Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:21 05.06.24 
Контакти
   >> Говорим си за секс
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво си фантазират жените когато се ...нови  
Автор babysister_hot (dancer)
Публикувано24.01.04 15:49



самозадоволяват.Ето това искам да попитам.Може би темата е разисквана вече,но бих искала да разбера кой фантазии преобладават-мръснишките или тези от типа : секс с Брад Пит.Питам това понеже ме изнудиха да си призная моите и мъжът остана много учуден че си представям точно такива неща.Аз например никога не си представям че правя секс с гадже или дори познат човек.Представям си все някакви гадости,който не бих искала на живо никога да ми се случат.Та се питах това дали е нормално.
В крайна сметка не мисля че това има нещо общо със секса.И все пак съм почти сигурна че фантазиите ми съвпадат с тези на голяма част от жените.
Мъжете също могат да се включат надявам се с мнения по различни от :циците на Гергана.

Myjete sa kato narkotik-otchaivat ni , no ni izdigat na sedmoto nebe.


Тема Re: Какво си фантазират жените когато се ...нови [re: babysister_hot]  
Автор don Pablo ()
Публикувано24.01.04 15:53



e ti si fantazirash mene be che me chukash,znam az az si fantaziram vinagi jenite koito ne sum uspial da mushna poradi moita gordost

obicham da pia rom


Тема Re: Какво си фантазират жените когато се ...нови [re: don Pablo]  
Автор babysister_hot (dancer)
Публикувано24.01.04 15:54



не позна.аз разни гадости си представям и то с непознати.ама на вас мъжете малко ви трябва знам аз

Myjete sa kato narkotik-otchaivat ni , no ni izdigat na sedmoto nebe.


Тема Re: Какво си фантазират жените когато се ...нови [re: babysister_hot]  
Автор don Pablo ()
Публикувано24.01.04 16:01



kak lujesh sega,znam az znam,pomnish ti chocho i stopanina mu kato igraha v dvoina kombina s katerichkata ti

obicham da pia rom


Тема Гадости?!нови [re: babysister_hot]  
Автор troy@ ()
Публикувано24.01.04 16:14



Не мога да си представя, че си фантазираш "гадости"!!! Ако бяха гадости нямаше да те възбуждат. А щом пък си ги фантазираш, то значи би искала все някога да ти се случат. Сори за назидателния тон, но така си мисля аз.

Иначе си фантазирам за неща, за които все още не съм узряла емоционално, а искам да ми се случат и поради тази причина ми действат възбуждащо. Колкото по-недостъпно за моралните ми принципи - толкова по-възбуждащо.
И никога от типа: секс с Брад Пит
Другият вариант е нещо, което страшно много ми е харесвало, когато съм го правила, но нямам възможност да му се насладя в момента на фантазиране
Сори, че не казвам в детайли, но... са си моите фантазии все пак и ги приемам твърде лично Споделям ги на ушенце понякога

Може да съм зла, ама съм обична


Тема Re: Гадости?!нови [re: troy@]  
Автор Ghostwriter (ценител)
Публикувано24.01.04 16:31



И на мен ми прозвуча леко болна история с фантазирането на гадости... Разбирам някой мъж да си мисли за такива, или пък по-неутрално - за мустаците на баба Марче, миячката на входа... С цел да спре превъзбудата и да забави малко хайдушкото мляко...
Мен лично ме възбуждат красотите, които се отварят пред очите ми, словата, които се разменят. Нямам нужда от допълнителни фантазии, освен примерно какво можем да приложим на момента. Импровизация Това обичам.

Whenever people agree with me I always feel I must be wrong...


Тема Re: Какво си фантазират жените когато се ... [re: babysister_hot]  
Автор Herzog Tryn (старо куче)
Публикувано24.01.04 17:02



Tova e interesno, az naprimer pochti vinagi fantaziram za zeni koito poznavam. Obiknovenno imam predpochitanija v daden period. Inache fantaziite mi sa dosta obiknovenni:))



Тема Re: Гадости?!нови [re: troy@]  
Автор tottenham (лидер)
Публикувано24.01.04 17:36



Може би гадостите които си фантазира не са гадости,тя не е
споменала за да ги определим като гадости.
Може да си фантазира двама мъже да и лижат котето и това
да го приема за гадост,а тва си е съвсем нормално...

All rights reserved


Тема Re: Гадости?!нови [re: troy@]  
Автор babysister_hot (dancer)
Публикувано24.01.04 17:56



Е сега, гадости са си защото наистина не искам да ми се случат,знам ли може да съм с извратено подсъзнание.И все пак тези фантазии са различни от сексуалните ми фантазии които бих искала на направя а партньора си.
Ама и аз като теб не искам да ги разказвам Не си критична, напротив аз искам да чуя мнението на хората в клуба.

Myjete sa kato narkotik-otchaivat ni , no ni izdigat na sedmoto nebe.


Тема ave zako ne velzesh da lafime ve [re: babysister_hot]  
Автор El Maestro (maistor)
Публикувано24.01.04 18:01



zako si ofline aaa shi ti rpatia chocho da ta nakaje

opravia dupki vsiakakvi



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.