Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 22.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Именно - бруталнинови [re: Blue_Lady]  
Автор toranaga (деструктор)
Публикувано27.03.04 21:27



ами почвай 3 пъти в седмицата, понеделник, сряда и петък.

И като те натисне следващият път ще му прошепнеш на ушенце "бутам 80 от лежанка, ще те бутна и теб"


чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Голям съветнови [re: toranaga]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:38



ми даде
При моята физика - това е просто невъзможно



Тема Re: Голям съветнови [re: Blue_Lady]  
Автор toranaga (деструктор)
Публикувано27.03.04 22:15



погледни го от добрата страна - ако имаше физиката, при която би било възможно, щеше пък да си мечтаеш да те натиснат - дори и брутално

чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Ха ха ханови [re: toranaga]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 22:20



Браво на теб - разсмя ме от сърце



Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор Slona_sf (follow me)
Публикувано28.03.04 12:44



Явно приятелят ти няма приятели.По правило приятелките на моите приятели не са "мой тип". както и приятелките на моята приятелка също.Ако "приятелите ми" не са солидарни с това положение на нещата то те не са ми приятели и нямат място около мен.

То си зависи в каква среда е приятелският кръг на приятеля ти.Културните различия са много често срещан повод за раздяла.

Живея заради любовта на жените........


Тема Re: Приятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор kotaranko (остри зъбки)
Публикувано28.03.04 14:03



Пфу !!!!! Това е гадну бе ! Ти не му ли каза ??? Аз съм вземал гадже на приятел ама тя винаги сама го е зарязвала за да препочете мен и никога не съм се карал с приятелите си за това. Защото и те могат да го направят ако тя предочете него например . но да си знаеш по принцип . Повечето мъже и момчета са големи путки. На мен са се опитвали да ми правят такива номера хора които са ми се пишели за приятели. Един такъв дето ме беше плюл пред жена ми се изкефих много щото го разведох набързо с приятелката му .

Обичам като ме обичат . За останалите не ми пука !


Тема Re: eto ti primer za KAVAL KOITO SHTE TRIABVA DA TURPIнови [re: Ljubimec 13]  
Автор Razbirach (Bash maistora)
Публикувано28.03.04 14:23



Този постинг е пример за трагедията, която цари в Българското средно училище))))

Неуспехът е единственият грях!


Тема Де да беше в училище [re: Razbirach]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 18:09



тогава по-можеше да се разбере, но участниците в историйките са попреминали ученическата възраст и се наричат с гордост "мъже"



Тема И какво да му кажа? [re: kotaranko]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 18:14



Знаеш ли, пък единия ти приятел ми скочи отгоре и за малко да ме изнасили, а другият ми каза, че за нищо не ставаш и иска да ми направи кефа???
Не, не му казах, а просто избягвах да се събираме и толкова.

Той си ги знаеше май що за стока са.. По-нагоре съм описала един разговор с него.



Тема Смятам за нормално [re: Slona_sf]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано28.03.04 18:17



да има уважение между хората. Не държа да се харесвам и да съм приятна на всички, но щом по някаква причина сме попаднали на едно място, поне да се уважаваме




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.