Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:47 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: :) едно "нежно" уточнениенови [re: Grace]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.02.04 11:00



Чудно как и аз за нейното си мислех, докато пишех преди малко Е, не само де. И в по-големите, и в по-малките си има някакъв чар. Привличането обаче задължително върви ръка за ръка с общото излъчване на "притежателката"

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Абе то си енови [re: Grace]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 11:08



жив латиноамерикански пърдялник, ако ме питаш мен, не сте ли забелязали как се движи като че ли е нещо съвсем отделно от тялото й. А иначе е максимално слаба, представяте ли си ако напълнее? Обаче си права – има сто пъти повече сексапил в един такъв щръкнал задник, отколкото онези плоските и размъкнати, дето по-горе ги описах.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: Е, остричка съм в езика,нови [re: razbiram]  
Автор Grace (sex-addicted)
Публикувано11.02.04 11:19



Darling, mnogo si gruba. Az puk vijdam tolkova mnogo prelestni sushtestva, osobeno prez letnite meseci Vqrno e, che ima i debeli, ama vinagi e imalo i shte ima, i izsusheni ot pushene lica sushto shte ima, no vse pak mislq, che krasotata e poveche

Не робувам на предразсъдъци.


Тема Re: женският целулитнови [re: idiotchence]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 12:54



не само природа и ген си е и не ми казвай, че жена над 30 е сбръчкана , защото не е така , а и познавам жени над 40 години , които са страхотни мадами . Всичко си е и до ген и до начин на живот и психически комфорт и много неща са. А има млади момичета, които на нищо не приличат отсега
И все пак е много по-добре да имаш хубаво лице отколкото тяло защото мъжете казват - абе хубаво тяло ама ....грозна - демек хубав или грозен си в лицето първо
Никой не задължавам това си е мое мнение - аз и мъжа първо го гледам в лице, очи, излъчване и тогава задника му

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: женският целулитнови [re: vehemence]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 13:01



Че върви в Гърция да си отгледаш на красиви в лицето мъже, обаче късокраки и дебелогъзи. Я виж къде е близичко.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема виж сеганови [re: razbiram]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 13:09



била съм там доста време знам как са нещата ....
Добре де според теб ако си се родил така и каквото и да правиш не ставаш фотомодел?

Мога да споря с теб , защото си има и натури и натури ...аз имам една позната , която е била 100 кг младо момиче е сега е на 25 от преди 4 г започва фитнес, бягане, гладуване и какво сега е 65 обаче ........ колит, ниска имунна система , защото от прекаляването със спорта ства обратен ефект да не говорим кожата й на какво прилича
Трябва ли една жена да се самолинчува до такава степен за да се навре в малък размер пола или панталон ???
Мисля, че сте доста груби повечето тук
Понякога колкото и желание да имаш не стават нещата и си скапваш здравето само ... кое е по-добре да си здрав или болен отвътре ама отвън стегнат ?????/

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: виж сеганови [re: vehemence]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.02.04 13:18



Няколко добронамерени уточнения :

Колитът на мацката НЕ е от спорта, а от неправилно хранене. Или в случая - от прекомерната липса на такова. Кила не се свалят по най-добрия начин със зверски диети. Те верно са си разбиване на здравето

От "прекаляване със спорта" не знам някой да е пострадал, освен ако е страдал от слабо сърце и се е пренатоварвал

И последно : 100 кила за младо момиче...и не само за младо са всичко друго, но не и здравословни. Така че тя и тогава не е била здрава, дори е влизала в много рискова група.

Извод : спорт и здравословно хранене няма да навредят никому. Без да се налага да стигаш до крайности и да си мислиш, че може да станеш непременно фотомодел

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема хммммнови [re: Ghostwriter]  
Автор vehemence (разгорещена)
Публикувано11.02.04 13:30



не ме карай да ти вадя материали специално за прекаляване със спорта до какво води - особено до спад на имунитета - много литература съм чела по тези въпроси - за храненето съм съгласна., но тя в целта си да отслабва бързо си е повредила стомаха - повярвай ми не знаеш какво е да ти е нарушено храносмилането никак не е добре и да те дразнят повечето храни

за крайностите съм съгласна, но и не обичам хора, които си имат хубава фигура по рождение както се казва да се подиграват на такива , които нямат
Хубаво е да се грижиш за себе си , но понякога е невъзможно да вървиш против природата

...to paradise with pleasure haunted by fear.....


Тема Re: виж сеганови [re: vehemence]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 13:34



Изместихме темата. Ставаше дума за жени и по-късно и за мъже, които МОГАТ да променят нещо. Говорех за момичета, които насила си съсипват здравето и оттам външността. Изказах се така остро за жени, които могат да променят нещо или поне да се обличат подходящо. Защо да носят впити блузки и тесни панталони, като са отпуснати и недобре конструирани? Има разни дрехи за разни фигури. Това е модерно – дай да го обличаме, пък дали ни отива, не става въпрос изобщо. Да не говорим за демонстрирането на самочувствие на хубавици – направо да им завидиш!
Ама разбира се, че не трябва да се самобичува човек, ако природата го е създала такъв, че не може да промени нещо в значителна степен! По-добре е да се научи да се приема такъв, какъвто е. Аз познавах една жена, която почина от диети – унищожи си чревната флора и си измени до невъзможност кръвната картина, но тя милата, беше маниачка и никога не е била дебела или даже пълна. Само мъничка, дребничка. Все едно аз да искам да съм с манекенски ръст с моите кинта и шейсет – ами няма как да стане просто.


Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема извинявай,нови [re: vehemence]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано11.02.04 13:38



тя не се е родила 100 кила,нали?!?!?!
Това е резултат от непрекъснатото повтаряне на род.тяло Яж мами,яж!
а после дебеланката в тийн годините изпада в депресия и вече в по-зрял авъзраст продължава да се ТЪПЧЕ

Хората,които са умни-не мечтаят...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.