за нощуване.
Открихме някакво малко местно хотелче и се настанихме, като решихме че след всичките бурни преживявания през денят ще е хубаво да си вземем по един душ. Съблякохме се и влязахме в банята. Тя реши да ми помогне да се изкъпя и започна бавно и нежно да сапунисва гърдите ми. Когато стигна до пенисът ми аз вече бях готов. Тя го пое в устата си и нежно продължи започнатото на полянката и във колата. Когато се изправи ме погледна, целуна ме и ми каза че иска да я чукам в дупето.
Бяхме купили крем, тя се надупи и разтвори крака. Почти седнал на земята първо облизах няколко пъти срамните й устни, прокарах няколко езика по набъбналият й клитор и проникнах с език във горещото й дупе. Усетих че тя просто ме иска. Нямах време да вземам кремът и намазах дупето й със сапун като си напъках палецът в дупето и а с останалите пръсти продължавах да галя и масажирам вече влажната и течаща вулва. Бавно, много бавно, проникнах с пенисът си в топлото й дупе и тя започна да "скимти" от удоволствие. Това й беше първият анален секс, но се очертаваше да не е и последният й.
След няколко бавни и нежни прониквания, дупето й се поотпусна и тя вече ме поемаше целият. На моменти спирах да се движа и тя започваше да се натиска бясно в мен, като едновременно с това галеше клиторът си а аз се наслаждавах на гърдите й целувайки гърбът и нежната й шия.
Скоро и двамата бяхме на ръбът. Оргазмът й ме подлуди. Дупето и се свиваше в конвулсии а тя крещеше от удоволствие което още повече ме възбуди и аз се изпразних във нейното сладко дупе.
Излязохме от банята с надеждата да поспим малко. Подсушихме косите и телата и легнахме. Тя все още гореше и пръстите й палаво опипваха тялото ми. Не се стърпях и заврях глава между бедрата й а тя отново започна да ми прави свирка. Обожавам френската любов и тя след час и половина два, беше свършила няколко пъти, а вулвата й беше станала много чувствителна и ме помоли да я чукам в дупето. Зарови глава във възглавницата, а дупето и се разтвори пред мен. Този път я намазах с крем, а тя веднага след като ме усети в нея се натисна силно и целият ми пенис я изпълни. Тя крещеше, а аз не спирах да й говоря мръсни думи и да й удрям нежни шамари по зачервените й бузи. Отново свърших в дупето й, но тя не искаше да спирам. Изчах няколко секунди в нея и стегнатото дупе бързо възвърна ерекцията ми. Този път тя простря ръце назад, гърдите й се озоваха върху леглото а нейните пръсти върху моите тестиси. Имах чувството че това разтворено дупе просто ще се пръсне. Много бързо прониквах в нея като всеки път пенисът ми почти излизаше целият и отново влизаше в нея като я изпълваше.
След като свърших решихме да поспим. На сутринта топлото нежно женско тяло ме събуди много бързо и нощната сексуална вихрушка се повтори в съкратен вариант.
Пихме по един натурален сок и излязохме, щастливи и доволни.
Аз трябваше да си тръгвам от Варна.
В понеделник отново ме чакаше работа.



Та питанката ми е. Случвало ли ви се е да правите цяла нощ само анален секс в съчетание с френска любов и това да ви е достатъчно? Дори предпочитано и от двамата.

Или в този клуб дамите са все така скептично настроени към аналният секс?



Тема Re: само анален секс и френска любов?нови [re: child of the moon]  
Автор Playboy-a (Жоро секса)
Публикувано28.03.04 02:39



Ебахти здравото ебане



Тема Re: само анален секс и френска любов?нови [re: child of the moon]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано28.03.04 02:45



Що пиеш и караш, ве?

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Странно ми енови [re: child of the moon]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 04:00



защо просто не попита, а си се впуснал с такива подробности да си описвааш преживяването

А отговорът ми е - не, не ми се е случвало цяла вечер да карам на такъв вид секс



Тема Re: само анален секс и френска любов?нови [re: METHOD]  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано28.03.04 04:10



Ей, намери ми кусур на човека, ама то наистина нямаше какво друго да се каже, освен ако цялата история не е измислена или, което е по-вероятно - да е преписана от някъде. Толкова подробно описание на случката не е характерно само заради едниния въпрос. Можеше да си го зададе и без всичките тези подробности, нъл тъй?

Вярвайте в любовта от пръв поглед!


Тема Я обясни тази частнови [re: child of the moon]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано28.03.04 04:17



от историята:
Значи след като сте хапнали и пийнали в ресторантчето на нос Калиакра как така успяхте за час и половина да пристигнете във Виница, при условие, че тя едновременно ти прави свирка и превключва скоростите, а ти шофираш и й бъркаш във вагината?
Много интересно също как при условие, че е наведена, преценява на коя скорост да превключи?




Тема Ех, ти пък,нови [re: the Goddess]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 04:20



във фантазиите няма невъзможни неща - не си ли го разбрала все още



Тема Re: Ех, ти пък,нови [re: Blue_Lady]  
Автор child of the moon ()
Публикувано28.03.04 04:29



за някои фантазии за други реалност.
знам че тук нищо не мога да докажа, а и не това ми е целта - да доказвам.
просто имах нужда да споделя и го направих и това ми е достатъчно.
също така ми беше интересно да разбера дали има и други двойки които си позволяват такива шантави нещица и да споделят...
явно е че такива изпълнения се случват рядко, но се случват. а относно това кое как и кога... при добро желание всичко се случва някак неусетно...и перфектно...
да оставим фантазиите на страна и да минем на въпроса...



Тема Това и направихнови [re: child of the moon]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 04:39



ако не си забелязал - директно ти отговорих на въпроса



Тема Re: Я обясни тази частнови [re: the Goddess]  
Автор Playboy-a (Жоро секса)
Публикувано28.03.04 04:45



Ебахти, час и полвина свирка и си кара пича здраво през това време. Тя момичето и се е изкривил врата толкова време да се труди. На всичко отгоре трябва и да му превключва скоростите. Сигурно пича и казва със заповеден тон. Не ве, що хубава е историята. Мен ме кефи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.