Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:39 20.05.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема женският целулитнови  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 15:42



или дебелогъзщинатаЗабелязали ли сте скъпи френдки и фреднове какво става-страхотни гърли,хубави тела.........но големи дупета?Защо,питам аз,защо гледаш хубаво момиче,отвсявкъде,и не дебело прио това,но с несъразмерен/меко казано/задник?
не ми казвайте,че е от седене на раб.място,че ако е от това и хемороиде ще ви отпочнат след време,тинк ай
целулит ли,що имате,не знам,но помоему сте много красиви,за да запустявате ,откъм заден двор
има и изключения разбира се,но те пък н еса сносни в лице,хахахаха
не обижданм никой-само мнения И ВАШИ впечатления
та гледам,че днес е Ужасно пуст поста,та викам една по-така-разговорна тема да пущя

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор ocharovatelka (fresh-ka)
Публикувано10.02.04 15:51



...ами какво да правим, че ти на такива попадаш

когато достигнеш върха, продължавай нагоре


Тема да ти кажа честнонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано10.02.04 15:55



предпочитам да си ми е хубаво лицето, а задника може да се оправи при воля и желание и диети , но лицето и чара трудно
Абе и аз мразя космати мъже или пък с кореми ама просто ги отбягвам така че ....на тебе къде ти е проблема има от всеки вид и мъже и жени

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Не е от целулитанови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор troy@ ()
Публикувано10.02.04 15:55



Тез дупета не са нито от целулит, нито от седене
Който си има дупе си го има
Както правилно си се поогледал, то това е всеобща тенденция. Май просто се е изменила физиката на поколенията - слабички, височки, с едри цици, готини, обаче баси широките дупета.
Това е то, изродиха се децата

Може да съм зла, ама съм обична


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.02.04 15:56



Дебелината на задника не винаги означава целулит и обратно – кльощавите задници също могат да са целулитни. Ти на какво викаш целулит!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема НЕ-НЕ-НЕ-ЗАБАРВИХ ДА КАЖА-НЕ ПОПАДАМ НА ТАКИВА,А Гнови [re: ocharovatelka]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 15:59



ЛЕДМА И ВИЖДАМ ТАКИВА,СОРИ-НЕ СЪМ СПАЛ(ВСЕ ОЩЕ С ВСИЧКИ ЖЕНИ,ОКОЛО МЕН,КОИТО СЕ НАВУЪТРАТ,НЕ ОТРИЧАЙ!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема НЯМАМ ПРОБЛЕМ БЕнови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:00



само питам-да ти кажа -някои мъцже и обичат такив ажени
а еи заради такива,че лицето да ти е наред един ден ще патиш:)
за мъжа е ПОІваженм пенисюгата да е права,нали?

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Благодаря ти-НАЙ-ПОСЛЕ ЕДНИ НОРМАЛЕН И НЕ КОПЛЕКСАнови [re: troy@]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:01



РСКИ ОТГОВР!ТЕНСК!ЯВНО ТО СИ Е ДО ЧОВЕК.....

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: женският целулитнови [re: razbiram]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:02



всъщност,може би неправилно се изразих целулит-не съм компетентен как се наричяа-може и до костна системна да е,но как ще им афино тяло и крака,а друг тип дупе,за това питам,инак-красиви жени,о с ......по-големи 'възможности':))))))))няма лошо!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано10.02.04 16:08



Конструкция и ген бе, човече, кво да правиш? Болшинството от жените трупат и растат на дупе. При мъжете трупането е на шкембе. Е, хубаво е и всички мечтаем за малки дупета, те пък сънуват любимите си 20 см В крайна сметка си се "консумираме" точно такива, каквито сме! Не идеални, но привлекателни по много други и далеч по-съществени критерии

Друго намирам за по-съществено : желанието и старанието да поддържаме фигурите си, а чрез тях и общия външен вид. Да не допускаме да висят месища отвсякъде... С целулита все някога се свиква

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.