Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:20 19.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Ако жената "краде" от съпруга си....нови  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано26.03.04 23:01



Мислех тази тема да я пусна в мъжкия клуб, но като видях, че там обсъждат секса повече от нас и се отказах. Искам попитам мъжете следното:
Как бихте реагирали, ако разберете че съпругата ви (приятелката, с която живеете заедно) всеки ден ви секвестира (разбирайте - взима) от портмонето определена сума, която прогресивно нараства? Моята жена започна отначало само с няколко лева, което мен не ме бърка, но сега сумата вече е 30 лева. Все още нищо не съм споменавал пред нея за това, но определено това никак не ми харесва...... Та въпроса ми е: Вие как бихте реагирали на това? Смятате ли го за нормално?

Вярвайте в любовта от пръв поглед!


Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Manekena]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано26.03.04 23:04



30 лева всеки ден?

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Manekena]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано26.03.04 23:11



ами в моя кратък жизнен път на 'женен мъж' винаги съм имал достатъчно доверие на жената до себе си, за да й предоставя дебитната си карта по всяко време (банкера ми да не го чете това)... и не се е случвало да има злоупотреби.

ако имах подозрения за неправомерно присвояване, да го наречем, просто щях да си го кажа направо, за да можем да решим проблема конструктивно. щото 30 дни х 30 лева ми приличат на съвсем немалка сума...

заеби кучето ... зъл стопанин!


Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Ghostwriter]  
Автор Питъp (кърти мифки)
Публикувано26.03.04 23:13



10дни по 30 кинта=300кинта
1 месец=900кинта

хмм...тя май иска да спестява за нещо



Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Питъp]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано26.03.04 23:18



Хахаааа,нали)))) И на мен така ми се стори,но за какво ли?да не е за кола?)))Някоя такава лъскавка с гюрук))) Няма да я чака дълго ми се струва))))



Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Manekena]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано26.03.04 23:19



Ама ти майтап ли си правиш с нас!!!!!
Нормално?!?!?!



Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: zlodeika]  
Автор Питъp (кърти мифки)
Публикувано26.03.04 23:38



ми ако е толкова пестелива за една година може да си вземе доста прилична таратайка дееба



Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: zlodeika]  
Автор Manekena (знам и мога)
Публикувано26.03.04 23:52



Съвсем сериозно е.......... де да беше майтап. Не вярвам да събира за кола, тя няма шофьорска книжка, а и няма желание да шофира. Кола и аз мога да й купя, но тя не иска. Забелязвам в последно време се кипри с много нови дрехи, но пък ако ви кажа колко гардероби имаме и всичките са пълни само с нейни дрехи, сигурно няма да ми повярвате. Но едва ли всичко отива само за дрехи, не съм я питал още, но предполагам, че си спестява за черни дни.......или да очаквам да ме напусне скоро, отивайки при някой по-млад?

Вярвайте в любовта от пръв поглед!


Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Manekena]  
Автор zlodeika (ентусиаст)
Публикувано27.03.04 00:03



Хм...много странно. Това за мен не е нормално поведение. Защо не я попиташ?То,вярно,че темата е доста неприятна, но според мен нямаш друг избор.
Съчувствам ти.Наистина.
Това е най-гадното, което бях чувала.




Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си.... [re: Manekena]  
Автор Kikki (пакостливка)
Публикувано27.03.04 00:09



Самият факт, че го прави тайно от теб, е много показателен. Особено ако не се е случвало да ти поиска пари, а ти да й откажеш. Вероятно си мисли, че не забелязваш. Не е случайно, че постепенно увеличава сумата. Явно очаква да кажеш нещо, когато "се усетиш" и ще излезе с правдоподобно обяснение.
Ти сигурно я познаваш по-добре от нас, но помисли - що за човек е, щом постъпва така? Тя сигурно най-редовно ти пребърква джобовете в твое отсъствие. Има хора, които обичат това. Може да е клептоманка?
А може просто да я съблазняват цветните дрешки за пролетно-летния сезон, а да я е срам всеки път да си проси пари
Аз бих й намекнала, че не ми е приятно да ми се пипат нещата, намери деликатен начин.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.