Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:37 13.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: ИЗВИНЯВАЙ-публичнонови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано10.02.04 16:52



Карай, бе човече - на кой му пука!

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор idiotchence (новак)
Публикувано10.02.04 17:51



Vehemence си е права като казва това за лицето. Това не означава, че не се поддържа. Просто типичната женска структура е такава, че като отслабваш, отслабваш първо в лицето и циците, после в талията и чак накрая в задника. Само че ако си минала 30-те, всяко отслабване на лицето води до показване на бръчките и състаряване, а лекото надебеляване- до опъване на лицето и подмладяване. Така че колкото и да спортуваш, трябва да направиш избор между лицето и задника. Това е то, природа- нищо общо с комплексите- просто реалност.



Тема Re: mozhe, mozheнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор asseto (новак)
Публикувано10.02.04 18:30



ako momicheto e s po-shiroki kosti na hansha - vsichko mozhe. togava i da iska, niama kak da dokara malko dupe
ne govoria za tezi s otpusnatite, uvisnali zadnici - tova e neshto drugo. no to i slabiat zadnik mozhe da e otpusnat - izglezhda dazhe oshte po-kofti spored men



Тема Re: olele...нови [re: razbiram]  
Автор asseto (новак)
Публикувано10.02.04 18:37



tova, deto go opisa, chak men me uzhasi, deto vse pak ne sam mazh i ne ziapam mnogo-mnogo zhenski dupeta
no si prava - kato se nabutat v edni specnati pantaloni s pokazvashti se otgore prashki, a otstrani visiat i se tresat slanini... maleee, uzhas
sport mu e maikata na tova, ama za belia bulgarskite momicheta predpochitat da visiat po kafetata, vmesto da otidat da popluvat, da kazhem, ili da otskochat do fitnessa, ili pak prosto da potichat sutrin/vecher... posle se chudiat kolko pati v meseca da se vlachat na kozmetichka, a ne se vizhdat, che s tia telesa i mechka shte uplashat, kamo li gorkite ni mazhe...



Тема bravoнови [re: Wishbone]  
Автор purpendicular (непознат)
Публикувано10.02.04 18:51



ey tova beshe mazhka prikazka!

izkefi me



Тема Re: olele...нови [re: asseto]  
Автор Eвpиka (открих!)
Публикувано11.02.04 04:43



Хехе! Трябва да зърнеш американските момичета



Тема Е, остричка съм в езика,нови [re: asseto]  
Автор razbiram (но още се уча)
Публикувано11.02.04 08:52



ама си е вярно. Мога и по-остро да се изкажа даже. Остави сланините на дебеланите, имам най-вече предвид ония мърши анорексични, изсушени като скумрии в лицата и посивели от пушене и висене из клубове, кафета, кръчми и други, които не си мръдват меките и разпльокани задници да походят пеш 100 метра, щото те нали са принцеси и как тъй ще ходят пеша, но пък иначе мислят, че като си навлекат модерни парцалки и като се наплескат просташки със сто кила грим и стават неотразими хубавици. И си викам “Леле, тия момичета са млади и слаби и на какво приличат, а какво ли ще бъде, когато напреднат в годините и понапълнеят!” Иначе ако ги питаш – те пазят диета – по цял ден нищо не ядат, за закуска кафе с цигара на гладно и някоя и друга солетка или кроасанче. Разбират им тиквите празни от диета!
Абе, с две думи – добре, че не съм мъж, че не мога да изпия толкова ракия.
Бих предпочела дебеланка, въпреки, че харесвам слабите фигури и при двата пола, но да има живот и свежест в нея.
А има и толкова хубави жени в България, че се обръщам след тях, но те не са темата сега. Казвам го, за да не си помислите, че съм някаква злобарка и оплювам наред. Просто ме е яд, че не правят нищо за себе си и нямат усет поне как да се обличат, за да прикрият това-онова.

Луд е, който ми вярва, който не - МНОГО ПОВЕЧЕ!


Тема Re: женският целулитнови [re: !HA-KOЙ-MУ-ПУKA]  
Автор Epreн (хубавец)
Публикувано11.02.04 09:33



da i az sum vijdal po ulicata takviz,tui goliam zadnik da imash e tupotia,az chakai ti razpravam kat kazagoliam zadnik sa setih-kato beh u kazarmata navremeto-beh naddal 5 kila i te sa otraziha na zadnika mi stanah s goliam zadnik,ama smeshno ti akzvam,i posle dieti pazih 1mesec che da si vurna predishnoto atletichno dupe-a jenite si debeleiat i ne gi ebe,men m e egrija za figurata mi,a teeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

tri biri i klubarka da mi sviri


Тема Re: Е, остричка съм в езика,нови [re: razbiram]  
Автор Mercury (Grand Marquis)
Публикувано11.02.04 09:44



Ааааа, супееееер, тхе бест, У Руул, воман!
Много се изкефих на поста ти. Взела си ми думите от устъта. Се едно аз съм го написал

________________________
do as I say, don't do as I do


Тема Re: :) едно "нежно" уточнениенови [re: Wishbone]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано11.02.04 10:40



Е, те тука не мога гръмко да не се съглася!Също споделям мнението, че има жени с по-големи дупета, които обаче могат да бъдат и секси! Точно както си ги описал и ти - стегнати, оформени. Дори по-женствено от някоя "анорексична мацка" с дупенце на 13-годишен младеж, бих казал. Така че големината сама по себе си не е порок. Говорим за умерени граници и пропорционалност все пак.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.