Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:55 02.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема july2нови  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано09.03.04 07:44



Темата автомaтично се посвещава в името на идеята, а идеята ми е точно за един конкретен човек, а именно july2!

Ще пиша на "ТИ" защото ми е по лесно!

Ще го говоря публично

Появата на на една лъжа поражда лъжа, а на свой ред лъжата, по-голяма лъжа, а тази лъжа групирана с други, поражда своя и накрая става едно голямо лайно! Знаеш ли защо ме харесват мен, защото съм точно такъв тук, както и в реална обстановка със всичките му плюсове и минуси. Защото ме води едно мото: Прави каквото трябва, пък да става каквото ще. Може да звучи наивно, но това съм аз. Има и едно друго нещо, аз съм достъчно честен и пряк, затова ми се обиждат, но всеки разбира нещата така, както той си знае. Затова смятат, че моята честност трябва да бъде подложена на удари, на интриги и т.н., но аз не го позволявам, само поради една причина, не умея да мразя, не искам да умея. Затова автоматично заставам с една идея напред, а именно - коректността, която много малко хора я притежават. Но претендират. Видя ли се ти. Показа добрата страна, провокирах те, лесно ми беше(вярно, такъв съм), и веднага си показа рогата, не рогца, а роги направо. Видях що за стока си и защо висиш тук в клуба. Ако можеш да забършеш нещо. Повярвай ми, че с мен опираш на греда, прекалено голяма хапка съм за твоята уста, колкото и да съм измисления от теб комплексар. Но ти никога няма да можеш да разбереш какъв съм. Гадно ти е, съжалявам за което. Но нали знаеш, каквото почукало, такова се обадило. Знаеш ли колко хора на ден ми правят впечатление. Като започнеш от най новите хора в клуба, до най старите, всички са пичове. Харесвам всеки от клуба по някакъв свой начин, всеки в себе си има талант и своя си чар, всеки до един, дори и ти, но на никой няма да позволя да ми обяснява какво правя, и правилно ли е това, защото ми е крайно неприятно да чета думи, които са плод на едно породено от омраза отношение, което с нищо не съм заслужил. Всеки има право на избор, това е моя, и не е нужно да се чувствам виновен, защото не можеш да бъдеш истинска, тоест това което си, а се правиш на по голям католик от папата. Нещата в този живот са елементарни, но хора като теб ги превръщат в ребуси, в 3D ребуси. Сложни са!

INTERCEPTOR


Тема ???нови [re: TиM oT диM™]  
Автор troy@ ()
Публикувано09.03.04 09:38



Вие не я ли приключихте таз драма?!
Баси публичните изявления
Ще ме прощаваш, но не очаквах че ти ще правиш публично достояние това Явно съм сгрешила

Може да съм зла, ама съм обична!


Тема Аз бях забравил, всичко беше отминало,нови [re: troy@]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано09.03.04 09:48



докато сутринта не прочетох коментар по едно мое мнение, което наистина ме раздразни, защото не стана нейното. Опитах с добро, но тя започна да сипе обиди, сори и аз не го очаквах, но нещата както знаем, не стават така като сме искали.

INTERCEPTOR


Тема Защо?нови [re: TиM oT диM™]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано09.03.04 09:57



Защо и го написа точно тук? Защо не го направи на бележка?
Аз не знам историята ви каква е и откъде е тръгнала, но не мислиш ли, че е по-добре да си ги кажете тези неща извън клуба.
Тук всеки изказва своето мнение. Колкото хора, толкова и начина на възприемане на нещата. Жалко е, когато се превръща всичко това в някакъв вид "война".



Тема Re: Аз бях забравил, всичко беше отминало,нови [re: TиM oT диM™]  
Автор Blue_Lady (fire)
Публикувано09.03.04 10:00



А може би е било провокация от нейна страна, за да й обърнеш внимание



Тема Re: Аз бях забравил, всичко беше отминало,нови [re: TиM oT диM™]  
Автор troy@ ()
Публикувано09.03.04 10:01



Понякога и така се случва.
Може би не трябва да се поддаваме на спонтания гняв

Може да съм зла, ама съм обична!


Тема Re: Защо?нови [re: Blue_Lady]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано09.03.04 10:03



Тема Re: Аз [re: TиM oT диM™]
Автор july2 ()
Публикувано 09.03.04 00:19 ще ми седне в 1 часа през ноща да сипе обиди, аз съм комплексар.

"Ти пък кво ли разбираш,само говориш а в действително си толкова смотан,че просто нямам думи хехехехе,голям сваляч се изкара бе комплексар такъв, при това и доста грозен и с захапка напред ужааааас"

Бях прекратил всичко, но тя започна пак, няма да й позваля това отношение, с нищо не съм го заслужил!

Другито, което е, че тя можеше да ми го прати на бележка, а не да го изтипоса в тема, и то публично!
Прави каквото искаш, но не пречи на другите да правят същото!

Съжалявам, но нещата са такива

INTERCEPTOR


Тема Да, така е, но се поддадох!нови [re: troy@]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано09.03.04 10:04



Поемам си отговорността!

INTERCEPTOR


Тема Не е това начина! [re: Blue_Lady]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано09.03.04 10:04



А, също знае, че няма да стане нищо!

INTERCEPTOR


Тема Стига с тия наказателни акции! [re: TиM oT диM™]  
Автор DVD ()
Публикувано09.03.04 10:04



Ти си умно момче - стегни се и не ни разочаровай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.