Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:23 29.09.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Само за заинтересовани...нови  
Автор zlodeika (член)
Публикувано29.01.04 04:09



Седя си пред монитора...скучно ми е малко...и си мисля...
За живота,мъжете,секса и всичко,което ни прави така живи.
Секса?Ок.Началото и краят,истината и лъжата...и...всичко,побрано в някакъв си да кажем един час интимност така ни стимулира.
Но мисълта ми,която така препуска в този нощен час беше малко по-друга.
Защо,защо,защо мъжете по дяволите си внушават и откъде им идва това,че с най-прекрасни комплименти могат да те омаят и свалят.Далеч съм от мисълта,че комплиментите са неприятни.
Но някак понякога е твърде смешно.Аз зная,че той не иска да чете приказки на децата ми и да се грижи за мен.Аз ЗНАЯ,че той само иска да ме изчука.И това е така ясно.Като бял ден.Защо тогава трябва някой да се прави на шут и да се опитва да сваля далечните звезди,като и на баба ми е ясно за какво иде реч?!?



Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: zlodeika]  
Автор Dinozavara (hishtnik)
Публикувано29.01.04 04:43



taka svaliat amatiorite,tia deto neznaiat kak da omagiosat jenata,kak da e izlujat profesionalno,poveche nema komentiram

Grrrrrrrrrr-svali si bikinite da ne ta iziam


Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: Dinozavara]  
Автор zlodeika (член)
Публикувано29.01.04 04:48



Бре,да му се не види,многознайнико,знаеш ли всъщност колко път има от свалянето до лизането?Е,да кажем понякога не чак толкова много,но...
А ти и без това не ти се коментира...,...



Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: zlodeika]  
Автор Dinozavara (hishtnik)
Публикувано29.01.04 06:26



hahhaahaa putia skupa to tui e nai-lesnoto be

Grrrrrrrrrr-svali si bikinite da ne ta iziam


Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: zlodeika]  
Автор Haдя-Haдя (Двойната Надя)
Публикувано29.01.04 06:35



Защото ако пък ти каже - дарлинг, хич не ме вълнува какво теб те вълнува, просто искам да те изчукам без много много да си губим времето, мисля, че няма кой знае колко да ти хареса....мъжете, бедните, се трепят да свалят звезди и изпадат в крайности - да четат приказки на хлапета, да измислят безумни по същество словосъчетания, наречени комплименти, да влачат букети, мислейки си че от една маруля поне има полза, да ни държат ръцете с мисълта, че чувстват как се запотяват и искат просто да се избършат в панталона....и всичко това, че и още поради една причина - защото знаят, че жените очакват това и искат това от тях, за да ....склонят. Е, може и да има таланти, които с едно намигане и ......чшш, маце....аре...и после още едно намигане, успяват да свалят мадамата...ама тях никой не ги знае дали реално съществуват или за тях само изтощени от комплименти и приказки мъже разказват носталгично легенди на чашка...



Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: zlodeika]  
Автор TиM oT диM™ (временно слон)
Публикувано29.01.04 08:02



След края на секса се разбира кой, кой е чукал. Обаче преди започването има един много важен момент в който си противоречиш.
Хем иска да те изчука, хем го знаеш, хем го допускаш! Това не значи ли, че го харесваш във тази му форма на взаимоотношение? Падаш си по този вид секс, после го отричаш за да се опиташ да наредиш пъзела. Чекай малко! Този пъзел се реди от много време, и досега много малко хора са го наредили. Или всеки път го правиш от няма какво да правя сега и ще се изчукам с някой. Така, мъжете не са идиоти, наистина, не отричам че всички са точни, обаче се вгледай в добрата част, защото там е истината. И ако правиш комплимент(аз като правя комплимент) това значи, че наистина искам да прозвучи като такъв, а как го разбират е съвсем друг въпрос. Защото комплимента, сам по себе си е за подчертаване на някоя добра страна. Затова недей да бъркаш комплиментите със секса. Не че не съществуват, просто се съмнявам, че постоянно те свалят по този начин. А, ако е така и ти го допускаш, няма да се учудя, че в 04:09 си пуснала тема, но тогава проблема е в теб.



Go To Sleep


Тема a,ewala!Stigna do prozrenieto!нови [re: zlodeika]  
Автор !HA-KOЙ-MУ-ПУKA (НаКойМуПука?!?!)
Публикувано29.01.04 09:00



абсолютно съм и ааз на това мнение,даже в мъжки клуб по тоя повод имах една тема"Мъжете-Путки:)"
можеш дфа я изровиш,събра над 250 мнения в скромния иначе клуб!Естествено,че свалянето на звезди е глупав,а вече и обречен спорт,но......но ти пък,да те питам аз,ще се чукаш само с оня,който би станал баща на децата ти и би им чел приказки??

Хората,които са умни-не мечтаят...


Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: zlodeika]  
Автор Иryaнa (безцеремонна)
Публикувано29.01.04 09:17



Знаеш ли, засягаш тема, която ме интересува напоследък.
Подпитвам мъже, които познавам, за да разбера как аджеба една жена се полъгва да легне. Единия (готин тип, виден пример за женкар) ми каза "Усещам къде боли и там натискам. Дрънкам каквито глупости ми дойдат на акъла - как ми било хубаво с нея даже да не правим секс, колко е готина според мен и други такива". Като чувам - работи му метода. Всяка жена обича да слуша хубави думички, не познавам такава дето ще й кажат "Ай да лягаме" и тя да пусне.Даже най-голямата курва ще се престори на възмутена за етикета.
Тук не употребявам "курва" в отрицателен смисъл. Просто тип жена, който пуска по-лесно от останалите. Добре, че има такива иначе много мъже ще си ходят девствени.
Между другото - от това ми изследване на мъжката психология съм станала още по недоверчива към това племе и се затвърждава мнението ми, че на никой мъж не трябва да му се вярва. НИКОГА!

Интелектуалец е този, който е намерил по-интересно занимание от секса.


Тема Re: Само за заинтересовани...нови [re: Иryaнa]  
Автор glupcho (пристрастЕн)
Публикувано29.01.04 09:32



Ето това
"Усещам къде боли и там натискам"
явно поне някои от нас, не казвам всички, дават сигнал с поведението си и има мъже , които са в състояние да уловят тои сигнал.
И действат.
Кой не иска , наистина да чуе хубави думи..еле пък ако неволно сам си ги е търсил.




Тема Re: браво ... [re: Иryaнa]  
Автор @MORlL (ТВЪРДЕ ЯКОТО)
Публикувано29.01.04 09:37





DUM SPIRO OTPORIL



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.