Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 27.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: razlichnata]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.03.04 23:02



Решението е да стигнете дотам, че да не симулираш оргазми Т.е. - да ги получаваш наистина. Скромното ми мнение е, че трябва да поговорите за нещата, които всеки един от вас обожава в секса. С поробности. Всички фантазии, всички желания. Предимно твоите, защото той няма проблем да стигне до връхната си точка Говори открито и честно, помоли го да изпитате нещата които ТИ искаш, или наблягайте на позите, които на теб особено много ти допадат. Стимулирай/те активно клитора ти. Започвайте с дълги любовни игри, може би избързвате със секса? И не си достатъчно "подготвена"?

Във всички случаи съм впечатлен от думите ти и "жертвоготовността" ти. Надявам се, че той оценява какво съкровище си има. Практикувайте, обичайте се бавно, чувствено и нещата ще дойдат по местата си. И най-важното - бъдете искрени един с друг.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: razlichnata]  
Автор niks3k (AZ)
Публикувано11.03.04 23:08



доста сложна ситуация
а пък не мисля че точно тук ще получиш подходящ съвет, но де да знам , може пък някой да се изкаже компетентно



Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: Ghostwriter]  
Автор razlichnata (непознат )
Публикувано11.03.04 23:19



blagodaria ti za mnenieto. da...moje i tova da e pravilnoto reshenie,no za men orgazmut ne e cel na vsiaka cena,a i ne iskam da stava...kolkoto i stranno da zvuchi:-) tova,koeto iskam e toj da produlji da si bude tolkova nejen,kolkoto e sega i da prestane da se kolebae dali e "dostatuchno dobur" za men.
a,btw,ne bqh suvsem tochna po-gore - poluchavam orgazum,kogato mi pravi french love. koeto e chudesno...no nedostatuchno ZA NEGO... orgazmut mi e negova cel,koiato triabva da se postigne po vreme na akta. a tova,struva mi se,e edinstvenoto,koeto prosto ne moga da napravia za nego



Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: razlichnata]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.03.04 23:39



Ти не го правиш за него, а за себе си И не го "правиш", а го достигаш

С други думи - достигаш до клиторен оргазъм, но до вагинален не успявате да докарате нещата. Изобщо не си единствената и след време е много вероятно да постигнете и още по-добри резултати.

Клиторният оргазъм все пак е оргазъм Обясни му го на твоя "пакостник". Може би не е съвсем наясно с видовете женски оргазми. Все пак - на теб и точно този вид ти носи наслада, нали така? Нищо, че нямаш база за сравнение. Говори, насочвай го и се стимулирай допълнително, по време на самия секс.

Желая ви успех!

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: сложно енови [re: razlichnata]  
Автор Lana_6 (...)
Публикувано12.03.04 00:12



Няма как да го убедиш, миличка. Била съм в същата ситуация и колкото и да съм обяснявала, че се чувствам супер, все тая. Истина е, както и при теб, че съм изпитвала голямо удовлетворение при нежен секс без оргазъм. За мъжете обаче, е адски важно да докарат до края партньорката си, така те се доказват , че са способни. Остава ти наистина да се научиш как става тази работа с оргазма. (Струва ми се, че си доста млада.). Това е нещо, което се учи, много са малко жените, при които си става от само себе си. Може да му го кажеш, че причината не е в него, въпреки че някои хора не обичат да говорят за проблемите си в секса. Потърси из темите назад писанията на "отворена", тя е спец по женския оргазъм



Тема Хм [re: razlichnata]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано12.03.04 09:25



погледни чисто физически на въпроса. Щом имаш всички предпоставки, значи ти трябва по-голямо дразнение на клитора. Когато той е в теб опитай се да се наместиш така, че членът му да те дразни там. Това можеш да го направиш със свиване на бедрата т.е. да не му позволяваш да влиза толкова надълбоко или пък с повече разширяване на краката за да е по-пълен контакта между двамата т.е. да не усещаш само пениса му, а и другата анатомия около него. Или просто се опитай да се смъкнеш един-два сантиметра надолу катоне му позволяваш о той да се мести. По тоя начин за да влезе в теб пениса ще трябва да се отърква в клитора ти.
И си дай сметка дали увертюрата ти е достатъчна. Може би (както ти писаха) бързате.



Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: razlichnata]  
Автор Sladkisha (prostak)
Публикувано12.03.04 09:29



zapomni ot mene-muja nemoje da e muj ako jena en go priznae,kato mu svaliash zvezdi i go ubejdavash che e super shte go promenish,shte promenish vseki muj,ma malko jeni zaniat tozi izpitan nachin za vlijanie nad 100% ot mujete,psolusahi me

tursa si gadje kluabrka


Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: razlichnata]  
Автор Playboy-a (sexmaniac)
Публикувано12.03.04 10:43



kak da mu obiasnia,che vupreki lipsata na orgazum pri men,toj e mnogo dobur lubovnik


Сега сериозно:
1. Виж дона какво ти е казал- изключително само позитивно отношение. Винаги му повтаряй че е най добрия, че е страхотен, че ти е много готино с него. Само така може да стане по-добър.
2. Да легне, качваш се отгоре му и почваш да си правиш кефа. Ако трябва му сложи 1-2 презерватива за да не се изцърка преждевременно.
3. Да не се помайва ами да отива и да захапе на мама чурата. Да прави френска любов докато го заболи устата и езика. Няма друг начин. Той какво си мисли. Как може да те оставя без оргазъм. Няма никакво право.



Тема Re: toj e nesiguren.kakvo da pravia?нови [re: razlichnata]  
Автор Caramel (sweet poison)
Публикувано12.03.04 10:53



Нажежи го така, че желанието му да излезе извън контрол.
Ако те иска диво и безумно, той не би имал време да мисли за нищо. Изплъзвай му се, накарай го да се почувства ловец. Подлудявай го изкусно, но безмилостно. Дай му да ти се наслади за малко, после го остави да те гледа как стенеш и се извиваш, докато маструбираш.
Бъди страстна, но своенравна тигрица. Направи така, че през ЦЯЛОТО ВРЕМЕ да е обсебен ЕДИНСТВЕНО от нагона си и мисълта да те обладава хищно и егоистично.
Като доказателство за СИЛАТА си и БЕЗ МИСЪЛ за каквото и да е друго.

Appassionato


Тема a ti kak razbirash che jenata izpitva orgazuMm?нови [re: Playboy-a]  
Автор Sladkisha (prostak)
Публикувано12.03.04 10:53



A??

tursa si gadje kluabrka



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.