Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Ейййййй GT!нови [re: PassatGT]  
Автор TиM oT диM™ (fuse)
Публикувано16.02.04 09:26



Престара се!

N.W.A. Любопитството е признак на ниска култура!


Тема Задоволяващнови [re: 3aдoвoлявaщ]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано16.02.04 11:07



трябва да се явиш на кастинга и ще ти кажа :))))

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Търси се Мъжнови [re: BladeMF]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано16.02.04 11:16



нищо не разбрах(или може и да съм ама ще си замълча) ... нали съм с лапешки акъл
ти ми звучиш като някоя надзирателка в женски манастир

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Че ти отговаряш точно на условията, бре!нови [re: DVD]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано16.02.04 11:33



Кат са замислих малко - ми да! Абсолютно на всички!
Спокойно можем да отговорим утвърдително на въпроса на любимата ни Виймънс - има такива мъже, един от тях е ДВД. Като се замисля обаче - Виймънс едва ли отговаря и на половината от посочените от самата нея условия, отнесени за женския пол.

П.С. Сега да не помислите, че бъзикам ДВД? Ни най-малко! Той наистина отговаря точно на казуса.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема За съжаление май...нови [re: tchupakabra]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано16.02.04 11:39



си правят оглушки за мнението ти! А то е абсолютно вярно.

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Re: Само че за такъв мъжнови [re: tchupakabra]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано16.02.04 12:06



Eto, az sum tochno takava
Vlizam mu v polojenieto i kogato se vrashta umoren, i kogato raboti i prez weekenda, i kogato hodi da sportuva (i az hodq), i kogato iska da si pochete na spokoistvie (i az suotvetno)
I za drugite jeni ne se trevoja, zashtoto vqrvam, che ne moga da zadurja nikogo nasila, ako toi sam ne iska da ostane

Razbira se, nauchila sum se na tezi neshta s vremeto

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Че ти отговаряш точно на условията, бре!нови [re: SHERlFF]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано16.02.04 12:10



аз като се замисля ти пък едва ли знаеш аз на какво отговарям и на какво не и не става дума за мен или за жени, а за мъже
и естествено на всеки пол изискванията към другия са съвсем различни
темата ми беше закачлива ама вие като се чувствате все незнайно защо засегнати и се дракате

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Търси се Мъжнови [re: vehemence]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано16.02.04 12:19



Отишла един ден скъпата ни vehemence при Дядо Господ. Кахърна, угрижена...мрачна. Застанала пред него и го попитала : "Господи, кажи ми, ще открия ли идеалния мъж, отговарящ на следното описание : (следва - описанието от формулировката на темата).

Дядо Господ се замислил дълбоко. Погладил дъъъъъългата си бяла брада. Помълчал 2 минути, от което напрежението при vehemence достигнало връхната си стойност. Най-сетне продумал :

"Ще го откриеш, чадо! Ама... няма да е по мое време..."

П.П. Впрочем, дори Брад Пит не отговаря на изискванията

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Права си!нови [re: vehemence]  
Автор SHERlFF (BezoBrazniK)
Публикувано16.02.04 12:21



Съмнението в теб и в това на какво отговаряш е изцяло въз основа на това, което съм виждал, като снимки и това, което съм прочел в клуба. Това не значи, че не те харесвам, нито пък, че нямаш право да изискваш норми, които ти също не можеш да покриеш.
Опредлено не съм се засегнал от темата ти, всъщност - стана ми весело.
Не можах да разбера - защо изискванията за другия пол да са различни? Моите например, са почти същите, само че в женски вариант.

Всъщност нормално е мъжете да се засягат, като прочетат темата ти - излиза, че ние не сме истински мъже. Но нито аз, нито ДВД страдаме от комплекси или липса на самоувереност - обзалагам се, че и неговите постинги към теб бяха провокирани от смехотворността на желания ти, а не от докачливост. Съжалява, че не успяхме да прозрем закачливостта ти!

"Защо си тъжен, човече? Нямаш ли приятели? - Имам... двама... Smith и Wesson!"


Тема Малееее [re: SHERlFF]  
Автор DVD ()
Публикувано16.02.04 12:21



как ма хвърли на лъвовете... тоест на vehemence-ите... че тя тая ше ма изяде с дрехите бе...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.