Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 29.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Тема Re: Myje,kakva pri4ina bi vi nakarala [re: agripinila]  
Автор TeOrEt (бял мишок)
Публикувано11.03.04 18:40



това не е универсален отговор, отнасящ се за всички мъже, но в моя случай, по всеки от въпросите:

(1) когато няма с кого (т.е. наоколо има само потенциални еднодневки и никоя, с която има шанс да се задържиш поне 5-6 месеца)
(2) гадно е и е неприятно (много повече от при жените, при които по-често се случва да нямат нужда от секс, когато не са влюбени), защото си изпитваш необходимост и понякога в последствие се мразиш за това, че си отказал на някоя потенциална еднодневка
(3) само се заяждам с околните

заеби кучето ... зъл стопанин!

Редактирано от TeOrEt на 11.03.04 18:57.



Тема Re: Myje,kakva pri4ina bi vi nakaralaнови [re: agripinila]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано11.03.04 19:47



Аз се въздържам вече от доста време
В началото ми беше гадно, но напоследък свикнах и почна много да ми харесва



Тема На всички ни идва малко в повече,нови [re: agripinila]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано12.03.04 09:52



виновна е жената. Това се доказва лесно.

INTERCEPTOR


Тема Привет, Тими!нови [re: TиM oT диM™]  
Автор minky (amorous)
Публикувано12.03.04 10:03



това беше от сърце!
а иначе ... виновна е жената. ама то трябват ли изобщо доказателства?
щото си мисля, че не.

Run, rabbit, run! Don't sit down, forget the sun ...


Тема Re: Myje,kakva pri4ina bi vi nakaralaнови [re: agripinila]  
Автор Питъp (кърти мифки)
Публикувано12.03.04 10:45



менИ мъ въздържат от сех
аз не се въздържам



Тема Re: Myje,kakva pri4ina bi vi nakaralaнови [re: agripinila]  
Автор the_dude_78™ (underdog)
Публикувано12.03.04 10:51



ако липсват чувства
само за едното ръгане



а и сещам се за една по-"забавна" част............... ако мадамата не е сигурно колко е чиста, ако ме разбираш какво искам да кажа

No matter how good you are, don't ever let 'em see you coming. You gotta keep yourself small.


Тема Амииииии....нови [re: agripinila]  
Автор }l{opo (Homo Oficinalis)
Публикувано12.03.04 11:42



Ако ме попитат, какво би ме накарало да се въздържам от... ЯДЕНЕ, и как се отразява липсата му върху държанието ми към околните, отговорът не би бил много по-различен :)))

Значи, храненето е насъщна потребност (една от многото) на всеки мъж и жена. Само изключителни обстоятелства (най-вече независещи от мен) биха ме принудили да се лиша от това, което е моя насъщна необходимост.

Иначе - за какво?!!!??!!!

Като не обядвам навреме, например много клиенти и малко колеги (аналогията с времето не е 1:1 но е в сила, само периодите са по-дълги) ставам раздразнителен и към 4 - 6 часа следобяд бесен зарязвам всичко и всички Дето се вика - ставам твърде not-user-friendly хахаха

Ако ме принудят да стоя гладен няколко дена (не съм пробвал скоро, кой би си го вкарал сам?!!!) предполагам ще изям най-близкото движещо се нещо в обсег хихихихихихи


Без Нет няма живот!!!


Тема Ами, свикнал синови [re: tchupakabra]  
Автор Плoвдивчaнka (южнячка)
Публикувано17.03.04 19:15



Колко е доста? Щом още ти харесва, значи не е много "доста".
Или пък е вече толкова дълго, че си забравил какво е другото.

TeOrEt, не знам как се чувстват мъжете, когато "си изпитват необходимост" (много ще ми е интересно да го усетя, но няма как, за съжаление). Но май на вас ви е по-лесно. Повече са жените, с които ще ви хареса да го правите - все ще се намери някоя, която да се навие, и да ви е достатъчно хубаво. Ако си жена, хората от другия пол, с които ще ти хареса да спиш, са доста по-малко, и съгласно закона на Мърфи точно те не те искат.

Насила хубост не става.

Редактирано от Плoвдивчaнka на 17.03.04 19:18.



Тема Ами свиквамнови [re: Плoвдивчaнka]  
Автор Двoйнo-Maлko-3a-B-Kъщи (...)
Публикувано17.03.04 20:23



Шест месеца
Отначало не ми харесваше, но сега ми
Ама дали съм свикнал, не знам... Сега с пролетното слънчице като изпълзяха разни създания от дупките, май взе пак да се пробужда желанието



Тема Re: Myje,kakva pri4ina bi vi nakaralaнови [re: agripinila]  
Автор Apxaнreл (паднал ангел)
Публикувано17.03.04 20:44



..да бях мазохист щях да ти кажа...


когато си на земята - небето не те привлича



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.