Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:54 21.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Приятелски набези  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:39



Повод да напиша тази тема е темата на Дон-а за и изказването на Смарагд за женската солидарност. Та, ето и историйките:
В дискотека сме, заедно с приятеля ми и компания - негови авери. Аз танцувам, лигавя се, скочих му по някое време на кръста.. След малко един негов приятел ме дърпа настрани и ми вика: Остави го този, скочи на мен, поне ще си направиш кефа!
Другата история..на купон..него го няма. По някое време един негов авер ме вдига на ръце, носи ме в другата стая, слага ме на леглото и ми скача отгоре да ме целува.. направо да се издрайфаш - едвам се отървах

Та.. ето ти пример за мъжко солидарство

Кажете ми сега - какво правите вие, имали ли сте такива случаи? Що за приятелство е това???

Веднъж един ми обяснява, че щом ставало въпрос за жени, нямоло приятелство... аз не му повярвах, но каква тогава е тази помия????

Редактирано от Blue_Lady на 27.03.04 21:03.



Тема Хмммнови [re: Blue_Lady]  
Автор DVD ()
Публикувано27.03.04 20:47



моето мнение е че когато условията за живот са трудни (както е в България) това засилва контрастите - боклуците стават още по-големи боклуци и свестните стават още по-свестни!

PS: редактирай си заглавието на темата защото така прави други асоциации



Тема Re: Пиятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано27.03.04 20:50



мъжко приятелство е това - делят и използват всичко заедно!

моята първа любов смяташе, че ако неговата любима допусне такова нещо, тоест да поддаде на негови приятели, то тогава се превръща в тяхна обща собственост, в неговите очи е вече недостойна за негова, почва да си търси нова достойна, но продължава да я използва заедно с другите ...



Тема ненови [re: Blue_Lady]  
Автор Osogovetz (медик)
Публикувано27.03.04 20:52



се впрягай. и жените го правят.много хора го правят. човек за човека е вълк. егоизъм, алчност, борба. това не е запазена мъжка марка, това е запазена гнусна човешка марка :>

От всички човешки глупости, най-голямата е, да вървиш срещу себе си. умишлено.


Тема Какви асоциации?нови [re: DVD]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:52



Дай идея



Тема eto ti primer za KAVAL KOITO SHTE TRIABVA DA TURPIнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано27.03.04 20:53



da turpia zaradi tam edni moi celi,ta az obciahm prensite primeri,eti onia den mi sa obajda edin aver i vika,ai na kafe s priatelki sum[toi viangi sa obajkda kato ima poveche jeni,poneje znae che mene sichki ma haresvat i otivam az i toi beshe s tri,i trite mene haresaha toi si beshe haresal ednata tia ne mu obrushta vnimanie,flirtuva s men,az iskah drugite dve,obache te i te me isakt,i vchea pak izlizame sichki i toz mi vika che sega izbiral drugata da e s neia da ne e pipam,i az mu obesnaivam che sum srehstnal momiche edno ot tiah koeot sterashno me kefi toi ne e pojela otnachalo,i dneska mi vika az nea izbiram,az sa iadosah i mu akzah-m,i te sichkite mene ahresaha da ne ma beshe vikalglupak,niama da mu dam anito tia e mnoo sladka i mnogo gotina kato chvoek romantichan mila,nema da mue dam,kreten smotan bash nea sega izbra tupak,ne e grozen hubav e,ma shto se mene izbirat jentie deto toi poznava neznam,seki put tui ot godina i enshto nasamtupanar,i akto si rpedstavaia s toia kreten kolko neshta mi predstoait v budehste.................

strah putka pazi


Тема Тук бъркашнови [re: smaragd]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:55



Абсолютно съм сигурна, че той няма пръст в цялата работа. Може би си ги знае какви са боклуци, щом веднъж бяхме канени на РД, той трябваше да пътува нанякъде и ме помоля да не ходя. Когато го попитах защо, ми отговори, че се притеснява за мен. Аз се изненадах..казах му: та там ще са и твоите приятели, а той ми каза: ми аз точно от тях се притеснявам.



Тема Приятели...нови [re: Blue_Lady]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано27.03.04 20:56



... познати и компания често са три различни неща



Тема Re: ненови [re: Osogovetz]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:56



Как да не се впрягам - отвръщавам се направо.



Тема Re: Тук бъркашнови [re: Blue_Lady]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано27.03.04 20:57



Именно. Приятели! Вярваш ли, че твоят е принц между боклуци?



Тема Re: Какви асоциации?нови [re: Blue_Lady]  
Автор DVD ()
Публикувано27.03.04 20:57



ПИятелски -> пия -> алкохол



Тема Разликата е огромнанови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:58



Аз тогава си имах връзка с единия и те много добре го знаеха!!! А при тоя нивото е на тип свалка все още.



Тема Благодаря за припомнянето, нонови [re: Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъ]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:59



аз правя разлика между тези неща!



Тема Ха, ха, ханови [re: DVD]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:01



изтървала съм Р-то в бързината
Благодаря ти, че го отбеляза - сега ще го коригирам



Тема Re: Тук бъркашнови [re: smaragd]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:02



Той вече отдавна е аутсайдер



Тема Re: Пиятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор toranaga (деструктор)
Публикувано27.03.04 21:03



по принцип мъжете сме солидарни един с друг, обаче на практика... зависи. от ситуацията и от жената.

на мен ми се е случвало два пъти да кръстосам меч с приятел заради жена. и то с много добри приятели, да не казвам най-добрите. в единия случай момичето си беше "мое откритие", но въобще не му се сърдих, че ми размъти водата. най-странното е, че си запазихме готини отношенията докато ставаха историите, после се поотдалечихме след като той си хвана друга, а аз въпросната девойка.

в другия случай аз бях треспасъра, така да се каже. но тя така откровено се сваляше с мен, че нямаше как да е иначе. после се оказа че и с него, а ние като глупаци не седнахме да синхронизираме смсите в телефоните си и да и начукаме канчето...

така че... солидарността си е солидарност, докато на някой не му прищрака или пък жената не си го изпроси. но поглеждайки назад все повече ще гледам не ми прищраква

но твоите случаи са много брутални, за щастие не съм бил нито потърпевш, нито участник в подобни изцепки

чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Re: Разликата е огромнанови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано27.03.04 21:06



abe da ama az s moite averi imame ugovorka nikoi da nepipa gadjeto na drugia i si a spazvame

strah putka pazi


Тема Именно - бруталнинови [re: toranaga]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:06



Това минава всякакви граници мисля аз Едно е да флиртуват, а съвсем друго е да ти се тръсне отгоре 80-90кг. мъж и да се чудиш как да го изблъскаш. Все пак съм крехко създание - не съм културистка



Тема С моите приятелинови [re: toranaga]  
Автор DVD ()
Публикувано27.03.04 21:13



за тия неща се разбираме дори без нито една дума - като видиш как някой се държи с някоя мадама веднага преценяваш колко той и е навит и колко ти, после всеки прави това което трябва... с една дума си помагаме.



Тема Re: С моите приятелинови [re: DVD]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:17



То точно такова поведение и отношение е нормално според мен. Аз знам как да ги сложа на мястото им, но не е там въпросът
Ей заради такива като тях някои жени използват думата: "прасета", когато стане дума за мъже



Тема Re: Именно - бруталнинови [re: Blue_Lady]  
Автор toranaga (деструктор)
Публикувано27.03.04 21:27



ами почвай 3 пъти в седмицата, понеделник, сряда и петък.

И като те натисне следващият път ще му прошепнеш на ушенце "бутам 80 от лежанка, ще те бутна и теб"


чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Голям съветнови [re: toranaga]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:38



ми даде
При моята физика - това е просто невъзможно



Тема Re: Голям съветнови [re: Blue_Lady]  
Автор toranaga (деструктор)
Публикувано27.03.04 22:15



погледни го от добрата страна - ако имаше физиката, при която би било възможно, щеше пък да си мечтаеш да те натиснат - дори и брутално

чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Ха ха ханови [re: toranaga]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 22:20



Браво на теб - разсмя ме от сърце



Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано28.03.04 12:44



Явно приятелят ти няма приятели.По правило приятелките на моите приятели не са "мой тип". както и приятелките на моята приятелка също.Ако "приятелите ми" не са солидарни с това положение на нещата то те не са ми приятели и нямат място около мен.

То си зависи в каква среда е приятелският кръг на приятеля ти.Културните различия са много често срещан повод за раздяла.

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор kotaranko (остри зъбки)
Публикувано28.03.04 14:03



Пфу !!!!! Това е гадну бе ! Ти не му ли каза ??? Аз съм вземал гадже на приятел ама тя винаги сама го е зарязвала за да препочете мен и никога не съм се карал с приятелите си за това. Защото и те могат да го направят ако тя предочете него например . но да си знаеш по принцип . Повечето мъже и момчета са големи путки. На мен са се опитвали да ми правят такива номера хора които са ми се пишели за приятели. Един такъв дето ме беше плюл пред жена ми се изкефих много щото го разведох набързо с приятелката му .

Обичам като ме обичат . За останалите не ми пука !


Тема Re: eto ti primer za KAVAL KOITO SHTE TRIABVA DA TURPIнови [re: Ljubimec 13]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано28.03.04 14:23



Този постинг е пример за трагедията, която цари в Българското средно училище))))

Неуспехът е единственият грях!


Тема Де да беше в училищенови [re: Razbirach]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 18:09



тогава по-можеше да се разбере, но участниците в историйките са попреминали ученическата възраст и се наричат с гордост "мъже"



Тема И какво да му кажа?нови [re: kotaranko]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 18:14



Знаеш ли, пък единия ти приятел ми скочи отгоре и за малко да ме изнасили, а другият ми каза, че за нищо не ставаш и иска да ми направи кефа???
Не, не му казах, а просто избягвах да се събираме и толкова.

Той си ги знаеше май що за стока са.. По-нагоре съм описала един разговор с него.



Тема Смятам за нормалнонови [re: Slona_sf]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 18:17



да има уважение между хората. Не държа да се харесвам и да съм приятна на всички, но щом по някаква причина сме попаднали на едно място, поне да се уважаваме



Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано28.03.04 18:33



Ми на мене досега само веднъж ми се е случвало да ми посегнат на гаджето - преди много години. Което, според мен, не е достатъчно сериозна причина да реша, че "всички жени са такива" - защото е очевидно, че не са. Пък и след тази случка пак успяхме да запазим приятелството си и да се разберем.

Като цяло имам страхотни приятели и от двата пола и им имам стопроцентово доверие, както и те на мен. Мога да кажа, че приятелите ми са ми повече от семейство дори - винаги досега тъкмо с тях съм споделяла както светлите, така и тъмните си дни и ги смятам за най-големият си късмет и богатство в този живот. Имам и приятели мъже, които пък на свой ред са приятели помежду си - и имат отношения, които са безкрайно красиви и чисти.

Така че на базата на личния ми опит, за мене обобщения от типа "жените са такива...мъжете онакива" или че "жените (респективно мъжете) не могат да бъдат приятели" са пълна глупост. Това са клишета, използвани от хора, които ги мързи да мислят сами и да измислят някаква своя истина просто. Други хора пък си служат с подобни генерализации, за да намерят някакво приемливо обяснение за това, че им се е случила кофти случка с някого - просто така е по-лесно.

Лично за мен хората са просто различни, сложни и противоречиви - но с кого ще станем приятели е нещо, за което, ей богу, винаги имаме избор и го решаваме сами. Понякога се случва да постъпим тъпо, да нараним някого...понякога си прощаваме, понякога не, понякога се разделяме с определени хора - просто всичкото това са си парченца от безкрайната пъстрота на Живота... Но колкото повече използваме такива клиширани обобщения като карти, чрез които да се ориентираме по пътя, толкова повече красиви гледки (отношения, преживявания) пропускаме...
Според мен...



Тема Къде видя обобщенията?нови [re: Rama]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 21:47



Ей това ми е много чудно.
Винаги съм влизала в спорове точно поради тази причина - тъпо е да се слагат под общ знаменател всички!



Тема babo izplete li goblena za svatbata miнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано28.03.04 21:51





strah putka pazi


Тема Re: eto ti primer za KAVAL KOITO SHTE TRIABVA DA TURPIнови [re: Razbirach]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано28.03.04 21:53



sga ne me zanimavai pochan goliamoto mejduchasie,otivam da iraia na elektronniter igri

strah putka pazi


Тема Re: babo izplete li goblena za svatbata miнови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 21:54



Гоблен се нашива бре - не се плете
А ти защо питаш - да не си тръгнал да се жениш, че толкова напираш



Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано28.03.04 22:14



Гледала ли си филма " Твоята майка също"?
Там добре са представени приятелските отношения.

Аз лично нямам приятели мъже. Имах един, но той се опита да ми отмъкне гаджето. И то след като ние му предложихме да направиме тройка, той отказа и реши да се пробва соло.
Но затова пък от приятелите ми жени знам много добре какво мога да очаквам.



Тема Ама как..нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 22:19



гадно е без приятели За мен те са основна част от живота ми - нещо като семейство.



Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано28.03.04 22:22



Ще го кажа директно : с големи боклуци си движила. Ако си се отървала от въпросните - само можеш да се радваш. Приятелство в примерите ти не видях.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: babo izplete li goblena za svatbata miнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано28.03.04 22:29



dedagiznam goblenite,baba mi bog da e prosti e shiela mnogo iaki gobleni,vijdals um nekolko,ama to goblenis a se shieli edno vreme sega nikoi neshie osven pesnionerkite,a ti kakvo piesh da te cherpia edno

strah putka pazi


Тема Re: Къде видя обобщенията?нови [re: Blue_Lady]  
Автор Rama (водоБлейка)
Публикувано28.03.04 22:29



Ами така ми прозвучаха думите на твоят познат, когото си цитирала накрая:

..."Веднъж един ми обяснява, че щом ставало въпрос за жени, нямоло приятелство... "...

И аз, кой знае защо, го взех за акцент някакъв - затова го коментирах. Иначе ти самата не си правила точно такива обобщения - съжалявам, че така е прозвучало.



Тема Ми то няманови [re: Ghostwriter]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 22:37



Верно че трябваше да сложа кавички на думата "приятелство". Аз за какво съм толкова възмутена



Тема Не ща да ме черпиш,нови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 22:42



друго искам аз от теб



Тема Re: Ама как..нови [re: Blue_Lady]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано28.03.04 22:41



ama не съм казал че нямам приятели. напротив - имам и то много, но просто са жени!!!



Тема ха ха ханови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 22:47



аз пък повече се разбирам с мъжете



Тема Re: Ама как..нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано28.03.04 22:53



Малко са размити при теб границите между приятелка и любовница...Може би смяташ, че е едно и също?

Във всички случаи не смятам за нормално да нямаш приятели мъже!

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема haha kakvo iskash da me pocherpish li?нови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано28.03.04 22:57





strah putka pazi


Тема Спокойно де,нови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 23:01



то ще се чуе какво искам А може би не само..



Тема Re: Ама как..нови [re: Ghostwriter]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано28.03.04 23:44



Най-често приятелките са бивши любовници.
Но донякъде си прав- любовниците ми са и приятелки.

За какво са ми приятели мъже? - Не ме интересува футбол, не пия алкохол изобщо и т.н. В работата имам достатъчно колеги мъже



Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано28.03.04 23:54



Понятието приятелство е доста различно като възприемане за всички ни.
От това,което аз съм видяла и във връзка с темата има два типа приятели.Тези,за които "На мой приятел си жена" е верую, и другите,за които двете неща нямат нищо общо.Приятелството си е приятелство,жените са си общи.)))не се стряскай.много такива ще видиш)))



Тема Re: Ама как..нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано28.03.04 23:58



Ти си един наистина странен човек.Кого лъжеш?Нас?Или себе си?
И аз общувам преди всичко с мъже,защото ми е по-лесно и удобно,и приятно.но в един или друг момент немимуемо се нуждаеш от някой от собственият си пол.Някой,чието мислене протича по подобен на твоя начин.
Всъщност ти си знаеш
Не ти се карам де



Тема дано няма други такиванови [re: zlodeika]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 23:58



Но ако има, ще знам. По една шашка в слиповете и да се оправят с мераците си



Тема Re: дано няма други такиванови [re: Blue_Lady]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано29.03.04 00:02



О,не))) Защо ще осакатяваш мъжете бре? Давай ги насам по-добре



Тема Ама те не ставатнови [re: zlodeika]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано29.03.04 00:05



Ако ти ги подам, после ще ме издирваш до края на дните ми



Тема Re: Ама те не ставатнови [re: Blue_Lady]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано29.03.04 00:07



Хахахахаааа,чакай първо да се посмея....................
че после може да се окаже,че теб ще издирват)))))
С което,естествено се пошегувах де



Тема Така кажинови [re: zlodeika]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано29.03.04 00:14



че ще влизаш в ролята на наказание

и аз се шегувам

Няма, няма, нека все пак да покажем женска солидарност, пък макар и само в клуба



Тема Re: Така кажинови [re: Blue_Lady]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано29.03.04 00:20



Ааааа,за женската солидарност легенди се носят в отрицателен смисъл)))И,може би местото е в нова тема на това,но изобщо и изобща не съм съгласна с тях))( На такива нечувани жестове именно от страна на женския пол съм била потърпевша..)))С хубаво де.И само някой да ми спомене,че жените не били солидарни!)))



Тема Re: Ама как..нови [re: zlodeika]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано29.03.04 00:35



Злоби, преди половин година сума ти народ тук ме изкара лъжец или наивник. Така че не казваш нищо ново
И може да не повярваш, но съм намерил жена чието мислене да протича по начин подобен на моя. (само дето не мога да я накарам да си брои оргазмите ) Но не съм срещнал мъж който да мисли като мен.

И аз не ти се карам де



Тема Re: Ама как..нови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано29.03.04 01:39



Хм...жалко,че не съм била преди половин година тук да позяпам сеир тогава
Мое би и аз съм намерила някой,който мисли точно като мен.Мъж.Може би..
Обаче да не спорим.Съвсем не е същото.



Тема Re: И какво да му кажа?нови [re: Blue_Lady]  
Автор kotaranko (остри зъбки)
Публикувано29.03.04 03:27



Май са много прости :( Гадну !!! кажи му че са прасета и да се събира с тях без тебе . Мен като не ме кефи някоя приятелка на жена ми или на някоя моя позната и го казвам и проблема се решава. Ама трябва да са големи цървули за да те тропат по този начин ! Малииииии . големи свалячи били :))) хехехех . Нещастници



Тема Какви си ми ги наредилнови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано29.03.04 03:29



Кой ти говори тук за мушкане, любов и т.н.
Абе исках да ме светнеш за готините клубове из Варна, че скоро ще ходя там - това исках от теб



Тема e to triabva az da te zaveda inache nemaнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано29.03.04 03:34



kak da ti obesnapishi na belejka shte te razveda iz grada kat doidesh ama obeshtai che nema da razkazvash na nikoia klubarka kakvo zalto sum chu li

strah putka pazi


Тема Re: Ама как..нови [re: Blue_Lady]  
Автор kotaranko (остри зъбки)
Публикувано29.03.04 03:40



Ако моите приятели са такива бих искал да го знам. Това че говорят кофти за него показва какви авери са му. Ако токлкова те харесва някой от тях и ако беше не мухъл а пич щеше да отиде при приятеля ти и да му каже " Много ме кефи това гадже и да знаеш че ще направя всичко възможо да ти я взема "
Поне с моите приятели така правим . И ако те си хареса друг никои никому не се сърди защото жените винаги са прави в избора си



Тема Re: e to triabva az da te zaveda inache nemaнови [re: Ljubimec 13]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано29.03.04 04:31



Как се казва6е оня клуб..до гарата е близо..и е от около година май..много яко там..



Тема Е, ти пък сеганови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано29.03.04 04:35



те всички си те знаят какво злато си



Тема ama ne me poznavatнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано29.03.04 05:22



99%az zatvashte budehs edna ot 3te klubarki deto sha ma poznaa

strah putka pazi


Тема ne sum chuval za takuv klubнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано29.03.04 05:24



az diskoteki sa mi pisnali,ako pitash men NIKUDE V GRADA NE MI SA HODI<ISKAM MACKA I S NEA DA SI IZBUHVAME ROMANTICHNO<AMA ZA DA NE SEDIA V KUSHTI I IZBUHVAM POCHTI SEKI DEN<E DOVECHERA SUM NA DISKO NEKUDE PAK<NE SA SPIRAM<AZ AKO ME NAKEFISH>>>>SHA VIDISH TI KUDE SHTA ZXAVEDA>>>>>>>>SHTE BUDESH MNOGO OCHAROVANA

strah putka pazi


Тема Каква честнови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано29.03.04 05:26



за мен На какво се дължи това благоразположение към моята скромна особа



Тема momentno nastroenie moe zatvaнови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано29.03.04 07:19



inache absurd beshe da se navia taka da izliaza s jena ,sha pii kafe s raiber

strah putka pazi


Тема Re: Де да беше в училищенови [re: Blue_Lady]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано29.03.04 09:56



Нямах впредвид самата слу4ка, а стилът на писане който говори за абсолютна неграмотност. На мен ми беше невъзможно да разбера какво то4но е станало дори и след 3 про4итания....
Може аз да съм тъп...знае ли 4овек

Неуспехът е единственият грях!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.