Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:54 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема А ако помислиш малко повеченови [re: Иryaнa]  
Автор Пяcъчeн чepвeй (Шай-хулуд)
Публикувано15.02.04 11:20



ще видиш, че не ти и трябва. Идеалният мъж. Защото, хващам се на бас, че няма да ти е достатъчен.

Точно както на мен - идеалната жена. Ще се сексуваме, добре, ще настина от ветровете на седмото небе и после какво? После ще се окаже, че имам нужда от още нещо, освен от дупето и циците й.

И това нещо не е отношението й към мен, а нещо друго - може би да имаме общи цели?

Както и да е, темата беше за идеалните мъже. И май все пак са записани в червената, а не в черната книга ...

Редактирано от Пяcъчeн чepвeй на 15.02.04 11:21.



Тема Re: Търси се Мъжнови [re: Иryaнa]  
Автор PassatGT (be cool)
Публикувано15.02.04 12:29



Абе вие това жените, по рождение ли сте тъпи или в последствие углопявате,птицата се нар-Сокол-скитник, не гълъб бе мацко.Освен за чукане за нищо друго не ставате.....



Talk to the Hand

Тема Що ти трябва да обиждаш?нови [re: PassatGT]  
Автор Пяcъчeн чepвeй (Шай-хулуд)
Публикувано15.02.04 13:18



Игуаната е свестно момиче, голяма работа ако е объркала скитника, ако ще евреин да е казала, не гълъб или сокол

Чудно и аз като не съм сигурен какво е точно, а съм и мъж, за какво ли ставам



Тема Re: Що ти трябва да обиждаш?нови [re: Пяcъчeн чepвeй]  
Автор glupcho (пристрастЕн)
Публикувано15.02.04 13:39



щото трябва да има и по някой, дето да ме опровергае по въпроса за мъжете в клуба
инче ще сме идеални



Тема Re: Търси се Мъжнови [re: PassatGT]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано15.02.04 13:53



Без да искаш самият ти току-що се прояви като глупак.
Сокола скитник е най-бързата птица на света. В пикиращ полет прави до 320км/ч. Но сокола-скитник, скъпи ми умнико, все още съществува, дори и в някои големи градове се среща.
А аз говорех за Черната книга на изчезналите видове.
За гълъба обаче съм се объркала. Май странстващ гълъб се казваше. Имало е ята от милярди птици, които когато са мигрирали са закривали небето за часове. Описано е и от Марк Твен в автобиографията му. Ако човек просто вдигнел пушка към небето и стрелял задължително уцелвал. Но незнайно как човека е успял да изтреби всички. Последния гълъб от вида се е казвал Марта и е умрял в една немска зоологическа градина.
Благодаря на всички, които ме защитиха.

Редактирано от Иryaнa на 15.02.04 13:55.



Тема Re: Търси се Мъжнови [re: Иryaнa]  
Автор smaragd (pure'n'shining)
Публикувано15.02.04 14:01



незнайно как човек успява да изтребва всичко живо на този свят, с изключение на насекоми, хлебарки и себеподобни същества, колкото и да се пробва



Тема Re: Търси се Мъжнови [re: vehemence]  
Автор 3aдoвoлявaщ (положителен)
Публикувано15.02.04 14:01



Хе, скромно казано все едно си четях описанието
Не се връзвам само по две изисквания: не приличам на Пит и не съм неженен. Но все пак тези несъответствия са само 2 от 35 или с други думи около 94.3% съвпадение. Поносимо ли е?

Редактирано от 3aдoвoлявaщ на 15.02.04 15:05.



Тема Tarsi se:нови [re: vehemence]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано15.02.04 18:53



Куче! По възможност, огромно, бойно, мускулесто, късокосместо, но красиво, симпатично и миловидно. Агресевно, но добродушно, весло и добричко! Лоялно, но опасно. Игриво, но кръвожадно.

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 15.02.04 18:55.



Тема Само че за такъв мъжнови [re: vehemence]  
Автор tchupakabra (кофти)
Публикувано15.02.04 19:05



ще трябва жена, която...
Да разбира, че престижната професия и добрите доходи изискват време и нерви - той често ще се прибира късно, уморен.
Да приема факта, че поне три пъти седмично той ще ходи да спортува, за да подържа спортната си фигура.
Да има предвид, че четенето на книжки отнема време - и не може да се върши от двама.
И да не е постоянно нервна, защото я е страх, че другите жени ще й го вземат



Тема Re: Търси се Мъж [re: Иryaнa]  
Автор PassatGT (be cool)
Публикувано15.02.04 19:34



Дали съм се проявил като глупак пред тебе ми дреме нали знайеш киде-На мъжественността ми ,
Доколкото че съм умник тука спор неа,
И малка поправка при пикиращ полет Сокола-скитник достига максимум 290км, мерил съм го.



Talk to the Hand


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.