Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 02.07.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Търси се Мъжнови [re: BRAVEHEART]  
Автор vehemence (heatedly)
Публикувано18.02.04 10:29



най-после някой да не се обиди от закачливата ми тема
благодаря ти

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: Углопяваме...нови [re: PassatGT]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано18.02.04 10:47



Не знам дали си запознат, но една от най-древните форми на обществен строй е бил матриархата. Демек една жена, обикновено най-възрастната е командвала парада.
(Долу-горе като в къщи. Баба ми е Мусолини в пола и досега не мога да се сетя някой да не й е играл по свирнята )
Скъпи ми GT, ако се замислиш ще видиш, че макар че като цяло живеем в един мъжки свят матриархатът още има здрави корени.
Я се замисли? Колко мъже под чехъл има? Може би дори ти или собствения ти баща сте едни от тях. Дори и тези, които уж не са и демонстрират мъжественост, плюейки на пода, коментирайки мача със звучни " Майка ти да таковам, кой тъ ибал в краката бе" всъщност са подчинени на жената, защото без нея са за никъде. Изобщо без жена. Каквато и да е.
Сменяш жената, но подчинеността остава

Съзерцавам, разсъждавам, различавам се . . .


Тема Re: ако попаднете на такъв...нови [re: The Secret Lover]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано18.02.04 12:21



Ne, po-skoro se pravi neshto, kato prebroiavane
Statistika samo....

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Нидей бе, бате!нови [re: PassatGT]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано18.02.04 13:06



Мой пък да съм аз и аз съм дребна и вредна.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема няма мъжнови [re: vehemence]  
Автор Цap Изpoд ((XVIII))
Публикувано18.02.04 14:27



Здрасти, Вехеменце,

и веднага ще използвам минутите за самореклама - отговарям на твоите и3исквания между 80 и 120 %
нека да разискваме разли4ията:

Външността - клони повече към Брад Pit отколкото към висок и с къса коса :). Тъй като Брад Бит е незначително по-висок от мен (а аз не съм висок :) ) и обикновено е с дълга коса. Абе мама му стара не можа ли поне външността да определиш без явни противоречия?!?
Останалото важи! Без модерен - на Hendrix няма алтернатива!

Умен и т.н. е ок и разбира се най-важното "финансово независим" е изпълнено. За целувките кой може да каже :)

Поведението е точ в точ. Тамън спрях този месец временно алкохола. Футбол обаче обичам :(, но само при едно условие - бутоните да са на моите крака.


Не съм прочел нито един постинг, но бас държа, че всичко живо яко се е изхвърлило в самореклама. Айде тоя път по изключение и аз да не се правя на алтернативен :)



Тема Re: Углопяваме...нови [re: oтвopeнa]  
Автор PassatGT (be cool)
Публикувано18.02.04 15:23



Торта в 1часа,
Както и да е, Обаче стигна до моя извод че все пак сина е бил повече на почит,дори причината да е в това че гледал родителите си, което според мене не е така но няма значение вече.
Затова в днешно време ще срещнеш обяви: имот срещу гледане.
Аз текива обяви не съм виждал, но ми се струва нереалистично да вярваш че един "нормален" мъж е склонен да гледа възрастни хора. По вероятно е жена да го направи.Защото ако си виждала статистики безработните жени са доста повече от мъжете."Защо ли?"



Talk to the Hand

Тема Re: Углопяваме...нови [re: Иryaнa]  
Автор PassatGT (be cool)
Публикувано18.02.04 15:28



За матриархата не съм запознат, но съм чувал думата "вожд", обаче за "вождка", не съм чувал.
За другото не знаеш колко си права с изключение на това че футбол не понасям.

До онзи дето беше написал че който не харесва футбол не го бива физически, ще ти кажа едно-Плуване-Най-великия спорт.Ако правиш по поне 30 дължини на олимпийски басейн през ден ще си по добре хармонично развит от който и да е ритнитопковец.Айде със Здраве



Talk to the Hand

Редактирано от PassatGT на 18.02.04 15:50.



Тема Re: Углопяваме...нови [re: PassatGT]  
Автор oтвopeнa (open-minded)
Публикувано18.02.04 19:30



Заеби!

Ужас...

No more comment...

Истината боли един миг,
лъжата - много по дълго.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.