Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 24.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Какви асоциации?нови [re: Blue_Lady]  
Автор DVD ()
Публикувано27.03.04 20:57



ПИятелски -> пия -> алкохол



Тема Разликата е огромнанови [re: Ljubimec 13]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:58



Аз тогава си имах връзка с единия и те много добре го знаеха!!! А при тоя нивото е на тип свалка все още.



Тема Благодаря за припомнянето, нонови [re: Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъ]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 20:59



аз правя разлика между тези неща!



Тема Ха, ха, ханови [re: DVD]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:01



изтървала съм Р-то в бързината
Благодаря ти, че го отбеляза - сега ще го коригирам



Тема Re: Тук бъркашнови [re: smaragd]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:02



Той вече отдавна е аутсайдер



Тема Re: Пиятелски набезинови [re: Blue_Lady]  
Автор toranaga (деструктор)
Публикувано27.03.04 21:03



по принцип мъжете сме солидарни един с друг, обаче на практика... зависи. от ситуацията и от жената.

на мен ми се е случвало два пъти да кръстосам меч с приятел заради жена. и то с много добри приятели, да не казвам най-добрите. в единия случай момичето си беше "мое откритие", но въобще не му се сърдих, че ми размъти водата. най-странното е, че си запазихме готини отношенията докато ставаха историите, после се поотдалечихме след като той си хвана друга, а аз въпросната девойка.

в другия случай аз бях треспасъра, така да се каже. но тя така откровено се сваляше с мен, че нямаше как да е иначе. после се оказа че и с него, а ние като глупаци не седнахме да синхронизираме смсите в телефоните си и да и начукаме канчето...

така че... солидарността си е солидарност, докато на някой не му прищрака или пък жената не си го изпроси. но поглеждайки назад все повече ще гледам не ми прищраква

но твоите случаи са много брутални, за щастие не съм бил нито потърпевш, нито участник в подобни изцепки

чалнал съм се, не ми вярвайте


Тема Re: Разликата е огромнанови [re: Blue_Lady]  
Автор Ljubimec 13 (don)
Публикувано27.03.04 21:06



abe da ama az s moite averi imame ugovorka nikoi da nepipa gadjeto na drugia i si a spazvame

strah putka pazi


Тема Именно - бруталнинови [re: toranaga]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:06



Това минава всякакви граници мисля аз Едно е да флиртуват, а съвсем друго е да ти се тръсне отгоре 80-90кг. мъж и да се чудиш как да го изблъскаш. Все пак съм крехко създание - не съм културистка



Тема С моите приятели [re: toranaga]  
Автор DVD ()
Публикувано27.03.04 21:13



за тия неща се разбираме дори без нито една дума - като видиш как някой се държи с някоя мадама веднага преценяваш колко той и е навит и колко ти, после всеки прави това което трябва... с една дума си помагаме.



Тема Re: С моите приятели [re: DVD]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано27.03.04 21:17



То точно такова поведение и отношение е нормално според мен. Аз знам как да ги сложа на мястото им, но не е там въпросът
Ей заради такива като тях някои жени използват думата: "прасета", когато стане дума за мъже




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.