Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:21 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Думата 'кражба' е абсурдна,нови [re: Manekena]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано29.03.04 17:55



Много разумно си постъпил, това е правилния начин и според мен
Браво

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Думата 'кражба' е абсурдна,нови [re: TиM oT диM™]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано29.03.04 18:02



Ти, очевидно, си нямаш идея какво означава семейство. Взаимно доверие, а не дребнави сметки. Ама хора всякакви.
И как се правят пари според теб? като се броят стотинките, може би.
А теория на вероятностите има, защото не съм запозната с подробностите. Ако ги знаех, щях да съм сигурна.

Не робувам на предразсъдъци.


Тема като не се приема, много ти здраве!нови [re: TиM oT диM™]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано30.03.04 00:12



"1вата - няма уважение на личното му право на избор! - Щом не се противял, значи било редно!" Глупости! Нямало уважение на личното му право! Нали има уста, да си каже! Един приема нещата по един начин, друг по друг! Затова е комуникацията, за разрешаване на проблеми! Хем си трае, хем иска всичко да е тип-топ!
"Странно, но си преразгледай позицията!" Че кое му е странно на позицията? Нямам никакво намерение да я преразглеждам! Всички еднакви мнения ли ТРЯБВА да имаме!
"2рата - егоизъм!" Всеки е егоист в малка или в по-голяма степен! Нищо ново под слънцето!
"Я си представи, че му трябват тези кинти, не 30 на ден, а цялата сума +30 лева, защото прави търговия, и всяка стотинка му е нужна." За съжаление пак ще се наложи да се повторя: Ами той сливи в устата ли има!Щом толкова време си трае, занчи не е опрял до тези 30 лв!.



Тема Ще си изкараш всички козове, знам аз!нови [re: the Goddess]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано30.03.04 07:32



А, тя камъни в устата ли има, че не може да го пита?Значи за неговите си пари, той да иска обяснение от нея :))))))))))))))))))))))))))))))))) интересно, много интересно!

С римата започва Тим........


Тема Re: Ще си изкараш всички козове, знам аз!нови [re: TиM oT диM™]  
Автор Dream Weave (Tarikat)
Публикувано30.03.04 07:33



hahaaaaa
Neshtata v toia svqt sa mnogo stranni!!!!

Vinagi sum imal AUDI A6


Тема Мненията не трябва да са еднакви,нови [re: the Goddess]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано30.03.04 07:34



но не може да кажеш на черното, бяло! Постави се в неговата ситуация, как гаджето ти взима всяка сутрин по 30 лева без да ти казва, и тогава наистина ще ти е малко неприятно, ама много малко, а то така или иначе все ще му ги дадеш!

С римата започва Тим........


Тема Айде да не си говорим за пари!нови [re: Grace]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано30.03.04 07:42



Плийз! Ако може! Ей така, просто недей с мен!

Другото което е, взаимното им доверие къде го. Тя да го краде, а ти ми говориш за дребнави сметки! 30 лева на ден, значи като се краде от него гради здраво семейство, така се възпитават деца, така си строят къщичката от излюзии! Страхотно!Направо перфектно семейство! Мен, ако питаш, ако й давам, ще се задоволява с това, ако не да си намира работа, ако не да фаща гората, ще я изгоня като мръсна котка. Ще ми краде от парите, при положение, че когато е поискала винаги е получавала. Няма какво друго да кажа.

С римата започва Тим........


Тема Дори и да си я сложил в кавички,нови [re: Manekena]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано30.03.04 07:48



съм сигурен, че го мислиш, може да не е по начина, който аз го развивам, но го мислиш.

Но щом си решил проблема, браво!

С римата започва Тим........


Тема И аз винаги съмнови [re: Dream Weave]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано30.03.04 07:51



имал 6000 марки! Пощенски!

Живота е много шарен, обаче стане ли въпрос за пари веднага почернява!

С римата започва Тим........


Тема Re: Четох, четох..нови [re: Manekena]  
Автор wild (lady) ()
Публикувано30.03.04 15:47



Какво ли да ти кажа.. Бившата жена на моя човек ги въртеше от време на време тия номера, и то когато е била сигурна, че сме заедно - за да паднат върху мен подозренията после и това да е повод да се изпокараме или разделим. Колкото и плоско измислено да звучи, от време на време е "хващала дикиш" тая "тактика", поне откъм съмнения:((( Аз, естествено, разбрах години след това (когато той ми разказа как я хванал да го прави и чистосърдечно си сподели как се е чувствал преди време като в небрано лозе). Направо ми идваше да ходя да й извия врата тогава. После ми мина, ама доста дълго време бях бясна. Тя и други идиотщини е правила (съвсем директно обаче), сигурно затова и през ум не ми е минавало, че може чак такава простотия да й хрумне. Иначе има прилики с твоята (поне така, както я описваш) - по това, че също никога не е работила и само се водеше на работа към фирмата на моя човек; но беше отишла и по-далече - набута при него още в началото на бизнеса му и всичките си некадърни роднини (уж да помагат), от които той после едвам се отърва, и съвсем не без загуби..

Каквито и да са причините, вземай мерки овреме!

Lancia Dedra 2000 turbo Driver



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.