Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема женският целулит  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 15:42



или дебелогъзщинатаЗабелязали ли сте скъпи френдки и фреднове какво става-страхотни гърли,хубави тела.........но големи дупета?Защо,питам аз,защо гледаш хубаво момиче,отвсявкъде,и не дебело прио това,но с несъразмерен/меко казано/задник?
не ми казвайте,че е от седене на раб.място,че ако е от това и хемороиде ще ви отпочнат след време,тинк ай
целулит ли,що имате,не знам,но помоему сте много красиви,за да запустявате ,откъм заден двор
има и изключения разбира се,но те пък н еса сносни в лице,хахахаха
не обижданм никой-само мнения И ВАШИ впечатления
та гледам,че днес е Ужасно пуст поста,та викам една по-така-разговорна тема да пущя

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор ocharovatelka (fresh-ka)
Публикувано10.02.04 15:51



...ами какво да правим, че ти на такива попадаш

когато достигнеш върха, продължавай нагоре


Тема да ти кажа честнонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано10.02.04 15:55



предпочитам да си ми е хубаво лицето, а задника може да се оправи при воля и желание и диети , но лицето и чара трудно
Абе и аз мразя космати мъже или пък с кореми ама просто ги отбягвам така че ....на тебе къде ти е проблема има от всеки вид и мъже и жени

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Не е от целулитанови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор troy@ ()
Публикувано10.02.04 15:55



Тез дупета не са нито от целулит, нито от седене
Който си има дупе си го има
Както правилно си се поогледал, то това е всеобща тенденция. Май просто се е изменила физиката на поколенията - слабички, височки, с едри цици, готини, обаче баси широките дупета.
Това е то, изродиха се децата

Може да съм зла, ама съм обична


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.02.04 15:56



Дебелината на задника не винаги означава целулит и обратно – кльощавите задници също могат да са целулитни. Ти на какво викаш целулит!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема НЕ-НЕ-НЕ-ЗАБАРВИХ ДА КАЖА-НЕ ПОПАДАМ НА ТАКИВА,А Гнови [re: ocharovatelka]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 15:59



ЛЕДМА И ВИЖДАМ ТАКИВА,СОРИ-НЕ СЪМ СПАЛ(ВСЕ ОЩЕ С ВСИЧКИ ЖЕНИ,ОКОЛО МЕН,КОИТО СЕ НАВУЪТРАТ,НЕ ОТРИЧАЙ!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема НЯМАМ ПРОБЛЕМ БЕнови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:00



само питам-да ти кажа -някои мъцже и обичат такив ажени
а еи заради такива,че лицето да ти е наред един ден ще патиш:)
за мъжа е ПОІваженм пенисюгата да е права,нали?

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Благодаря ти-НАЙ-ПОСЛЕ ЕДНИ НОРМАЛЕН И НЕ КОПЛЕКСАнови [re: troy@]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:01



РСКИ ОТГОВР!ТЕНСК!ЯВНО ТО СИ Е ДО ЧОВЕК.....

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: женският целулитнови [re: razbiram]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:02



всъщност,може би неправилно се изразих целулит-не съм компетентен как се наричяа-може и до костна системна да е,но как ще им афино тяло и крака,а друг тип дупе,за това питам,инак-красиви жени,о с ......по-големи 'възможности':))))))))няма лошо!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано10.02.04 16:08



Конструкция и ген бе, човече, кво да правиш? Болшинството от жените трупат и растат на дупе. При мъжете трупането е на шкембе. Е, хубаво е и всички мечтаем за малки дупета, те пък сънуват любимите си 20 см В крайна сметка си се "консумираме" точно такива, каквито сме! Не идеални, но привлекателни по много други и далеч по-съществени критерии

Друго намирам за по-съществено : желанието и старанието да поддържаме фигурите си, а чрез тях и общия външен вид. Да не допускаме да висят месища отвсякъде... С целулита все някога се свиква

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: женският целулитнови [re: Ghostwriter]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:11



бе то и с десет сантимов пенис се свикв асигурноно е ей ти япо-горе razbiram май бешпе твърди"не ме интересув азадника,важното е в лице да съм си наред".......точно явление на твоето твърдение,че нбякои се зашущат:)
инак-и споре дмен това не енай-важното,е след 10 г,може и д ан епоглеждам много-много жена си,но Слава Богу,не всички разсъждават като razbiram
виж как се оживи клуба-рекорд-за 10 мин-10 мнения,цял ден не мож съберем толкова инак!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема с целулита се свикванови [re: Ghostwriter]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано10.02.04 16:11



ама с малка пишка не ;))
а и целулита може и оперативно да се махне и си има методи ама малката пишка как ще се удължи :))))

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Просто и аз съм забелязала подобно нещонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор troy@ ()
Публикувано10.02.04 16:12



Прави страшно впечатление.
Предишното поколение български жени са някакси по-съразмерни. Може да е пълна, но навсякъде пълна и долу-горе симетрично. Ако е слаба - пак така.

А сега всички млади мацки ми изглеждат почти еднакво и тук-таме се среща хубаво изваяно телце.
Да ме прощават девойките, но освен аз и НА-КОЙ-МУ-ПУКА май други хора са го забелязали.

Може да съм зла, ама съм обична


Тема Re: с целулита се свикванови [re: vehemence]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано10.02.04 16:17



Хахахаха пишкофетишистката се обади А много целулит, липса на цици и отпуснати меса пък се "заменят" или компенсират със свежа мръвка Щом ще се провокираме така...

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.02.04 16:24



Това, което питаш се казва просто “дебел гъз” или ако има отстрани на мястото, където задникът прехожда в бедра, издатини, те се казват “бричове”. Затова ли говориш? То и на мен ми писна да гледам млади момичета, на които задниците сякаш са се разтекли из панталоните и се плакнат като малеби, въпреки, че са натъпкани в максимално тесни и еластични гащи. Че и с прашки, за да е пълна гадостта.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: :) едно "нежно" уточнениенови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Wishbone (член)
Публикувано10.02.04 16:25



Целулит или т.нар. "портокалова кожа"...
дето като седне (или хванеш с ръка:) и по бедрата се появяват ямички, набраздявания и прочие... и се ВИЖДА по краката, преди да видиш задника ... :)
Наистина- може да има едър стегнат задник и БЕДРА, без целулит... и си заслужава, признайте момчета!!!, особено ако над тях талията е елегантно оформена ... :)
Друг е въпроса за запусната подкожна тъкан ... но и това не винаги е, а и не бива да бъде повод за заклеймяване ! :))
А ние мъжете- няма ли с големи задници и отпуснати меса, косми от носа и от ушите и на много други места :)))
Затуй, към всички- повече спорт и секс!!! и лична хигиена



Тема Не съм аз,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.02.04 16:28



Vehemence беше. Ти по принцип никога не ме четеш. На мен гъзът си ми е хубав.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема ИЗВИНЯВАЙ-публичнонови [re: razbiram]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:49



чета те винаги:))тя беше,да;)

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема операвтивно!нови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:50



Не знаеш ли?Вервай ми!със силикон,и става голяма пишка,а да си оставяш желези по естетичния гъз-ми свиквай си с целулита

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Просто и аз съм забелязала подобно нещонови [re: troy@]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано10.02.04 16:50



Стърахотна си,супер!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: ИЗВИНЯВАЙ-публичнонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.02.04 16:52



Карай, бе човече - на кой му пука!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор idiotchence (новак)
Публикувано10.02.04 17:51



Vehemence си е права като казва това за лицето. Това не означава, че не се поддържа. Просто типичната женска структура е такава, че като отслабваш, отслабваш първо в лицето и циците, после в талията и чак накрая в задника. Само че ако си минала 30-те, всяко отслабване на лицето води до показване на бръчките и състаряване, а лекото надебеляване- до опъване на лицето и подмладяване. Така че колкото и да спортуваш, трябва да направиш избор между лицето и задника. Това е то, природа- нищо общо с комплексите- просто реалност.



Тема Re: mozhe, mozheнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор asseto (новак)
Публикувано10.02.04 18:30



ako momicheto e s po-shiroki kosti na hansha - vsichko mozhe. togava i da iska, niama kak da dokara malko dupe
ne govoria za tezi s otpusnatite, uvisnali zadnici - tova e neshto drugo. no to i slabiat zadnik mozhe da e otpusnat - izglezhda dazhe oshte po-kofti spored men



Тема Re: olele...нови [re: razbiram]  
Автор asseto (новак)
Публикувано10.02.04 18:37



tova, deto go opisa, chak men me uzhasi, deto vse pak ne sam mazh i ne ziapam mnogo-mnogo zhenski dupeta
no si prava - kato se nabutat v edni specnati pantaloni s pokazvashti se otgore prashki, a otstrani visiat i se tresat slanini... maleee, uzhas
sport mu e maikata na tova, ama za belia bulgarskite momicheta predpochitat da visiat po kafetata, vmesto da otidat da popluvat, da kazhem, ili da otskochat do fitnessa, ili pak prosto da potichat sutrin/vecher... posle se chudiat kolko pati v meseca da se vlachat na kozmetichka, a ne se vizhdat, che s tia telesa i mechka shte uplashat, kamo li gorkite ni mazhe...



Тема bravoнови [re: Wishbone]  
Автор purpendicular (непознат)
Публикувано10.02.04 18:51



ey tova beshe mazhka prikazka!

izkefi me



Тема Re: olele...нови [re: asseto]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано11.02.04 04:43



Хехе! Трябва да зърнеш американските момичета



Тема Е, остричка съм в езика,нови [re: asseto]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 08:52



ама си е вярно. Мога и по-остро да се изкажа даже. Остави сланините на дебеланите, имам най-вече предвид ония мърши анорексични, изсушени като скумрии в лицата и посивели от пушене и висене из клубове, кафета, кръчми и други, които не си мръдват меките и разпльокани задници да походят пеш 100 метра, щото те нали са принцеси и как тъй ще ходят пеша, но пък иначе мислят, че като си навлекат модерни парцалки и като се наплескат просташки със сто кила грим и стават неотразими хубавици. И си викам “Леле, тия момичета са млади и слаби и на какво приличат, а какво ли ще бъде, когато напреднат в годините и понапълнеят!” Иначе ако ги питаш – те пазят диета – по цял ден нищо не ядат, за закуска кафе с цигара на гладно и някоя и друга солетка или кроасанче. Разбират им тиквите празни от диета!
Абе, с две думи – добре, че не съм мъж, че не мога да изпия толкова ракия.
Бих предпочела дебеланка, въпреки, че харесвам слабите фигури и при двата пола, но да има живот и свежест в нея.
А има и толкова хубави жени в България, че се обръщам след тях, но те не са темата сега. Казвам го, за да не си помислите, че съм някаква злобарка и оплювам наред. Просто ме е яд, че не правят нищо за себе си и нямат усет поне как да се обличат, за да прикрият това-онова.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Epreн (хубавец)
Публикувано11.02.04 09:33



da i az sum vijdal po ulicata takviz,tui goliam zadnik da imash e tupotia,az chakai ti razpravam kat kazagoliam zadnik sa setih-kato beh u kazarmata navremeto-beh naddal 5 kila i te sa otraziha na zadnika mi stanah s goliam zadnik,ama smeshno ti akzvam,i posle dieti pazih 1mesec che da si vurna predishnoto atletichno dupe-a jenite si debeleiat i ne gi ebe,men m e egrija za figurata mi,a teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tri biri i klubarka da mi sviri


Тема Re: Е, остричка съм в езика,нови [re: razbiram]  
Автор Mercury (Grand Marquis)
Публикувано11.02.04 09:44



Ааааа, супееееер, тхе бест, У Руул, воман!
Много се изкефих на поста ти. Взела си ми думите от устъта. Се едно аз съм го написал

________________________
do as I say, don't do as I do


Тема Re: :) едно "нежно" уточнениенови [re: Wishbone]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.02.04 10:40



Е, те тука не мога гръмко да не се съглася!Също споделям мнението, че има жени с по-големи дупета, които обаче могат да бъдат и секси! Точно както си ги описал и ти - стегнати, оформени. Дори по-женствено от някоя "анорексична мацка" с дупенце на 13-годишен младеж, бих казал. Така че големината сама по себе си не е порок. Говорим за умерени граници и пропорционалност все пак.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: :) едно "нежно" уточнениенови [re: Grace]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.02.04 11:00



Чудно как и аз за нейното си мислех, докато пишех преди малко Е, не само де. И в по-големите, и в по-малките си има някакъв чар. Привличането обаче задължително върви ръка за ръка с общото излъчване на "притежателката"

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Абе то си енови [re: Grace]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 11:08



жив латиноамерикански пърдялник, ако ме питаш мен, не сте ли забелязали как се движи като че ли е нещо съвсем отделно от тялото й. А иначе е максимално слаба, представяте ли си ако напълнее? Обаче си права – има сто пъти повече сексапил в един такъв щръкнал задник, отколкото онези плоските и размъкнати, дето по-горе ги описах.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Е, остричка съм в езика,нови [re: razbiram]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано11.02.04 11:19



Darling, mnogo si gruba. Az puk vijdam tolkova mnogo prelestni sushtestva, osobeno prez letnite meseci Vqrno e, che ima i debeli, ama vinagi e imalo i shte ima, i izsusheni ot pushene lica sushto shte ima, no vse pak mislq, che krasotata e poveche

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: женският целулитнови [re: idiotchence]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 12:54



не само природа и ген си е и не ми казвай, че жена над 30 е сбръчкана , защото не е така , а и познавам жени над 40 години , които са страхотни мадами . Всичко си е и до ген и до начин на живот и психически комфорт и много неща са. А има млади момичета, които на нищо не приличат отсега
И все пак е много по-добре да имаш хубаво лице отколкото тяло защото мъжете казват - абе хубаво тяло ама ....грозна - демек хубав или грозен си в лицето първо
Никой не задължавам това си е мое мнение - аз и мъжа първо го гледам в лице, очи, излъчване и тогава задника му

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: женският целулитнови [re: vehemence]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 13:01



Че върви в Гърция да си отгледаш на красиви в лицето мъже, обаче късокраки и дебелогъзи. Я виж къде е близичко.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема виж сеганови [re: razbiram]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 13:09



била съм там доста време знам как са нещата ....
Добре де според теб ако си се родил така и каквото и да правиш не ставаш фотомодел?

Мога да споря с теб , защото си има и натури и натури ...аз имам една позната , която е била 100 кг младо момиче е сега е на 25 от преди 4 г започва фитнес, бягане, гладуване и какво сега е 65 обаче ........ колит, ниска имунна система , защото от прекаляването със спорта ства обратен ефект да не говорим кожата й на какво прилича
Трябва ли една жена да се самолинчува до такава степен за да се навре в малък размер пола или панталон ???
Мисля, че сте доста груби повечето тук
Понякога колкото и желание да имаш не стават нещата и си скапваш здравето само ... кое е по-добре да си здрав или болен отвътре ама отвън стегнат ?????/

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: виж сеганови [re: vehemence]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.02.04 13:18



Няколко добронамерени уточнения :

Колитът на мацката НЕ е от спорта, а от неправилно хранене. Или в случая - от прекомерната липса на такова. Кила не се свалят по най-добрия начин със зверски диети. Те верно са си разбиване на здравето

От "прекаляване със спорта" не знам някой да е пострадал, освен ако е страдал от слабо сърце и се е пренатоварвал

И последно : 100 кила за младо момиче...и не само за младо са всичко друго, но не и здравословни. Така че тя и тогава не е била здрава, дори е влизала в много рискова група.

Извод : спорт и здравословно хранене няма да навредят никому. Без да се налага да стигаш до крайности и да си мислиш, че може да станеш непременно фотомодел

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема хммммнови [re: Ghostwriter]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 13:30



не ме карай да ти вадя материали специално за прекаляване със спорта до какво води - особено до спад на имунитета - много литература съм чела по тези въпроси - за храненето съм съгласна., но тя в целта си да отслабва бързо си е повредила стомаха - повярвай ми не знаеш какво е да ти е нарушено храносмилането никак не е добре и да те дразнят повечето храни

за крайностите съм съгласна, но и не обичам хора, които си имат хубава фигура по рождение както се казва да се подиграват на такива , които нямат
Хубаво е да се грижиш за себе си , но понякога е невъзможно да вървиш против природата

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: виж сеганови [re: vehemence]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 13:34



Изместихме темата. Ставаше дума за жени и по-късно и за мъже, които МОГАТ да променят нещо. Говорех за момичета, които насила си съсипват здравето и оттам външността. Изказах се така остро за жени, които могат да променят нещо или поне да се обличат подходящо. Защо да носят впити блузки и тесни панталони, като са отпуснати и недобре конструирани? Има разни дрехи за разни фигури. Това е модерно – дай да го обличаме, пък дали ни отива, не става въпрос изобщо. Да не говорим за демонстрирането на самочувствие на хубавици – направо да им завидиш!
Ама разбира се, че не трябва да се самобичува човек, ако природата го е създала такъв, че не може да промени нещо в значителна степен! По-добре е да се научи да се приема такъв, какъвто е. Аз познавах една жена, която почина от диети – унищожи си чревната флора и си измени до невъзможност кръвната картина, но тя милата, беше маниачка и никога не е била дебела или даже пълна. Само мъничка, дребничка. Все едно аз да искам да съм с манекенски ръст с моите кинта и шейсет – ами няма как да стане просто.


Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема извинявай,нови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано11.02.04 13:38



тя не се е родила 100 кила,нали?!?!?!
Това е резултат от непрекъснатото повтаряне на род.тяло Яж мами,яж!
а после дебеланката в тийн годините изпада в депресия и вече в по-зрял авъзраст продължава да се ТЪПЧЕ

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееенови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 13:40



ееееами може да е имало момичето нарушена обмяна бе баси хората сте
няма да пиша повече ни тука никъде

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема ИСТИНАТА Е,нови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано11.02.04 13:40



че хора като футболисти и др там спортисти взимат някакви витамини и подобни,тъй като тренират много,а мачовете са им в сгъстен цикъл.НО!Виймънс,плс не отклонявай темата,какво общо има дебелата мацка с многото спорт?!При всички слуачй гостуиинтър е прав-той не й е навредил,да е почнала да спортува от детството си!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееенови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано11.02.04 13:42



ti pa kwo se hwaнa[ za dumata bre!
ma mnooooo doka4iwa se izvydi be,hahahahaha
move da e izkliuchenie-da,togawa-kato iurist se proiznasqm-nqma wina!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема още една червена точка ,razbiram,нови [re: razbiram]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано11.02.04 13:43



наистина разбираш

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Стига и ти сега!нови [re: vehemence]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 13:45



Аз не се подигравам никога на природните дадености, а на липсата на вкус, на чувството за мярка и неоправданото самочувствие (за което направо завиждам), както и на нежеланието да променят нещо и да се усъвършенстват, когато това е възможно.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Abe men ne me....нови [re: GAlNER]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано11.02.04 14:02



Не мислиш ли, че преиграваш?



Тема Re: Abe men ne me....нови [re: ФeниX]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 14:05



toi kazva tova koeto misli prosto,i e napulno prav

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: Abe men ne me....нови [re: don Pablo]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано11.02.04 14:11



Да бе точно така е.
А пък аз например изобщо не мога да понасям всички, които са по високи от 178 и по ниски от 177.5. Не разбирам защо навсякъде ми се показват някакви, които не мога да понасям и нарушават душевния ми комфорт, чудя се като изглеждат ужасно защо ли не се скрият някъде а ми се пречкат....



Тема Е що ми се караш?:)нови [re: vehemence]  
Автор idiotchence (новак)
Публикувано11.02.04 14:13



Не казвам, че жена над 30 е сбръчкана, а че се появяват бръчки и при отслабване си личат повече. Това не е мое мнение. Според специалисти първите пръчки се появяват след 25 годишна възраст. И за структурата- пак според специалисти при жените преобладава крушовидната структура. Говоря по принцип, нищо лично. А ако говоря лично- когато кача 2-3 кг. и ми се опъне лицето, мъжете ме заглеждат повече, въпреки че задника ми наедрява.



Тема emi nadmenni sme ko da napraim segaнови [re: ФeниX]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 14:18



seki si ima vkus,i ti si si prav za sebe si,svoboda na slovoto kakto sa kazva.


btw:Abe verno lii che si shtial da vzriaviavash parlamenta kato kamikadze

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема защото жените не се движатнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Mazrim Taim (M'hael)
Публикувано11.02.04 14:24



Още от училище се мъчат да пропускат физическото...а след училище да ги хванеш да спортуват?!...Трудна работа...затова като се сбабичосат на 35 почват да ги преследват мании за диети и аеробики, но вече е too late. След толкова години седянки по кафенета, няма как да стане чудото.



Тема Re: emi nadmenni sme ko da napraim sega *DELETED*нови [re: don Pablo]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано11.02.04 14:34



Мнението е изтрито от nikolov_k

Тема Re: emi nadmenni sme ko da napraim segaнови [re: ФeниX]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 14:38



ne be vioj kuv e plana,az sus snaiper shte izbia ohranata otvunka[to nali iam nekva ohrana tam an palamenta]i ti shi vlezesh celia opakovan v c4 i shte te vzrivia is ichkite politici shte utidat na viatura-onia den v edno predavane imashe takava tema na NEKAKVU nik shtain

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: emi nadmenni sme ko da napraim sega *DELETED*нови [re: don Pablo]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано11.02.04 15:01



Мнението е изтрито от nikolov_k

Тема Отвратителнонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор jazzica (непознат )
Публикувано11.02.04 15:16



Колкото и желание да имаш това си е passion killer. Не мога да разбера как улиците и кафетата са пълни с разни дебелани които имат самочувствие все едно са били с отбора ни по математика в Корея. Какво привличане, какво чудо като видиш жена или момиче с фигура на малък слон. Не мога да разбера аз как намирам време да ходя 3 пъти седмично на плуване и 2 пъти на фитнес при положение че работя 12+ часа, а бившата ми приятелка не можеше като работеше 8 часа само. Било и скучно и трудно. А обикалянето по магазините и кибиченето с приятелки не беше. И когато ми заяви че външния вид нямал такова значение и събрах козметиката в един плик и го изхвърлих. Така де нали няма значение.

Всичко е мързел и липса на всякаква култура на живеене. Какво сексуално привличане може да имаш когато видиш отпуснат корем все едно е чувал пълен с карантия, безформен задник и крака като борец на сумо. Секс с такъв човек е все едно с рекламното човече на Мишелин.

Стига глупави оправдания! Всеки може да си измисли причина ако иска. Когато ходя по улиците все по-често имам усещането че гледам Animal planet.



Тема прекалено изтурканонови [re: ФeниX]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 15:22



6те имат противодеиствие за това,винаги измисляи не6то ново за да си неазгадаем

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: Отвратителнонови [re: jazzica]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 15:29



евала просот описваш реалноста,точно туи е,пулное с дебеланиАбе сега6ните млади са напрво ад-гледа6 го грозен-с красавица-дебелана с хубавец,немам думи,4е какви надути и дебели има да ги еба,то да си красиж да има6 само4увстжие,ама кат си дебела и не пе4ели6 паРИ или да си интелигентна-каква си ти ма ву6ло че са надува6-комплексарка смотана-пулное с таквиз 6тото е пулно с броикадйии дето ебат куцо киораво сакато и им свалят зжезди

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: Отвратителнонови [re: jazzica]  
Автор ocharovatelka (fresh-ka)
Публикувано11.02.04 15:33



еййй, ма си злобно бе ... а аз какво да кажа като срещам по улиците същества от мъжки пол с тресящи се кореми, скрили коланите на панталоните им, обрасли отвсякъде като неокосена ливада, мислейки, че това им придава мъжественост... за дебелия мъжки гъз да не говорим... А? Мислиш ли, че такава картинка е приятна за окото ми?... Много мъже са се занемарили, само защото си мислят че едно красиво лице, пачка и пишка оправят положението.... Аре стига все жените да се били оправдавали.

когато достигнеш върха, продължавай нагоре


Тема Re: Отвратителнонови [re: ocharovatelka]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 15:37



има и муж които не са се занемарили занимаваи се с тях никои не та насилва да ходиш при дебелите с портфеил

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: Отвратителен си!нови [re: don Pablo]  
Автор ocharovatelka (fresh-ka)
Публикувано11.02.04 15:49



Описах реалността, каквато я виждам... не съм споменала, че при такива ходя... по твоята логика и ти спри да ходиш при смотани комплексарки, кьорави, куци и сакати, които ебеш... хайде сега да не се обиждаме

когато достигнеш върха, продължавай нагоре


Тема Re: Отвратителен си!нови [re: ocharovatelka]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 16:03



ами то други не ма искат и затуи се при таквиз хода

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: По принцип съм съгласеннови [re: GAlNER]  
Автор ФeниX (nikolov_k)
Публикувано11.02.04 16:04



Но все пак това си е преди всичко техен проблем. Понякога гледката не е много приятна, но пък можеш да го преживееш.



Тема пък някои...нови [re: Mazrim Taim]  
Автор troy@ ()
Публикувано11.02.04 17:33



... като мен се омързеливят след като свършат училище
то не беше лека атлетика, то беше волейбол, то не беше каяк, то спортна гимнастика, ама... всичко свърши, когато свърши училището - сега с кран не можеш ме повдигна да ме завлечеш някъде да спортувам и вода от девет кладенеца ще ти извадя защо не мога
понякога просто не може

Може да съм зла, ама съм обична


Тема Хранатанови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано11.02.04 18:27



Липсва хранителна култура. Не само у жените.
Дезинформацията и обърквацията е голяма и така се получава.
Същото важи и за физическата култура.





Тема Re: Prav si...нови [re: GAlNER]  
Автор don Pablo (Krustnika)
Публикувано11.02.04 20:05



a az zakon shteh da napisha,hubavite jeni da sa zanimavat samos hubavi muje

nikoga nekazvai tova koeto mislish


Тема Re: Е, остричка съм в езика,нови [re: razbiram]  
Автор purpendicular (divane :))
Публикувано12.02.04 00:08



adski si prava, da znaesh



Тема Знам,нови [re: purpendicular]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано12.02.04 08:45



но ако знаете колко ми е омръзнало да съм права за лоши неща!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Prav si...нови [re: GAlNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 09:26



A groznite i otpusnati muje kakvo da gi pravim, a? Da se zakluchat po kushtite si sigurno i nikakvo izlizane, puk za plaj - da ne pomislqt, zashtoto i nie imame uset kum estetikata, mi daa

Izpadash v mnogo krainosti, za vsichki ima mqsto pod slunceto i vseki ima pravo da se oblicha kakto si iska:) puk ti mojesh i da ne gledash

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: пък някои...нови [re: troy@]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 09:28



Mi tova e losho, nqma dulgo da mojesh da lejish na stari lavri

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Spidercho]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 09:30



Koito iska si kupuva podhodqshtata literatura i se osvedomqva, i za hraneneto, i za sporta
Drugoto e murzel i lakomia ....

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: пък някои...нови [re: Grace]  
Автор troy@ ()
Публикувано12.02.04 09:42



Аз и не лежа
Тогава съм била някаква, сега съм такава

Може да съм зла, ама съм обична


Тема Oooo! Daaaa!нови [re: Grace]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано12.02.04 13:02



Moga i da ne gledam!!! Pa moga i da si izboda o4ite, napravo! Mai taka 6te e nai-dobre!
Po vaprosa s majete - hmmmm! Dosta e nekorektno misleneto, 4e krasotata e edno ot dostoinstvata na maja, pa kamo li iziskvane!
Krasotata i nejnosta са preoritetи na jenata! Maja triabva da e majestven, silen i grub!
+ tova, 4e krasotata na maja e vajna, (kakvoto i da mi govorite, jenite, kakto i da mi se glezite), ne e viarno! Zа vas nai-vajnoto v edin maj e da predlaga SIGURNOST - finansova, fizi4eska i psihi4eska!
Az li4no ne sam 4uval, jena da se e omajila za niakoi, samo 6tot e krasiv! Ni6to 4e niama rabota, 4e e beden kato carkovna mi6ka i e tap kato talpa! No za obratnoto sam 4uval dosta!
Taka 4e preoritetite na edin maj ne vkliu4vat krasota i izia6testvo! Dokato pri jenite tova triabva da e na parvo miasto!

Най-мразя неподдържани и дебели жени!!!

NO PAIN-NO GAIN!!!

Редактирано от GAlNER на 12.02.04 13:05.



Тема Re: Хранатанови [re: Grace]  
Автор Чepвeнa шaпчицa (непознат )
Публикувано12.02.04 13:10



А недей толкова категорично! Има толкова фактори, които влияят на тези неща, че ако седнем да ги обсъждаме, няма да ни стигне деня.



Тема Re: Хранатанови [re: Grace]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано12.02.04 13:29



А как разбира, че дадена литература е подходяща? И изобщо на база на какво дефинира подходящото в случая?





Тема Re: Oooo! Daaaa!нови [re: GAlNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 16:53



Nekorektno? aide molq ti se, i na jenite im e priqtno da budat s karsiv muj, s hubavo i stroino tqlo, puk zashto ne - i s pari? I tova, che edin muj e krasiv, ne znachi, che e tup i vsichko ostanalo. Po tazi logika i s krasivite jeni trqbva da e taka, ti kakvo shte kajesh? Vsichki krasivi jeni li sa bezkraino tupi i nekadurni? - ne, razbira se. Taka e i s mujete.
Da, VAJNO E, mujat da bude krasiv, i poddurjan, i silen, i finansovo stabilen!

Tova za prioritetite si e tvoia teoria, jenite ne sa samo ednata gola krasota.
Moite prioriteti sa drugi, i za jenite, i za mujete.

I krasotata v mujete oznachava po-skoro mujestvenost i izluchvane, a ne nejnost i izqshtestvo. Kriteriite sa krasota pri dvata pola ne se pripokrivat, taka che ne gi sravnqvai.

Az puk nai-mrazq nepoddurjani i debeli muje!

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Spidercho]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 16:58



Podhodqshta, oznachava suotvetstvashta na postavenite celi. Zavisi koi kakvo iska da postigne - dali da otslabne, ili da kachi, da se stegne ili da poddurja forma, i t.n.

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Чepвeнa шaпчицa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 17:04



E, tova e qsno, che na koito ne mu se sportuva/ gladuva shte donese ot sto kladeneca voda

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Grace]  
Автор Чepвeнa шaпчицa (непознат )
Публикувано12.02.04 17:18



Виж сега, говориш с човек, който не е преставал да спортува за повече от 5-6 месеца през живота си. За пример- до преди 2 месеца тичах три пъти седмично по 3 км., плувах два пъти седмично по 1-1,5 км, ходех 3-4 пъти седмично на салса и веднъж седмично на езда. При всичкото това движение задникът ми пак си остана с обиколка 100 см. и целулита ми намаля, но не изчезна. Структура, години и раждания- каквото и да говориш, имат значение.



Тема Re: Хранатанови [re: Чepвeнa шaпчицa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано12.02.04 17:54



Cqlata tazi dvigatelna aktivnost bi ti pomognala da poddurjash forma, no ne i da otslabnesh, puk za celulit da ne govorim.
Na purvo mqsto stoi hraneneto, pri neracionalen hranitelen rejim, kakvoto i da pravish nqma da ima rezultat.
Strukturata sushto ima znachenie, no vse moje da se podobrqt neshtata, dori da ne stanat idealni
Puk za godinite, da, moje i te da imat rolq, no tuk edva li vlizat hora na chak takava vuzrast

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Grace]  
Автор Чepвeнa шaпчицa (непознат )
Публикувано12.02.04 18:06



Ама аз не съм казала, че не отслабнах. Напротив, станах доста слаба, но задникът и целулитът си ги имаше. А според теб какво значи "чак такава възраст"? След 35 г. всичките ми приятелки започнаха да дебелеят. Освен ако професията ти не е свързана с някакъв спорт, това е неизбежно. И не е толкова страшно, щото не живеем заради едните тела да му се не види. И в крайна сметка мисля, че ако човек не си изкарва прехраната със задника, растежът му в определени граници не е толкова страшен.



Тема Ще си позволя да досадянови [re: razbiram]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано12.02.04 18:35



на високопочитаемия клуб ...
Razbiram, ти пак ми обра точките ... (това го третирай като човече с целувки)
Колко вярно! За цигарите, за кафетата ... за диетите и тоновете грим ...
Като нямаш какво да показваш - не се насилвай!
А модата ... БОЖЕ ГОСПОДИ! Това лято щели да са актуални златисти (!?!?!?!?!) обувки, ярки цветове и много розово, дантелки и пайети. Това го четох в списание Мода, което случайно ми попадна. И отново плитки панталони, от които ще висят меса!!!
Добре бе, и аз имам малко "любовни дръжки", защото съм малко мързелана, не съм перфектна, ама знам как да се обличам (и обичам). Една жена трябва да знае как да подчертае хубавото и да скрие недостатъците си. Сега всичко масово ходи с ония смешни обувки като на малкия Мук патъците ... Лятото ме е страх да си помисля какво ще е ... Който иска обаче да си ходи със златисти обувки, аз ще си нося кожените сандалки от ALDO
Да живее класиката!!!
П.П. И кой, за Бога, е пуснал идеята, че полупрозрачен бял панталон и черна прашка е секси на всякакъв гъз???

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Saglasen, no doniakade!нови [re: Grace]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано12.02.04 20:06



To moje i da mrazi6 debeli i nepoddarjani maje, no goliam procent ot jenite 6te se ojeniat za takiva stiga da sa mili, nejni i s pari!
Ia sega pomisli kolko procenta ot majete, 6te se ojeniat za debeli i nepoddarjani jeni pri sa6tite uslovia?!
Ili obratnoto:
Goliam procent ot majete biha se ojenili za krasivi jeni, koito niamat koi znae kolko drugi ka4estva!
A obratnoto?! Kolko procenta ot jenite biha se ojenili za krasivi maje, koito niamat drugi ka4estva?!
Razli4no e nali?
Za tova, 4e nai-dobre e krasiv/a s pari - niama da go komentiram! Koito iska da si tarsi! Takiva gi ima samo po filmite! Dori AZ ne se vkarvam v tazi kategria!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Що е целулит?...:)нови [re: Spidercho]  
Автор ARLEKlNA (lachezarna)
Публикувано12.02.04 20:36



Бре,драги ми клубари и клубарки...първо май не ви е много ясно, що е то целулит За всички желаещи да научат обяснявам,за останалите също,щат не щат.Дебел гъз не е равнозначно на целулитен гъз по никои случай.Може да има голямо дупе девойчето,но да е стегнато,без да му "виси и да се тресе". А има по-малки по обиколка дупета дет са на гроздове и на чепки провиснали.А защо е така..ми има си научно обяснение.Вхимание--ето го!!_______ Когато се храним,храната трябва да е балансирана и да я поемаме разумно,за да може да гориме качествено калории,да сме енергични и пълноценни.Това означава РЕЖИМ на хранене..с белтъчини,мазнини и въглехидрати в балансирани пропорции.Тогава организмат е нахранен,доволен и щастлив.....всички елементи си отиват по местата. Но какво става в лудото стресирано време дет живеем---НЯМА ВРЕМЕ да се храним пълноценно. Безразборно тъпчем вафли,кроасани,шоколади...всякаква захар,вместо топла супа сас салата или пържолка.Това особено важи за жените.Те налитат на сладко доста. И кво става сега----организма казва:мен не ма хранят(простата захар има 0 хранителна стоиност),я аз да си намаля обмяната и да си пестя калориите--БУУМ--ето ти намалена обмяна,изразходване на по-малко калории....ВТОРО и много важно,кохцентрираната захар(вафличка да речем)---дига много нивото на ИНСУЛИНА(хормон,който образува подкожната мастна тъкан на гроздчета,което всъщност е и целулита)..........инсулина се погрижва моментално Мурата или Моренката да си намери своето место на дупето на момичето,дет решило да не яде паржолка ми да бъде на Мурена диета и ето ти блестящ резултат-----отслабнало дупе,но вече целулитно,но какво пък,нали е отслабнало.Затва много момичета се тюхкат,...ма как така,аз нищо не ям пък ми висат месата,...ми ето защо девойчета,затва. Натрупан вече,този целулит се маха единствено и САМО със спорт и то трябва да сте упорити.Аз лично сам наблюдавала премахването му,но със много старание и почти никаква захар в диетата. За мен формулата за стегната фигура е---добро хранене,и Мури може да включа, но една на 2 дена да речем+движение(спорт регулярно ако може,още по добре)+СЕКС,..дааа добрия стар секс,бе за всичко помага той,панацея един вид + порция добро самочувствие и bye bye целулит.Нямаш место ти на мойто дупе Пробвайте,може пък да проработи и за вас



Тема Re: Що е целулит?...:)нови [re: ARLEKlNA]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано13.02.04 09:44





Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Saglasen, no doniakade!нови [re: GAlNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.02.04 10:22



Vqrno e, che mnogo jeni shte se omujat za debeli muje, osobeno, ako sa s pari, obache po-kusno shte si potursqt sus sigurnost nqkoi mlad i snajen lubovnik
Puk i dosta muje biha se prejalili da se ojenqt za nqkoia debelana ili prosto nevzrachna, zashtoto bashta i ima mnogo pari. Az poznavam takiva, i to nqkolko, napraviha golemi i dosta uspqvashti firmi Razbira se, i te si namirat posle krasiva lubovnica.
Taka che, vseki tursi krasivoto, no purvo ima nujda ot sigurnost.

I ne e vqrno, che takiva ima samo po filmite, az sum s takuv ot 9 godini

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Чepвeнa шaпчицa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.02.04 10:42



Razbira se, che ne e tolkova strashen :))))
V kraina smetka, nai-vajno e, chovek da se chuvstva dobre v svoiata koja

Taka che, vseki znae za sebe si

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Чepвeнa шaпчицa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.02.04 13:07



А храната?





Тема Re: Хранатанови [re: Grace]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.02.04 13:22



Имам друго предвид
ОК, изясняват се целите. И сега какво? Как се определя кой метод е подходящ за достигане на тези цели?
Например едни казват яж ябълки, а други яж сланина. Ами сега??
Кое те кара да решиш да се довериш?





Тема Ти сега каквонови [re: Иryaнa]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано13.02.04 13:35



се обясняваш – имала “любовни дръжки” – имаш ти – дръжки имаш ! Аз като съм критикувала, да не би да съм казала, че съм перфектна. Не съм, естествено, но пък и не си демонстрирам грозотиите.
Що се отнася до черни прашки на бял панталон мязат на всеки магистрален гъз и са секси за тираджийски вкус

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Що е целулит?...:)нови [re: ARLEKlNA]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.02.04 13:36



Целта беше аз да разбера "що е целулит" ли
Иначе, с изключение на отделни части и противоречия, изказването ти е вярно



Редактирано от Spidercho на 13.02.04 13:38.



Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано13.02.04 13:58



Разсърдиха ми се някои хора на острия тон, но ползата от файдата май ще е, че някои хора ще се позамислят и ще почетат, а после може и да направят нещо, поне това, което е по силите на всеки от нас.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Мене пък.....нови [re: GAlNER]  
Автор drebnata (минаващ)
Публикувано13.02.04 18:59



ме дразнят мъжете с цицки (понякога по-провиснали и от на баба им),със задници два пъти по широки от раменете им ,със шкембета като на свиня майка ,и всичката тая прелест обилно обсипана с косми и обляна в пот!!!
Както и другия вариянт ,кльощав и недоразвит с "дупка в гръдния кош" и ръце и крака като вилици..........

Да обаче тези хора съществуват и имат същото право като теб да живеят!!!
като не обичаш боб не го яж!а ако имаш психически проблеми иди на лекар



Тема Re: Хранатанови [re: Spidercho]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.02.04 19:03



Ne razbiram kakvo celish s tezi vuprosi?
Za vseki chovek pootdelno, e razlichno. Za sebe si, mi e nai-lesno da resha, poznavam si tqloto, znam si obmqnata i vinagi sum sigurna kakvo trqbva da napravq, za da postigna tova koeto iskam.
Za drugite e po-slojno, nqkoi imat volq, drugi ne, precenqvam spored choveka. I suveti davam samo na blizki priqteli, koito znam kak jiveqt i kak se hranqt

Slqpo ne se doverqvam, moje da mi dadat idea, primerno, za razdelno hranene, namiram si knigi, prochitam gi i vzemam kakvoto mi e nujno. I taka s vsichki vuzmojni metodi. Ama sum zabelqzala, che povecheto hora ne se zaemat s takuv entusiazum kato men, po-skoro chakat na gotovo

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Хехехехехехе ти затова линови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано17.02.04 11:20



толкова си падаш по мен бейбиии, заради стегнатото ми малко дупе?!
Сладур!

ПП: Но наистина имам 4увство, 4е 90% от жените страдат от този гнусен целулит, ама да спортуват бе да му се ненавиди, да се подържат. Майка ми която е жена на години, няма грам мазнина, целулит или пък увиснали гърди, просто изглежда в перфектна форма и не се отказва да се подържа, това е положението!!!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема хохохохнови [re: Ginger.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано17.02.04 11:39



а твоето стегнато ли е?Е,вече определено си падамм,начи

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: хохохохнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано17.02.04 13:20



Естесвено, че е стегнато, малко и красиво!!!!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема докажиииииииииинови [re: Ginger.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано17.02.04 13:41



покажиииииии,да кажа де

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Споко де,нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано17.02.04 16:08



дай на Джинджър време да седне на скенера, много си нетърпелив.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: докажиииииииииинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано17.02.04 16:22



Ми май на снимките ми се вижда какво дупе имам!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Хехехехехехе ти затова линови [re: don Pablo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано17.02.04 16:28



Еййй Донее, решила съм си проблемите ве4е!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: докажиииииииииинови [re: Ginger.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано17.02.04 16:32



да бе,да бе,да,кои снимки?Не съм виждал никви!Сигур са в профолето туи

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема edion problem sotava da se reshi oshteнови [re: Ginger.]  
Автор don Pablo (krustnika)
Публикувано17.02.04 16:33



vruzkata ni,eche hodim mnogo godini i az sumr eshil tocno tuk v toia klubd a ti predloja brak-shte se omujish li za men djindji,shte buda s teb i v spalnaita iv kuhnaita,shte te pochitam daje akto siv cikul,shte ti pomagam da go poemash......,shte buda s teb v trudnite momenti kogato nemoejsh poveche,shte te obicham vechnodoakto druga ni razdeli-kaji zimash li ma za suprug

ljubovta me debne na vseki ugul,no az sum invisible


Тема Re: докажиииииииииинови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор don Pablo (krustnika)
Публикувано17.02.04 16:39



brato iam takvoz dupe che kat go pochnesh nemoj spresh go pliaskash,naish kuv kef e,a kakvi sa i ustnichkite edni takiva akto an sliva tochno ne mngoo nabruchkani,ave super sa,tamun da bocnesh s nosleto,ako iskash kaji shi va zapoznaia,ma shi iskam komisionna

ljubovta me debne na vseki ugul,no az sum invisible


Тема О,не,поне доколкото видях внови [re: don Pablo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано17.02.04 16:47



профил ай снимките,бро,на тая снимка,дето си я слага на абревиатурата е различна,т.е.-друго момиче е чини ми се,не ще да е само ролята на грима или?
просто и виж снимките,4 са на няква руса жена, а петата е русата мацка,нещо лъже чини ми се


Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема e ez sum ebal taz deto an profil-a ie an malkataнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор don Pablo (krustnika)
Публикувано17.02.04 17:23



snimnak i mislia che tia e jinjer,iiiiiiii naish li veche sa zaglejdam po 17 godishnite te iamli strashni duepta v ee i,samo za ebane sa,vuzbujdat am mnogo veche17-18 naprao da gho gepash da go skusash

ljubovta me debne na vseki ugul,no az sum invisible


Тема Re: e ez sum ebal taz deto an profil-a ie an malkataнови [re: don Pablo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано17.02.04 17:34



е да де,ама тя вика-виж ми снимките,дупетоп ми е млако!А там,на профил ай,к,ъде то й видях всички снимки,освен тази на малкат снимка и ма и ощ една =н а плаж,която би следвало да е джинджър,....?!?!?!

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема ami taka bi sledvalo daнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор don Pablo (krustnika)
Публикувано17.02.04 17:54



no sledvaiki putia na logikata s vsiaka jena shte sa oakjesh v zadunena ulica,shtoto te prosto nemislait ,nemat s kvo-zatui niakoi obichat da gultat shtoto da im vleze neshto v glavata

ljubovta me debne na vseki ugul,no az sum invisible


Тема hahahahaaнови [re: don Pablo]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано18.02.04 09:02





Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: докажиииииииииинови [re: don Pablo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 12:19



Паблитооо, ти пък кога си ме виждал на живо, камо ли да си ме *бал?!
Баси!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: e ez sum ebal taz deto an profil-a ie an malkataнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 12:21



В правата поска си!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Ааааа неееее:))))))))))нови [re: don Pablo]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 12:26



Ти ме разби!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема е да,ама не!нови [re: Ginger.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано18.02.04 13:37



защото сте две различни!тази на плажа и тази на малкат снимка,коя коя е - ти ще ми кажеш.

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: е да,ама не!нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано18.02.04 16:18



на плажа.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Отвратителнонови [re: ocharovatelka]  
Автор jazzica (непознат )
Публикувано24.02.04 11:37



Темата е за женския целулит и положението наистина е трагично. Вярно е че има и много мъже които изглеждат ужасно. Но ти сама дефинира и отговора: за жените в БГ пачката стои много по напред в ценностната им система отколкото други неща. При това положение подобно мислене от страна на българските мъже е нормално. Както е нормално това че щом мислиш за себе си като за стока която трябва да се продаде колкото може по изгодно и към теб да се отнасят като към стока.

Имам малка фирма /засега 8 човека/ която се занимава с правни и икономически анализи и консултации на фирми и организации извън БГ и когато трябва да назначавам нов човек хора които имат наднормено тегло ,според моите престави за това, нямат шанс. Просто човек който не се грижи за себе си няма и да се грижи и за моите интереси.

Това не се отнася за присъстващите разбира се /нали трябва да се правим на възпитани/



Тема хммммммммнови [re: jazzica]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано24.02.04 11:58



много интересна коцпеция изразяваш,а и твърде вярна

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Браво!нови [re: jazzica]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано24.02.04 13:56



Радвам се, че има толкова откровени мъже!

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема Re: Браво!нови [re: Ginger.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано24.02.04 14:37



само дето тя е жена,МУХАХАХАХАХХААХАА

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Браво!нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано24.02.04 15:52



На кой му пука!

Ко правиш?

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .


Тема podkrepiam ;)нови [re: Eвpиka]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано24.02.04 16:26



i niakoi ot finlandskite v saunata

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема vlechugichko,нови [re: Иryaнa]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано24.02.04 16:34



ti puk na mene mi obra ostanalite tochki Aide i na tebe niakolko celuvki

A za tova liato - maleiiiiiiiiii............. Svetlata galadriel da ni zakrilia i Svetlinata da ni e na pomosht... I da jiveiat kojenite sandali

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема na mene tukaнови [re: vehemence]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано24.02.04 16:56



edno priatelche mi kaza - osven che si mnogo hubava, imash i chudesno tialo...

Ma toi finlandec, mani go, sichki finlandci izvraten vkus imat

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема ta misulta mi beshe,нови [re: Margich :)]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано24.02.04 16:58



che mai deistvitelno ima i neshto takova - purvo liceto da se gleda kato kriterii za hubost

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема az vsiacheskiнови [re: Mazrim Taim]  
Автор Margich :) (izrodche :))
Публикувано24.02.04 17:01



se opitvah da izklincha fizicheskoto do 3ti class vkluchitelno, posle ni ze edinn Antonov, koito golem pich beshe - mnoo proklet, strashno ni tormozeshe, ama blagodarenie na nego obiknah fizkulturata

Pazete se ot Margicha, zashtoto ima dulug um i kusi kraka


Тема Re: Браво!нови [re: Ginger.]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано24.02.04 17:02



бачкам
бачкаХ де,ти

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Браво!нови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Ginger. (глезанка)
Публикувано24.02.04 17:08



аз ли.........говоря по телефона.

Когато стане напечено, печените мацки хукват на пазар .



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.