Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:36 03.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Ще си позволя да досадянови [re: razbiram]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано12.02.04 18:35



на високопочитаемия клуб ...
Razbiram, ти пак ми обра точките ... (това го третирай като човече с целувки)
Колко вярно! За цигарите, за кафетата ... за диетите и тоновете грим ...
Като нямаш какво да показваш - не се насилвай!
А модата ... БОЖЕ ГОСПОДИ! Това лято щели да са актуални златисти (!?!?!?!?!) обувки, ярки цветове и много розово, дантелки и пайети. Това го четох в списание Мода, което случайно ми попадна. И отново плитки панталони, от които ще висят меса!!!
Добре бе, и аз имам малко "любовни дръжки", защото съм малко мързелана, не съм перфектна, ама знам как да се обличам (и обичам). Една жена трябва да знае как да подчертае хубавото и да скрие недостатъците си. Сега всичко масово ходи с ония смешни обувки като на малкия Мук патъците ... Лятото ме е страх да си помисля какво ще е ... Който иска обаче да си ходи със златисти обувки, аз ще си нося кожените сандалки от ALDO
Да живее класиката!!!
П.П. И кой, за Бога, е пуснал идеята, че полупрозрачен бял панталон и черна прашка е секси на всякакъв гъз???

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Saglasen, no doniakade!нови [re: Grace]  
Автор GAlNER (GAIN is My Way!)
Публикувано12.02.04 20:06



To moje i da mrazi6 debeli i nepoddarjani maje, no goliam procent ot jenite 6te se ojeniat za takiva stiga da sa mili, nejni i s pari!
Ia sega pomisli kolko procenta ot majete, 6te se ojeniat za debeli i nepoddarjani jeni pri sa6tite uslovia?!
Ili obratnoto:
Goliam procent ot majete biha se ojenili za krasivi jeni, koito niamat koi znae kolko drugi ka4estva!
A obratnoto?! Kolko procenta ot jenite biha se ojenili za krasivi maje, koito niamat drugi ka4estva?!
Razli4no e nali?
Za tova, 4e nai-dobre e krasiv/a s pari - niama da go komentiram! Koito iska da si tarsi! Takiva gi ima samo po filmite! Dori AZ ne se vkarvam v tazi kategria!

NO PAIN-NO GAIN!!!



Тема Що е целулит?...:)нови [re: Spidercho]  
Автор ARLEKlNA (lachezarna)
Публикувано12.02.04 20:36



Бре,драги ми клубари и клубарки...първо май не ви е много ясно, що е то целулит За всички желаещи да научат обяснявам,за останалите също,щат не щат.Дебел гъз не е равнозначно на целулитен гъз по никои случай.Може да има голямо дупе девойчето,но да е стегнато,без да му "виси и да се тресе". А има по-малки по обиколка дупета дет са на гроздове и на чепки провиснали.А защо е така..ми има си научно обяснение.Вхимание--ето го!!_______ Когато се храним,храната трябва да е балансирана и да я поемаме разумно,за да може да гориме качествено калории,да сме енергични и пълноценни.Това означава РЕЖИМ на хранене..с белтъчини,мазнини и въглехидрати в балансирани пропорции.Тогава организмат е нахранен,доволен и щастлив.....всички елементи си отиват по местата. Но какво става в лудото стресирано време дет живеем---НЯМА ВРЕМЕ да се храним пълноценно. Безразборно тъпчем вафли,кроасани,шоколади...всякаква захар,вместо топла супа сас салата или пържолка.Това особено важи за жените.Те налитат на сладко доста. И кво става сега----организма казва:мен не ма хранят(простата захар има 0 хранителна стоиност),я аз да си намаля обмяната и да си пестя калориите--БУУМ--ето ти намалена обмяна,изразходване на по-малко калории....ВТОРО и много важно,кохцентрираната захар(вафличка да речем)---дига много нивото на ИНСУЛИНА(хормон,който образува подкожната мастна тъкан на гроздчета,което всъщност е и целулита)..........инсулина се погрижва моментално Мурата или Моренката да си намери своето место на дупето на момичето,дет решило да не яде паржолка ми да бъде на Мурена диета и ето ти блестящ резултат-----отслабнало дупе,но вече целулитно,но какво пък,нали е отслабнало.Затва много момичета се тюхкат,...ма как така,аз нищо не ям пък ми висат месата,...ми ето защо девойчета,затва. Натрупан вече,този целулит се маха единствено и САМО със спорт и то трябва да сте упорити.Аз лично сам наблюдавала премахването му,но със много старание и почти никаква захар в диетата. За мен формулата за стегната фигура е---добро хранене,и Мури може да включа, но една на 2 дена да речем+движение(спорт регулярно ако може,още по добре)+СЕКС,..дааа добрия стар секс,бе за всичко помага той,панацея един вид + порция добро самочувствие и bye bye целулит.Нямаш место ти на мойто дупе Пробвайте,може пък да проработи и за вас



Тема Re: Що е целулит?...:)нови [re: ARLEKlNA]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано13.02.04 09:44





Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Saglasen, no doniakade!нови [re: GAlNER]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.02.04 10:22



Vqrno e, che mnogo jeni shte se omujat za debeli muje, osobeno, ako sa s pari, obache po-kusno shte si potursqt sus sigurnost nqkoi mlad i snajen lubovnik
Puk i dosta muje biha se prejalili da se ojenqt za nqkoia debelana ili prosto nevzrachna, zashtoto bashta i ima mnogo pari. Az poznavam takiva, i to nqkolko, napraviha golemi i dosta uspqvashti firmi Razbira se, i te si namirat posle krasiva lubovnica.
Taka che, vseki tursi krasivoto, no purvo ima nujda ot sigurnost.

I ne e vqrno, che takiva ima samo po filmite, az sum s takuv ot 9 godini

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Чepвeнa шaпчицa]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано13.02.04 10:42



Razbira se, che ne e tolkova strashen :))))
V kraina smetka, nai-vajno e, chovek da se chuvstva dobre v svoiata koja

Taka che, vseki znae za sebe si

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: Хранатанови [re: Чepвeнa шaпчицa]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.02.04 13:07



А храната?





Тема Re: Хранатанови [re: Grace]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.02.04 13:22



Имам друго предвид
ОК, изясняват се целите. И сега какво? Как се определя кой метод е подходящ за достигане на тези цели?
Например едни казват яж ябълки, а други яж сланина. Ами сега??
Кое те кара да решиш да се довериш?





Тема Ти сега каквонови [re: Иryaнa]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано13.02.04 13:35



се обясняваш – имала “любовни дръжки” – имаш ти – дръжки имаш ! Аз като съм критикувала, да не би да съм казала, че съм перфектна. Не съм, естествено, но пък и не си демонстрирам грозотиите.
Що се отнася до черни прашки на бял панталон мязат на всеки магистрален гъз и са секси за тираджийски вкус

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Що е целулит?...:)нови [re: ARLEKlNA]  
Автор Spidercho (сияещ)
Публикувано13.02.04 13:36



Целта беше аз да разбера "що е целулит" ли
Иначе, с изключение на отделни части и противоречия, изказването ти е вярно



Редактирано от Spidercho на 13.02.04 13:38.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.