Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:08 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: и азнови [re: the Goddess]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано28.03.04 14:13



Аз в на4алото съ6то се въздържах...ама този път не успях..пак и по-добре 4овекът да помисли за вси4ки изходи на тая ситуация, а не да си стои неподготвен...
Оффф понякога побеснявам като 4ета такива не6та..4естно ти казвам....иде ми да полудея.....



Тема Re: и азнови [re: blatna_ve6tiza]  
Автор the Goddess (posh)
Публикувано28.03.04 14:17



Да, права си. Дано да се оправят нещата, струва ми се свестен човек!
Ето какви неща се получават като попаднеш на неподходящия човек!




Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Manekena]  
Автор kotaranko (остри зъбки)
Публикувано28.03.04 14:19



Ужас ! Не си ли я питал защо го прави ?



Тема Re: и азнови [re: the Goddess]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано28.03.04 14:27



Е..на всеки се слу4ва да направи гре6ен избор ( Манекен4е..не казвам 4е твоят е такъв)....ама да седи6 и да търпи6..ей така....баси железните нерви...



Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: kotaranko]  
Автор blatna_ve6tiza (No6tna ptiza)
Публикувано28.03.04 14:29



Целият клуб си задава този въпрос



Тема Re: I BOGATITE SY6TO PLA4ATнови [re: zlodeika]  
Автор agripinila (член)
Публикувано28.03.04 16:40



Ami az mislq,4e po myje gi har4i.Naemi 4asten dedektiv i 6te razbere6.Vnimavai,samo da ne stane kato vyv filma "Iznevqra",kydeto Ri4ard Giyr ubi bez da iska lubovnika.



Тема Re: Дам, ненормална работанови [re: Playboy-a]  
Автор scorpi11 (злобарка)
Публикувано28.03.04 19:09



Съжалявам, че и аз се намесвам в тази неприятна история, ама нещичко ми прозвуча познато, та затова... Та става въпрос за следното - моя позната се заби яко в някаква секта, където непрекъснато искаха я пари, я имоти да им "даряват" и тя си беше продала апартамента и някакъв имот заради тия "богоизбрани" типове и разбира се им "дари" парите, за да влезе в Рая или нещо от тоя род Така че вземи я поразпитай по-подробно за религията (особено щом напоследък е станала толкова "богобоязлива"), за да не се окаже нещо подобно. Кофти е, ако е така, защото от тая работа почти няма отърване - ако са я зарибили със сигурност ще има приказки от рода на "неверник", поклонник на дявола и т. под. (познатата ми се разведе заради сектата си, която м/у другото проповядваше уж православно християнство) Може би съм прекалено мнителна покрай тази история, но нищо не пречи да го изключиш като вариант.



Тема Re: Дам, ненормална работанови [re: Manekena]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано28.03.04 19:27



Колкото повече навлизаш в детайли относно историята, толкова по-шокиращо започва да звучи... А твоето търпение, извинявай, ама е нещо повече от волско...

Изобщо не мисля да коментирам парадоска "анален срещу заплащане от собствената ти жена"...това е като в безвкусен виц...

Любовта ти към детето в никакъв случай не минава по пътя на собственото ти страдание. Не мисли, че ще го загубиш. Всичко е въпрос на отношение и подход. И не се измерва в пари и задоволяване на капризи, знаеш... Но не можеш да живееш вечно в това "Тъй-нареченото-твое-семейство" ООД! Колкото и да е цинично да го казвам, историята на семейния ти живот е потенциален бестселър...

Всеки от вас има право на собствено щастие, а проекцията му върху собственото ви дете ще е много по-осезаема от сегашното самозалъгване...според мен.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Професионален психологнови [re: Blue_Lady]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано28.03.04 19:33



Професионалната помощ ми изглежда най- разумното нещо в случая.
Даже си мисля, че това тук е първа стъпка към това......



Тема Re: Ако жената "краде" от съпруга си....нови [re: Hot_ice]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано29.03.04 03:30



Както казваше майка ми: кучките винаги са най-добре.

Пък ние като не можем да тъпчем - ще ни ТЪПчАТ.

Немалко пъти съм казвала тука: хората са мазохисти и обичат да ги тъпчат.

Манекене, аз съм разведена с 5 годишно дете. Опитах се да си натискам парцалите дълго време "заради" детето, но не би. В един момент се оказа, че АЗ издържам цялото семейство, гледам 3 год. дете, а в същото време моят хубавец си пропива заплатата, докато аз съм на работа. В момента, в който той отказа да плаща СОБСТВЕНИТЕ си разноски, му бих шута.

Колко съм по-добре сега, не можеш да си представиш! Пък и детето определено прекарва по-качествено време с него сега, отколкото преди!

Освен това: колкото и тежко да беше в оня момент, НИКОГА не съм си и помисляла да му взимам дори и 1 стотинка от портфейла. Хм, аз съм ЗДРАВА и ПРАВА и СЕБЕУВАЖАВАщА се жена, която е свикнала да работи яко за заплатата си, и ходя винаги с вдигната глава и никой НИщО не може да ми каже! Никой!!!!

"Rule your mind or it will rule you."
Horace



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.